Abi Kız Kardeş Birbirimize Çok Bağlıyız

Merhabalar abi kardeş hikayeleri okuyucuları. Şimdi 21 yaşında genç bir kızım bundan iki sene önce ağabeyim ile yaşadığımız aile içi ensest ilişkimizden bahsedeceğim sizlere. Ateşli ve istekli olan bir birliktelik yaşadık o yüzden sizlerle paylaşmak istedim yaşadığım ilk ensestsex ilişki tecrübem ağabeyimle olmuştu. O zaman beni kız kardeş olarak görmemişti iki defa arkadan becerdi.

Bir gün evde yalnızdım canım banyo yapmak istedi duş aldım kurulanmak için havlu almayı unutmuştum. Evde kimse olmadığından çırılçıplak banyodan çıktım, birde ne göreyim abim karşımda bana bakıyor gülüyordu. Çığlık atarak yatak odasına girdim hemen üzerimi giyindim. Sonra yanına gittim ve suçlusun birde gülüyorsun dedim. O da hayatımda böyle bir şey görmedim utanıyorum ama vücudunda çok güzel aklımdan böyle bir şey geçmiyordu özür dilerim ama harikasın ve bu anı hiç unutamam kusura bakma dedi. Ben biraz etkilenerek hiç bir kız vücudu görmedin mi dedim, hayır böylesini hiç görmedim dedi. Her şey bundan sonra başladı. Bir pazar günü annem ve babam düğüne gitti.

O gece 12 gibi yatmak için odalarımıza geçtik. Gece yarısı olmuştu ben odamda yazın bir atlet bir külot yatardım. Abim yanıma gelmiş ama ben duymamıştım, yan yatıyordum, bir el kalçalarım gezdiğini hissettim, içim titredi tüylerim diken diken oldu, soluğum kesildi dondum kaldım. Abim olduğunu tahmin ettim, başka kim vardı evde. Şeftalime ve popoma elini sürmeye başladı. Tahrik olmaya başlamıştım o anda uyuyormuş yapıyordum. Abim derin uykuda olduğumu anlayınca cesaretlendi şeftalimin içine parmağını sokmaya başladı. Şeftalim ıslanmaya başladı bu durumda dayanamadım inleyerek abi yapma dedim kısık bir sesle ağabeyimde kızmadığı mı anlayınca iyice cesaretlendi.

Kalkıp hemen ışıkları açtı hala yan yatıyordum ve hemen popom dan ittirerek yüz üstü yatırdı. Bende tepkisiz bekledim hemen soyundu aletini bile göremedim külotumu sıyırdı ve popomda aletini gezdirmeye başladı. Şeftalim iyice ıslanmaya başladı. Aletine o ıslaklığı iyice bulaştırarak tam arka deliğime getirdi, hafif hafif geriden zorlamaya başladı deliğime zorlarken azıcık ucu girdi. Popoma öyle bir ağrı girdi ki ah çekmeye başladım aletini çıkardı hemen, sonra bir daha ucunu soktu, sonra yavaş yavaş çıkarıp soktu yarısı girdi, bu mükemmel bir duygu ve açıydı. İçimde sert bir et parçası vardı, aletini tam çıkarmadan geriye çekti sonra birden bastırdı.

Hepsi içimdeydi, sonra biraz bekledikten sonra içinden çıkarmadan yavaş yavaş ileri geri yapmaya başladı, çok zevk almaya başladım. Ağabeyim yavaş yavaş devam etti tadını çıkararak artık dayanamadı ve hızlanmaya başladı ve daha hızlanmaya başladı, aniden durdu ve içime ılık ılık bir şekilde yoğun şekilde spermler akıyordu, o sıra da yine aletini geri çekip çıkarmadan ileri geri yapmaya başladı, sanki hala geliyordu. O sırada bana da bir şeyler olmuş kendimden geçmiştim, abim sonunda durmuştu ve aleti içimde üstüme yığılıp kalmıştı. Ağabeyimle artık saklı bir şeyimiz yoktu, banyoya girdik, ben duş alırken beni bol bol seyrediyor aletini okşuyordu.

Eğildiğim sırada sabunlu sabunlu tekrar arka deliğime aletini soktu bende dizlerimi ovalarken öyle kaldım beni sıkı kavrayarak popomdan git gel yapıyordu hızlı bir şekilde fazla uzun sürmeden tekrar içime boşaldı. Her zaman yalnız kaldığımız günler abi kardeş seks ilişkimize devam ediyoruz aradan iki yıl geçmesine rağmen ondan başka biriyle hiç birlikteliğim olmadı açıkçası başka bir erkeği arzulama isteğim olmadı hiç bana fazlasıyla yetiyor çünkü.