İçeriğe geç

Besyoda Okuyan Kız Yanıyor

Üniversiteye gidenlerin çoğu bilir. Besyo okuyan kızların fizikleri diğer tüm bölümlere göre çok daha iyidir. Oturduğumuz cafede besyo okuduğunu öğrendiğim Cansu ile selamlaşarak tanıştık. Kısa bir sürede aramızda bir çekim oluştu ve oldukça olgun bir ilişkinin ilk adımlarını attık. Tanışalı henüz 1 saat olmasına rağmen Cansu’nun evinde yatağında yatıyordum. Her şey o kadar hızlı gelişti ki cafeden kalkıp eve gitmemiz ve bir saat boyunca feryat figan onu sikmem yıldırım hızıyla olmuştu.

Anal seksi çok sevdiği için ilk akşam birlikte alışverişe çıktık. Hayatım boyunca yaptığım en çılgın alışverişti. Farklı farklı 4-5 çeşit prezervatif, kayganlaştırıcı jeller, geciktiriciler ile doldurduğumuz torbayla birlikte eve geldik. Ayrıca çorap almak için mağazaya girmişti ve müthiş bir alışveriş yapmış. Külotlu çoraplarını giyerek üzerine bir bustiyerle kombin yaparak karşıma çıktı.

Gecenin her zamankinden daha iyi geçeceği belliydi. Önce Cansu’ya oral yaparak onu iki kez boşalttım. Artık beni sik diye yalvaracak pozisyona geldi. Aldığı zevk harika olmasına rağmen içine girmem için sabırsızlanıyordu. Boşalmanın verdiği hissiyatla direkt olarak anal seks yapmak istedi. Hemen kayganlaştırıcılarla birlikte parmaklamaya başladım. Zevkten havalarda uçuyordu. Sonra duvara yaslayarak yavaş yavaş içine girdim.

Sonsuz bir zevk duyduğunu çığlıklarından anlamam mümkündü. Alt komşusuna giden seslerden dolayı aldığı şikâyet yüzünden bir hafta içerisinde apar topar ev taşımak zorunda kaldık. Ama aramızdaki ilişki asla son bulmadı. Sürekli istekli bir kız olan Cansu için mekân ve zaman farkı yoktu. Antrenman çıkışında bile beni arayarak birlikte duş almak istiyordu. Duşta başlayan sikiş yatağa kadar sürüyordu. Yorgunluktan bayılana kadar sikiştiğimiz günler yaşadı. Ama bana da müthiş zevkler tattırdı. Yaşamadığım hiçbir fantezi kalmamasının en büyük sebebi Cansu’dur.

Yorumlar kapalı.