Alman Çiftin Otelde Yaşadıkları

Merhaba arkadaşlar benim otelde çalışan bir arkadaşım var. Tabi otele gelen onlarca müşteri var ve hepsinin de birbirinden farklı farklı istekleri var. Yine bir gün arkadaşımın dikkatini Almanya’dan gelen bir çift çekmiş. Bu arada benim arkadaşım gerçekten çok konuşur bu çiftle de kısa sürede samimiyeti kurmuş. Arkadaşımın anlattığına göre bu çiftin inanılmaz fantezileri varmış. Onların sayesinde arkadaşımın seks hayatı da çok değişmiş hatta seks konusunda boyut atlamış. ben de çok etkilendiğim bu hikayeyi arkadaşımın zamanı olmadığı için sizlere anlatmak istedim. Kadın engelliymiş ve tekerlekli sandalye kullanıyormuş. Seks yapmak için kocası ile birlikte çok iyi bir çözüm bulmuşlar. Adam karısının bacaklarını yatağın bacaklarına bağlayıp kollarını da bağlayarak odada bulunan ve amına girebilecek büyüklükteki her şeyi amına sokmaya başlamış. Tabi o sırada arkadaşım da onlara eşlik etmiş.

Arkadaşım o gece çiftle samimiyeti kuruyor ve birlikte çok fazla alkol alıyorlar. Tabi o sırada masada onlarca fantezi konuşuluyor. Daha sonra ise çift arkadaşımı odalarına davet ediyor. O da kabul ederek çiftin yatak odasına çıkıyor. Ondan sonrasında ise adamın inanılmaz fantezileri başlıyor. Adam önce karısını kollarından ve bacaklarından yatağa bağlıyor. Daha sonrasında ise hatunun amına girebilecek olan her şeyi sokmaya başlıyor. Hatun bu şekilde zevkin doruklarına çıkarken arkadaşım ise yarağını eline almış okşuyor. Adamın fantezileri ise bitmek bilmiyor. Bir ara arkadaşıma kadının amının iki dudağından tutturup iyice açıyor ve adam da elindeki viski şişesini kadının amına boşaltıyor. Kadına sakinleştirici içiriyorlar ve ondan sonrasında zevk dakikaları da başlıyor. Adam kalın ve uzun bir vibratörü karısının amını hiç alıştırmadan köklemeye başlıyor. Daha sonra da aynı şekilde vibratörle kadının göt deliğini delmeye başlıyorlar. Manzarayı daha yi görebilmek içinse kadının belinin altına birkaç yastık yerleştirmişler.

Bu arada adam vibratörle kadının amını sikerken arkadaşım da kadının başucuna geçmiş ve kocaman yarağını kadının ağzına vermeye başlamış. Kadını bütün gece bütün deliklerinden sikmişler sadece kendileri de sikmekle kalmamış otelde buldukları her şeyi kadının amına ve götüne doldurmuşlar. Hatta arkadaşım o kadar çok deliklerin açıldığını ve sabaha karşı artık kadının içini görmeye başladıklarını anlattı. Arkadaşımın söylediğine göre o gece adam kameraya çekmediğine çok pişman olmuş ve ertesi gece de kameraya kaydetmek için yeniden yapmaya karar vermişler. Adam karısının amının derinliklerine kadar kamera ile yeniden kaydetmeye başlamış. Bu defa adam arkadaşımdan mandal istemiş Adamın yaptıkları o an arkadaşımı bile dehşete düşürmüş. Çünkü adam kadının amının dudaklarını bu mandallarla iki bacağına sabitlemiş.

Ayrıca kadının göğüs uçlarına da birer mandal takmışlar ve bu defa kadının amına elbise askısı doldurmaya başlamışlar. Tabi onların da siki boş durmamış. hemen kadının göt deliğine ikisi birden girmeye başlamışlar. Anlayacağınız bütün gece kadının daha da çekeceği varmış onu amından götünden her yerinden sikmişler ve yarağa doyurmuşlar. Aynı zamanda da kadını her saniyesinde kameraya da kaydetmişler. Arkadaşım ben bu kadar deli bir adam görmedim karısını resmen mahvetti diyor. Daha sonra arkadaşım kaydı almış ve evde tekrar izlmiş. İzledikten sonra gerçekten kendisi de dehşete düşmüş. O an farkında değildim ama daha sonra adamın tam bir manyak olduğunu düşündüm diyor. Bu anlattıkları bana da inanılmaz duygular yaşattı. Hatta ben de o gece kendimin orada olduğunu düşünüp defalarca boşaldım ama gerçekte böyle bir şey yapabileceğimi sanmıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir