Arkadaşımın Yakın Arkadaşını Ayarttım

Yaşadığım şehirde olmamasına rağmen 800 kilometre uzakta yaşayan bir kıza rastladım. Sosyal medyada arkadaşımın duvarında konuşuyorlardı. İzmirli olan kızı gördüğüm an aklıma kazıdım. Muhabbete dahil oldum ve ardından bir ekleme talebi geldi. İlk başlarda sohbet etmesek bile gönderileri beğeniyorduk.

Sonrasında ise yazışmaya başladık. Çok geçmeden numarasını aldım. İzmir’e gidip hem gezmek hem de onunla görüşmek üzerine planlar yaptım. Hafiften ona çıtlattığımda ise onun daha seri davrandığını fark ettim. İstanbul’a gelmek için biletlere bile bakmaya başlamıştı. Hem gezer tozarız hem de görüşmüş oluruz demesiyle sinyali aldım. Gezmeye değil bana geliyordu. Güzel bir vakit geçireceğimiz kesindi.

Şule’nin İstanbul’a gelişi sabaha karşı oldu. Otogardan karşıladığımda normal bir arkadaş gibi kahvaltı etmeye gittik. Tüm gün İstanbul’u gezdik ve akşamına biraları alarak evime döndük. Biraları içerken ve sohbet ederken hiçbir şey yoktu. Sonrasında Aralık ayının verdiği avantajla aynı odada kalmak zorunda olduğumuzu, diğer odaların soğuk olduğunu söyledim. Hatta kendime yer yatağı açacağımı ve onun yatakta yatmasını teklif ettim.

Olgun insanlar olduğumuzu ve aynı yatakta yatıp uyuyabileceğimizi söyledi. Aynı zamanda onun da beni istediğinden emin olmalıydım. Yatağa uzandık sol tarafa döndüm ve elimi atarak sarıldım. Elimi tuttu ve birkaç saniye sonra bana döndü. Çılgınlar gibi öpüşmeye başladık.

Direkt olarak soyunmamız ve içine girmem birkaç dakika aldı. Ardından saatler boyunca seviştik. Şule’nin en sevdiğim yanı ise hiçbir kırmızı çizgisinin olmamasıydı. Ardı ardına siktiğim için erekte olamadığımda direkt olarak ağzına veriyordum. Sakso çekerek yine kaldırıp tekrar devam ediyordu. Ertesi gün birkaç krem ve kayganlaştırıcı alarak anal seks yaptık. Şimdiye kadar yaşadığım en güzel seks deneyiminin mimarı Şule oldu. Yaklaşık bir hafta kadar kaldı ve bir hafta boyunca en az 50-60 kez sikişerek kendi rekorumu kırdığımı düşünüyorum.

Yaşadığımız fantezileri daha detaylı anlatmamı isterseniz yorumlarda belirtin arkadaşlar…