Abimle Anal Seks Yaptım

Ben Zehra, esmer ve genç bir kızım ki gerçek anlamda güzelliğimi seviyorum, aslında 47kg ve simsiyah gözleri olan, 165 boyunda bir kızım ne 90 60 90’nım ve ne de uzunum ama kısa, dalgalı olan siyah saçlarım, siyah gözlerim derken gamze dolu yanaklarım, sohbetim, her şeyimle kendimi seviyorum, bu sene 20 yaşına baktım ama hayatımda neredeyse hiç erkek olmadı. Tamam erkek arkadaşlarım oldu ama ben asla benle zaman geçirirken erkeklerin ileri gitmesine müsaade etmedim, bakireyim de. Eğer bana sorarsanız hiçbir erkekle çok ileri gitmedin mi diye o zaman sadece biriyle derim o da abimdir, enteresan mı geldi?
Aslında geçmişte yaşanmış bir şeydi, bir de geçen hafta tekrarlandı, bu sefer başardık ama önce geçmişte ne oldu, bunu anlatmam lazım. İki kardeş büyüdük, abim benden sadece 1 yaş büyük ve bu nedenle genelde aynı ortamlardaydık, üstelik babam çok despot bir adamdır, eskiden beri bu kızı asla yanından ayırma derdi, yani abimin bana yakın olması biraz da göt korkusundandı ama annem ve babam memur, biz onlar evde yokken bazen doktorculuk oynardık, zamanla bu oyunlar bitti gerçi ama hafızalardan silinmedi. Hadi sana iğne yapacağım, pipin neden kalktı, cezalısınlar, falanlar filanlar yani saçma ama bazen hatırladığımda komik hatta erotik gelen durumlar, her zaman merak ediyorum acaba abimin de bu anıları hatırlaması, ona da böyle hissettirmesi oluyor mu hiç?
İstanbul’da yaşıyor ve okuyorum ben, annem de babam da hâlâ memur, emekli olamadılar yaş yüzünden ki benim için çok daha iyi bu, okuldan geldiğim zaman mis gibi evde yapayalnız kalıyorum. Abim de okuyor ama o Edirne’de. Gerçi çok uzak değil ama 2, 3 ayda bir gelir bazen, bazen de her hafta gelir. Dengesiz bir geliş gidiş rutini var. Bir gece telefon geldi, saat iki gibi indi, arkadaşları geliyormuş, dersleri boşmuş e hafta sonu da var madem ben geleyim demiş ama annemle babam o hafta sonu İzmir’e dedemlere gidecekti ki erteleyemediler, o nedenle kaldık mı abimle evde yalnız.
Bunca zaman içinde tabii ki geçmişteki o oyunları unutup, evde yalnız kaldık, onlar eskide kaldı ama ben bazen hatırlıyorum, özellikle de o sabah uyandım, evde annem, babam yok, bir cumartesi günü ne yapsam diye düşünürken içeride yatan, odasının kapısı açık abimi gördüm. 70kg ve iri, 171cm boyunda, esmer ve dalgalı saçlı, bedene fit, hoş biri, biraz baktım kapıdan, usul usul ve bir ses. Uyuyor gibi davransa da uyanıkmış, ne var cadı dedi, o bana cadı der, hemen odaya girdim, yaz günü gibi havalar o nedenle üstünde sadece baksır var ve tamamen yapışmış, ben içeri girince ince, üzerini örtmek için kullandığı pikeyi beline kadar çekti ama hâlâ çok erotik gerçekten de. Kalksana sıkıldım dedim, tamam kalkarım hadi sen kahvaltı hazırla dedi, kalk dedim yoksa iğne yaparım. O eski zamanları hatırladığıma dair bir şaka, sadece o anlayabilir ve anladı da, “yoksa ceza mı verirsin” dedi bana, e eskiden pipisi kalkınca ceza verirdim, iğne yapardım.
Yanına uzandım, neden olmasın diye ama bu sefer iğne yapan ben olamazdım değil mi? Ben uyanınca yanına o da duvara doğru gitti, duvar soğukmuş birden irkildi, ben de şakayla onu duvara itiyorum ama bedenim bedenine tamamen değiyor, ellerim vücudunda geziyor ve onun da öyle. Biraz gülüştük derken üzerimde çok bir şey yoktu, ben de ince bir şortla duruyordum ki birden sarıldık, bu sefer dudak dudağa öpüşmeye, sevişmeye başladık ve hiç de ceza gibi değildi, ilk o incecik baksırını indirdiğim an anladım ki artık pipi demek imkansız, hele de kalkınca kocaman bir şey olmuş ve ağzıma aldım, o sıra “dur istersen sonra pişman olmayalım” dedi ama gülümsedim, saçmalama o kadar ileri gitmeyiz, aklımda anal vardı, “tamam” dedi ama o anal düşündü mü acaba, bilemem çünkü anal hadi dediğim zaman gözleri fal taşı gibi açılmıştı. Güzel bir sakso çektim, tamamen profesyonel bir kız gibi o da şaşırdı ama ne diyebilir, sonra onun da benim amımı yalaması başladı ve gerçekten de bana çok özel hissettirdi, derken anal seks başladı. Acır sanıyordum ama abimin valizinden çıkan, orada ne işi var anlamadığım biraz da görünce kızdığım kayganlaştırıcı sayesinde anal seksi de en minimum acıyla ve en yüksek zevkle tamamladık. Şimdi abim haftada bir geliyor ve mümkün oldukça…