22 Santimi İçime Alamam Sandım

Kadınlara karşı içimde hiç bir istek hissetmeyen kendim gibi aktif pasif gay olan oğlanlara tamamen ilgili olan biriyim. Çok fazla cinsel ilişkiye giren biri değilim seçici beğendiğim kişi ve temiz kişilerle özellikle olurum seksi sadece bir ihtiyaç olarak görmem benim için ön sevişme çok önemlidir Sevişme yapmayan kişilerle de kesinlikte birliktelik yaşamam belki katı kurallarım var ama böyle bir yapıdayım.

2019 akşam üzeri evde oturuyordum can sıkıntısından cinsel amaçlı olan bazı siteler var onlardan birine girdim o gün canım seks yapmak istiyordu. Birisiyle tanıştım kamera açarak bir birimizi gördük oda benim gibi aktif pasif olan biriydi. Evde yalnız yaşayan biri olduğumdan evime davet ettim yaklaşık 1 saat sonra geldi. İçeri girer girmez sevişme faslına geçtik, sevişerek yatak odasına doğru ilerledik bir yandan da üzerimizi çıkarıyordum yatak odasına geldiğimizde ikimizde çırılçıplak olmuştuk, ama hala dudaklarımız bir birimizin dudaklarında öpüşüyoruz elini benim penisime attı bende elimi onunkine götürdün tuttum ama öyle bir alet elime geldi ki şaşırdım birden kendimi geri çekerek baktım abartısız 22-23 cm vardı bu ne dedim.

Bu kadar büyüğünü ilk kez görmüştüm. Bana gülerek ne oldu alamaz mısın korktun mu yoksa dedi alamam dedim hiç böyle büyük alet görmediğimi söyledim alırsın diyerek tekrar öpüşmeye başladık. Uzun bir süre ayakta seviştikten sonra eğilip benim aletimi ağzına alıp sakso çekmeye başladı aletimi kaldırdıktan sonra ben onu kaldırıp eğildim o büyük aleti ağzıma almaya çalıştım. Ama yarısına kadar ancak alabiliyordum zorlamaya daha ileriye kadar almaya çalışıyordum ama mümkün değildi aynı zamanda kalındı da. Baya bir sakso yaptıktan sonra 69 pozisyonu alıp bir birimizin aletini ağızlarımıza alarak sakso çekmeye başladık ben altta oda üstte olduğundan dolayı aletini dibine kadar sokmaya çalışıyordu.

https://www.high-endrolex.com/31

Fazla zorlayınca nefessiz onu kaldırdım ters bir şekilde aletimin üzerine gelip oturdu çok rahat aldı içine benim aletim 17 cm uzunluğu vardı üstümde zıplamaya başladı. Ben de kalçalarına tokat atıyordum biraz zıpladıktan sonra kalktı ve beni tutarak domalma şekline şoktu sonra popomu yalamaya başladı dilini sokmaya, baya bir yalayıp emdikten sonra o büyük aletini elleriyle kavrayarak göt deliğime dayamaya başladı kafasını iteleyerek soktu hem acı vericiydi hem zevk o aleti dibine kadar almak istiyordum. Biraz itelemeye başladı yarısına kadar aldıktan sonra canım biraz yanmaya başladı yavaş olmasını aynı zamanda söylüyordum ona, oda aletini bir süre yarısına kadar sokup sokup çıkardı, tamamını sokmuyordu. O şekilde bir süre daha devam etti ve daha fazlasını sokmaya çalışıyordu hala ama öylede böyle yarından fazlasını almıştım içime az kaldı diyerek soktukça sokuyordu ve sonunda kalçalarıma temasını hissettim dibine kadar almıştım.

Kalın ve uzun fazlasıyla uzun aleti almıştım sonuna kadar ve tamamını çıkarmadan az az çıkarıp köklüyordu her soktuğun da ben bağırıyor ama o zevkinde tadını çıkarmaya çalışıyordum. Daha sonra hızlanmaya başladı artık benim arkamda azda olsa alışmaya başladı, ağrılar yavaş yavaş kaybolmaya başladı tamamen zevk almaya başlıyordum bende o sırada aletimi tutmuş 31 çekiyordum hızlanarak kendimi boşaltmak istiyordum artık çok zevke gelmiştim oda hepsini çıkartıp sonra tamamını dibine kadar köklüyordu artık ben o sırada boşaldım halının üstüne attırdım. Birden öyle bir hızlı kökle diki halının üstüne olduğu gibi yatırdı beni canım o an çok yandı içime fışkırtarak boşaldı o anda ikimizde boşaldık ikincisini yapmak istemediğimi söyledim son döşemesi çok canımı acıtmıştı tek postada kaldık.

Yorumlar kapalı.