Abla Diyordum Altıma Aldım

Herkese merhabalar. Ben ilk defa bir seks hikayesi anlatıyorum o yüzden de yanlış yazarsam kusura bakmayın. 20 yaşında bir gencim ve bu hikayem de yaz tatili için köye gittiğimde başımdan geçti. En son 3 yıl önce memlekete gitmiştim. O yüzden de köyü çok özlemiştim. Orada babaannem vardı ve o da beni özlemişti. Zaten bu yıl okul da beni çok yormuştu. Köye gitmenin iyi geleceğini düşündüm ve gittim. Zaten yaz günlerinde köy çok güzel olurdu. Bizim köy öyle çok kalabalık bir yer değildir. Bu yüzden de herkes birbirini tanır. Benim de köyde en sevdiğim kişilerden biri Ayşe abladır. Ayşe abla 36 yaşında evde kalmış bakire bir kadındır. Çok sıcak kanlı olduğu için hemen insanı etkisi altına alır. Bu kadını nasıl kimse almadı ben bir türlü anlam verememişimdir. Köyde sadece annesi ile yaşar ve köy yerinde olduğu için de her iş elinden gelir.

Ben de köye gittiğimde küçüklüğümden beri onunla zaman geçirmeye bayılırım. Onunla birlikte her yere gider gelirim. Artık köydeki kankam o oldu. Onun işlerine yardım etmek için erkenden kalkardım kahvaltının ardından hemen onun yanında biterdim. Genelde köyde olduğu için şalvarla dolaşırdı. Bazen de eşofman falan giyerdi ve ne giyse ona çok yakışırdı. Ben onun kalçalarından gözümü alamamaya başlamıştım artık. Kadın çok hareketliydi belki de bu güzel kalçaların sebebi de buydu. Aramızda bu kadar yaş olmasına rağmen ben onu arzuluyor ve çok istiyordum. Bazen dere kenarına gidiyorduk orada birbirimize su atıyorduk birlikte gerçekten çok eğleniyorduk. Neyse tatilimin 3. haftası falandı sanırım. Artık yavaş yavaş bu kadına olan ilgimin onunla olan arkadaşlığımın yasak bir aşka dönmeye başladığını fark ettim. Hatta onu rüyalarımda bile görüyor ve onun da bana aşık olduğunu hayal ediyordum.

Neyse bir gün yine onunla birlikte tarlaya fidan dikmeye gitmiştik. Ayşe abla sürekli olarak domnalıyor ve benim aklımı başımdan alıyordu. Ben onu artık çok daha fazla istemeye başlamıştım ve sonunda kendimi tutamadım. Sikim iyice kalkmıştı ve ben de kendimi tutamayarak kalkan sikimi onun arkasından dokundurmaya başladım. Tabi o da bunu fark etti ve irkildi. Sonra da bir kahkaha patlattı. Ben de en sonunda dayanamadım ve açıkça Ondan çok hoşlandığımı belirttim ve arzularıma yenik düştüğümü söyledim. O da bana bir sorun olmadığını söyledi. İşimiz bitmiş eve dönüyorduk artık bana hadi bize gel de yemek yiyelim dedi. Aslında ben biraz önce yaptığım şeyden dolayı çok utanmıştım ve gitmek istemedim ama o ısrar etti. Hatta beni zorla eve götürdü bile diyebilirim. Neyse yemek yedik ve birlikte oturup tv izlemeye başladık. O da gelip kucağıma yattı. Bu bana bir davet gibi gelmişti ve hemen sikim tavan yaptı tabii.

Mutlaka sikim kafasına da dokunmuştu. Anladım ki o da istiyordu ve benim elimi tutup amının üstüne koyması ile bunu bana tamamen göstermiş oldu. Sıcacık amının kabardığını şalvarının üstünden bile anlayabiliyordum. Ben onun amına dokununca patlayacak hale geldim ve ben tuvalete gidiyorum diyerek kalktım. Ben gittim ama o da arkamdan geldi hem de soyunmuş bir şekilde onu hemen banyoda ters çevirdim ve o muhteşem kalçalarını yalamaya okşamaya başladım. Sonra da kendim soyundum ve onu duşun altına soktum. Sonra da sıcak suyun altında onu güzel bir becerdim. Kızlığını bozarken amı alev alev yanıyordu ve gerçekten bu mükemmel bir şeydi. Yaz boyunca sikmeye devam ettim onu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir