İçeriğe geç

Adamın Borcunu Karısından Tahsil Ettim

Benden borç alan ve yıllardır ödemeyen bir arkadaşım vardı. Böylesine arkadaş bile demek ne kadar doğru bilmiyorum. Çünkü ben istemekten utanmaya başlamıştım artık. Neyse evine git gel falan yapıyordum ama adamı bulmak ne mümkün. Yani paramı alabileceğim yoktu. Benim de aklıma bu parayı tahsil etmenin başka bir yolu geldi. Bu arkadaşımla önce aynı işyerinde çalışıyorduk. Zaten ben de ona güvenip borç vermiştim. Ama daha sonra bu işten ayrıldı. Ben de paramı alabilmek için peşine düştüm. Ama ne telefonu açıyor ne de parayı veriyordu. Ben de en sonunda evine gitmeye karar verdim. Çünkü artık çok sinirlenmiştim. Bir şekilde içimdeki siniri kusacaktım yine parayı alamayacağımı biliyordum ama olaylar benim hiç beklemediğim bir yönde gelişti. Neyse akşam iş çıkışında bu adamın evinin yolunu tuttum.

Adresi bulduğumda kapıyı çaldım. Karısı açtı kapıyı evde olmadığını söyledi. Ama benim tahammülüm yoktu kadının davet etmesini bile beklemeden eve girdim ve gelene kadar bekleyeceğimi söyledim. Kadında mecburen beni eve aldı. Ben beklerken gidip bana bir kahvede yaptı. Kocasının aksine kadın iyi biri gibi gelmişti bana. Sonra da oturup sohbet etmeye başladık. Kadın çok samimi konuşuyordu o da kocasından dertliydi. Hatta kendi paramı unutup kadına acımaya bile başladım. Bu arada ilk anda sinirden fark etmemiştim ama kadın gerçekten çok da güzeldi. Benden iş bulmam için yardım istemeye falan başladı. Kadının hali içler acısıydı. Hatta iş bulamazsa orospuluk yapacağını bile söyledi bana orada. Onun bu halinden çok etkilenmiştim. Ona yardım edeceğimi söyledim zaten çok güzeldi onu sikmek benim için büyük zevk olacaktı.

Zaman ilerledikçe aramızdaki sohbetin yönü de değişmeye başladı. Kadın resmen bana yaklaşıyor ve tahrik etmeye çalışıyordu. Bu konuda başarılı da olmuştu. Sonunda açıkça niyetini söyledi. Bana para verirsen beni sikebilirsin dedi. Artık ok yaydan çıkmıştı. Hemen içeriye gitti ve bana beklememi söyledi. O içeride hazırlanırken ben de salonda bekledim. Sonra da içeriden bana seslendi. Odaya girdiğimde gözlerime inanamadım. Biraz önceki kadın gitmiş resmen karşıma bir fahişe gelmişti. Beni yatağa sırt üstü yatırdı. Sonra da karşımda dans etmeye başladı. Bazen de gelip sikimi okşuyordu daha önce hiç bu kadar azdığımı hatırlamıyorum. Sikim artık iyice sertleşmişti ve kadın bu defa gelip sikimi ağzına almaya başladı. Onun ağzının içine girince patlamamak için kendimi zor tuttum. Öyle güzel yalıyordu ki kendimi tutmakta çok zorlanıyordum. Artık dayanamadım ve hadi al artık içine dedim.

Kadın yine dans ederek üzerime çıktı ve yarağıma oturmaya başladı. Resmen köküne kadar alması için kıvranmaya başladım. Yarrağımın ucu sırılsıklam olmuştu zevk sularından ve en sonunda tamamen içine aldı yarağımı. O anda bir ohhhh çekti ki ben kendimi kaybettim. Hemen onu altıma aldım ve hızlı bir şekilde amının içine girip çıkmaya başladım. O an gerçekten kendimi kaybetmiş hayvan gibi sikiyordum kadını. Artık çığlık çığlığa bağırmaya başlamıştı ama ben durmuyordum. Sürekli daha seri bir halde sikmeye devam ediyordum. Bir yandan orospu, fahişe gibi sözler söylüyordum. O da sonunda bu duruma alıştı ve ohhhh erkeğim ohhh daha sert sik demeye başladı. Birkaç dakika sonra da altımda boşaldı. Artık sıra bana gelmişti. Giderek hızlanmaya başladım. Hatta o kadar hızlandım ki matkap gibi girip çıkmaya başladım. Ve nihayet mutlu sona ulaştım. Artık kocasının borcunu böyle tahsil ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir