Arkadaşımın Babası Arkamdam Girdi

Ben Sema, 19 yaşında ve güzel, esmer bir genç kızım. Daha önce hiç seks yapmadım, bakireyim ama geçen hafta seks yaptım… sadece analdan. Sanırım artık bakireliğim kısmet geçerli oluyor, değil mi? Ben erkeklerle konuşmayı, sohbet etmeyi gerçekten de çok seviyorum. Benim için erkeklerle zaman geçirirken muhabbetin tadı kadınlarla olduğundan çok daha güzel bir şekilde kendisini belli ediyor, bu nedenle de ben genelde çevresinde erkekler olan bir genç kızım, gerçi ailem bundan rahatsız. Bir hata yapacağımdan çekiniyorlar ama yapmam… en azından bakireliğimi kaybetmem çünkü bu durum arkadaşlarımın daha önce başına geldi, ne halde olduklarını çok çok iyi biliyorum.

Esmer ve genç bir kızım dedim ama olgun erkekleri seviyorum zaten bu nedenle de ben erkek arkadaşlarımdan etkilenmem ama Ahmet isminde sıcak, samimi bir arkadaşım var. Evine bazen çalışmaya gideriz, annesi her zaman işte olur (memur) ama babası web tasarım yapıyor, bu nedenle de genelde evde olur, Ahmet’in babası Coşkun amcadan gerçekten de çok etkilendim, o da benden etkilendi sanırım bakışları, beni süzmesi ile gerçekten de bunu bana belli etti. Belki de bu benim cesaret etmeme neden oldu, bilemiyorum ama ilk adımı ben attım Ahmet içerideyken Coşkun amcaya yanaştım ve o an sevişmeye başladık, tabii ki arkadaşımın varlığı benim o an ileri gidememe neden oldu ama en azından duvarlar yıkılmıştı, bana daha sonra telefon yazmış bir kapıda verdi, ben de akşam mesaj attım.

Aslında çok sıcak davrandı, sanki o an oğlu tuvaletteyken bana dayayan adam değilmiş gibi ama ben tabii ki direkt yine seksten bahsettim o da bana yarın evde tekim gelir misin? Dedi, ben de yok daha neler gel al dedim. Hem sevişeceğim hem de ben mi gideceğim ayağına, gurur yapıyorum ama sikişirken öyle olmadı tabii ki… sadece sevişirim sanıyordum e bakireliğimi vermem ve o da aslında buna saygı duydu. Sikini ağzıma soktu, o an bile bakireyim ben diyordum. O kadar kafama yer etmiş ki komik bir hale düştüm gerçekten de… korkma güzel kız, biliyorum. Sadece sevişeceğiz dedi! O an içim rahatladı ve güzelce saksomu çekmeye başladım ama okkalı çektim, boşalmadı bir türlü.

Nedenini sorduğumda ben saksodan çok etkilenmem dedi, nedense anlamadım ama boşalamazmış. Mastürbasyon yapayım sen taşaklarımı yala dedi, o kadar kibar ve hoş bir adam ki “bakire olduğum için 31 çekecek, ellemiyor bana” ben de anal deneyelim ama onu da pek yapmadım dedim. Tamam dedi, gözlerindeki neşeyi gördüm resmen. Ben eğer bilsem analdan seks yapmak o kadar acı hiç teklif eder miydim? Başı bile girerken hopladım resmen gerçekten de çok canım yandı ama zamanla zevk de aldım. İlk kaçmaya çalıştığımda o kibar adam beni tuttu güçlü kollarıyla az dayan dedi ama ben dayanacak gibi değildim gerçekten de yine de mecbur, kaçamıyorsun. O yarağı yiyorsun…

Yorumlar kapalı.