Bizim Sınıftaki Kızla Delirmiş Gibiydik

Herkese selam ben lise son sınıfta okuyan 18 yaşında yakışıklı bir gencim. Bu anlatacağım olay ise lise son sınıfın ilk günlerinde başıma geldi. Sınıfa ilk gün geldiğimde yeni bir kızın geldiğini gördüm. Benimle aynı sıraya düşmüştü ve hemen tanışıp arkadaş olmuştuk. Ama çok güzel bir vücudu vardı. Günler geçtikçe bütün sınıf kıza asılmaya başlamıştı. Ama bir ay kadar sonra onunla aramızda duygusal bir yakınlaşma olmuştu. Artık o bana ait güzel bir o kadar da ateşli bir genç kızdı.Yanıma geldiğinde penisim taş gibi oluyordu sanki yerinden fırlayacak gibi oluyordu. Daha sonraları bende ona karşı başka şeyler hissetmeye başladım o yanımdayken tek aklıma gelen onunla yatmaktı.Ama bunu ona söylemeye çekiniyordum.Bir sömestr tatilinde ailem İzmir’e amcamlara gitmişlerdi.

Onların gitmesiyle birlikte benim aklıma onunla yatmaktan başka hiçbir şey gelmiyordu. Bir gün biz onunla her zaman buluştuğumuz cafede buluştuk onunla biraz sohbet ettikten sonra evdekilerin olmadığını ve bize gidip daha rahat sohbet edeceğimizi söyledim. Bu arada benimki yerinden fırlayacak gibi oluyordu.Önce gelmek istemedi ama ısrarıma dayanamayıp kabul etti. Herhalde ne istediğimi anlamıştı. Bize gidip bir şeyler içtikten sonra ona dikkatlice baktım iyice tedirgin olmuştu. Benim tek istediğim onun kısacık eteğini kaldırıp onu becermekti. Yanına iyice yaklaştım ve yavaşça bacaklarını okşamaya başladım.İyice ürkmüştü ama artık ondan başka bir şey düşünemiyordum. Dudaklarına yapıştım ve nefes bile almadan öpüşmeye başladık artık oda beni arzuluyordu.

Onu kucaklayarak yatak odasına götürdüm.odaya geldiğimizde ikimizde iyice azmıştık. Onu yatağa bıraktım ve soymaya başladım. Sütyenini indirdiğimde karşımda sanki iki tane füze duruyordu ateşlenmek üzere.göğüs uçlarını hafifçe emmeye başladım.ah ah diye sesler çıkarıyordu bu sesler beni dahada tahrik ediyor ve azdırıyordu. Artık ikimizde çırılçıplaktık. Ellerimle göğüslerini okşuyor dilimle de o daracık amcığını yalıyordum. Amında tek bir kıl bile yoktu.daha sonra sıra ona gelmişti yarrağımı azına aldı ve vakumlarcasına emmeye ve yalamaya başladı. Yarrağımı azından çıkartıp o daracık amına götürdüm ilk tepkisi olmaz ben bakireyim dedi.

Ben öyle azmıştım ki yarrağımı amına yavaş bir şekilde sokmaya başladım yapma acıyor çıkar onu diye bağırıyordu ama onu dinleyen kim o bağırdıkça beni azdırıyordu.en sonunda yarrağımın hepsini içine aldı neredeyse gözlerinden yaş gelecekti daha sonra oda bundan zevk almaya başlamıştı ki boşaldı amı ıslak olduğundan sikim daha iyi kayıyordu. Artık benimde dayanacak gücüm kalmamıştı ve ben de patlamak üzereydim ki sikimi çıkarıp ağzına soktum iki üç kere gidip geldikten sonra ağzına bir volkan gibi patladım. Ben halsiz bir şekilde yerde yatarken o yanıma geldi ve sikimi ağzına aldı sikim yine taş gibi olmuştu bu sefer onu arkasından becerecektim. Ona arkasını dönmesini söyledim ve göt delini yalamaya başlamıştım ki o tekrar boşaldı. Boşalma sırası bendeydi . Onun götüne kayganlaştırıcı krem sürdüm ve sikimin üzerine oturttum daha sikimin kafası girmişti ama o acılar içinde kıvranıyordu. Bayağı zorladıktan sonra istediğim olmuştu onda da artık acı seslerinin yerini zevk sesleri almıştı.bu sefer onun götüne boşaldım ve ikimizde yere yığıldık.daha sonra banyo yaptık ve onu evine gönderdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir