Ablamın Arkadaşına Çaktım

Yurt dışınca yaşayan gurbetçi bir aileyiz bizler. İsmin Kadir 24 yaşındayım abla dediğim ablamın kız arkadaşı Elif ile yaşadığım ateşli aşk cinsel ilişki anımız hakkında yazı paylaşacağım sizlere insan bazen bazı olayların önüne geçemiyor maalesef bende geçemedim ve abla dediğim insana döşedim.

Ablamın arkadaşı 27 yaşında 1.75 boyunda 70 kiloda kumral bakımlı hoş bir kızdır. Benim uzun zamandır Elif’e ilgim vardı her fırsatını buldukça yakınlaşır el şakaları yaparak sürekli olmayacak yerlerine el atardım. Oda hiç bir şekilde bu el hareketlerime şimdiye kadar tepki vermedi böyle bir kaç yıl sürdü. Elif evlendi çok üzülmüştüm evlenip gitmesine enişte Türkiye’den buraya gelmiş ve burada uyum sorunu yaşıyordu. Elif kendine bakan açık giyinmeyi seven biriydi buda eniştem için sorunlardan birisiydi. Evliliğini sadece 1 yıl sürdüre bildi sonucunda ayrıldı bu duruma çok sevinmiştim bir yandan da Elif yanımıza gelecek diyordu çünkü.

Ablam bankada memur olarak çalışıyordu maddi olarak imkanı durumu gayet güzeldi. Babam ve annem tekrar eve dönüp bizimle kalmasını istiyordu. Fakat ablam sıcak bakmıyordu rahat yaşamak istiyordu. Benim ve Elif’in onun yanında kalmamızı istiyordu üniversite onun yanında okumamı bulunduğu şehrin daha modern ve lüks olduğundan dolayı, ilerde beni de bankaya aldırma imkanı vardı çünkü babam ve annem sıcak baktılar bu duruma ben beni de sevindirmişti bir anlamda ablamın yanında özgür olacaktım. Ablamın yanına eşyalarımı toparlayıp ablama geçtim sadece bana ablama ve ablamın arkadaşı Elif’e ait olduğundan onlarda daha rahat giyinip daha rahat davranışlarda bulunuyorlardı.

Benim karşımda ev hali rahatlığı Elif’in verdiği frikikler beni tahrik ediyordu. Hafta sonları beraber disko eğlencelere gidip eğlenip içip eve geliyorduk, alkolü fazla kaçırınca sızıp kalırdı bende Elif’in odasına gider okşar tenini koklardım ilerisi yapma cesareti bulamıyordum. Bir cuma gecesi diskoya gittik o gün çok seksi giyinmişti dans ederken herkesin gözü onun üzerindeydi, eğlenip yedik içtik eve döndük muhabbet ederken içki getirdim içmeye başladık üçümüzün de kafa leyla her şeye gülüyorduk konu sekse geldi Elif bana kız arkadaşın var mı diye sordu yok görüştüğüm biri dedim.

Bende ona eşinden neden ayrıldığını ve hayatında şuan biri olup olmadığını sordum kıskançlık falan dedi şuan hayatımda biri yok dedi senin gibi güzel birini nasıl bırakıp gider insan dedim. Ablamda boş ver açma o konuları dedi. Elif o sırada beni güzel bulup beğeniyor musun diye sordu bana, bende evet dedim ablamın arkadaşı olmasaydın seni affetmezdim dedim birden ciddileşti neden diye sordu, seni çok beğeniyorum arzulanacak birisin dedim rahatladım . Sessiz kaldı sonra bazı şeyler şans dedi biraz daha konuştuk ablam odasına peşine Elif odasına sonra bende odama gittim cinsel film açıp Elif’i düşünerek aletimi elleyip okşamaya başladım.

Yarım saat falan geçmişti birden Elif odama girdi telaşa kapıldım filmi kapatmaya çalıştım bir yandan da aletimi ama ikisini de elime yüzüme bulaştırdım güldü bu ne lan dedi, üzerinde de gecelik vardı bende insanlık hali dedim üzerime çarşafı çektim sen neden geldin dedim, sana bir şey soracaktım ama sen bakıyorsun tatmin oluyorsun zaten dedi. Ne soracaktın dedim ? Beni çok mu istiyorsun dedi ben nefes alamadım durakladım tabi ki baktığım cinsel filmdeki bayanı sen olarak hayal ediyordum seni deli gibi istiyorum biliyorsun gerçek de yaşayanlar var bu tür ilişkileri deyip rahatladım derin bir nefes aldım benimde aslında ihtiyacım var dedi.

high-endrolex.com

Birbirimize baktık göz göze geldik ben ayağa kalkıp yanına gittim geceliğinin iplerini omzundan aşağı indirdim dudaktan yapıştık çılgınlar gibi birbirimizi ısırıp öpmeye başladık. Yatağa uzatıp göğüslerini yalamaya başladım sonra bacak arasına indim vajinasını okşamaya parmak atmaya başladım Elif inliyordu altımda sonra vajinasının dudaklarını emdim dilimi vajinasının içerisine sokup çıkarmaya başladım bacaklarını iyice ayırdı elleriyle kafamı okşuyor şeftalisine bastırıyordu orgazm oldu spermlerini zevk suyunu emdim sonra beni yukarı çekip dudaklarımdaki sızan zevk sularını yaladı eliyle de aletimi okşuyordu.

Sonra yavaş yavaş penisime kadar indi yalamaya emmeye başladı ben uçuyordum hiç böyle zevkli yalayan olmamıştı beni, 69 pozisyonu yaptık kalçalarını elimle ayırıp dilimle vajinasına ve poposuna girip çıkmaya başladım oda zevk alıyordu aletimi emiyordu inliyordu sonra ayağa kalktı penisimi tutarak üzerine oturdu dar ve sıcak vajinasının içine aletimin hepsi girmişti Elif çığlık atarak işte bu diyerek beni inleterek becer diye üzerimde hızlı hızlı hoplamaya başladı ben kalçalarına tokat atıyor onu daha çok tahrik ediyordum, biraz zıplayarak ileri geri yapıp üzerime yattı, nefes nefeseydi bende alttan pompalamaya yeniden başladım.

Evet evet becer hadi aletini yerim diye haykırmaya başladı. Sonra yeni pozisyon değiştirip bacaklarını omzuma atarak içine girdim pompalamaya devam ettim inliyordu altımda ben daha çok tahrik oluyordum iki kez orgazm oldu bana sende uçuşa geç hadi dedikten sonra ben bağırarak boşaldım zaten bir kaç dakika öyle kaldık sonra kalktı peçete aldı vajinasına koydu yanıma uzandı nefes nefese kaldık süperdi dedi bende sensin süper olan bebeğim dedim neden daha önce söylemedin bana dedi. Korktum ters tepki verirsin diye korktum dedim, telafi ederiz dedi sonra domalma pozisyonu alarak kıçından bir kezde döşedim.