Cafeye Yeni Başlayan Kızı Siktim

Çalıştığım cafede uzun süredir en yetkili kişilerden birisiydim. Artan işlerden ötürü eleman aramaya başladık. Patron ise ben varım diye tüm sorumluluğu bana bıraktı. İş görüşmesine gelen insanlarla ben görüşüyor ve işe girip girmeyeceklerine karar veriyordum. Zaten bayan eleman aradığımız için gelen kızların arasından seçtiklerimi patronla paylaşıyordum ve deneme için çağırıyorduk.

Tuğba ile ilk tanışmamız bu iş görüşmesiyle olmuştu. Ama cafede çalışmaya başladığı andan itibaren aramızdaki samimiyet her geçen gün arttı. Sonucunda da iş çıkışı bir şeyler yapmaya kadar ilerledi. Önce birkaç mekanda bira içerek evlere dağıldığımız bir dönem yaşadık. Sonrasında ise ya onun evinde ya da benim evimde içmeye başladık. Birkaç hafta geçtiğinde onun evinde içerken kafamızın yavaş yavaş çakır olduğunu hissediyorduk. İçtiğimiz biraların etkisiyle yan yana oturduğumuz çekyatta birbirimize döndük ve hiçbir şey demeden öpüşmeye başladık.

Ama birbirimizin dudaklarını kanatana kadar adeta yiyorduk. Sanki 1-2 haftalık süreyi boşuna geçirmişiz ve ikimiz birden bu anı bekliyor gibiydik. Evinde tek yaşadığı için hiçbir sorunumuz yoktu. Çekyatta domaltarak başladığım ilişkiyi banyoda bitirdik. Ardından duş faslı ve duşta da bir posta gidip geldim. Son derece dışa dönük ve çekici bir hatun olduğu için yarrağa açlık hissedeceğini düşünmüyordum.

Fakat tam tersine neredeyse saat başı seviştiğimiz bir döngüye girdik. Denemediğimiz pozisyon kalmadı ve mutlu bir beraberliğe dönüştü. Artık onda kalıyor ve her sabah uyanıp işe gitmeden önce onu sikiyordum. İşten dönüşte de sabaha kadar içip sikişiyorduk. Bu süreç aylar boyunca devam etti. Okulu bitip memleketine dönmesiyle beraber bağımız koptu. Anal seks hariç her şeyi yaşadığımız bu dönem ise ikimiz için de müthiş bir yaşanmışlık olarak kaldı.

Yorumlar kapalı.