Çalışanlarımı Sikiyorum

Selam. Hikmet ben 32 yaşındayım ve sarışın, bakımlı, kendince yakışıklı bir adamım. Maddi durumum iyidir, aileden kalma evler var ve kira sayesinde geçiniyorum. Hayatım boyunca adam akıllı hiçbir iş yapmadım, yaşadım, keyfe baktım. Evlenmedim de… ne bilim evlenmek bana göre değil, soranlara “henüz erken” diyorum. Kadın nazı da çekemem. Escort buluyorum canım istediğinde vurup geçiyorum, erkek sikmek de benim için ayrı bir zevk, yalan yok… uygulamalar var, giriyorum e hoş da bir adamım, erkekleri hiç para bile vermeden sikiyorum ama ben zor beğeniyorum. Kadın kadın gibi olmalı erkek erkek gibi olmalı, yani maço görünen erkekleri seviyorum ki bu tarz erkek bulmak zor (kendini siktiren). Gerçi imkansız değil ama zor.

Neyse şimdi bundan değil de başıma gelen, hâlâ da devam eden enteresan bir durumdan bahsedeceğim. Benim yaşadığım ev merkezi bir yerde ve müstakil, bahçeli, geniş villa tarzı bir ev. Yalnız yaşadığım için eve hizmetçi düşünüyorum çok para e bahçe işleri vs. derken bir arkadaşım tanıdığı bir aileyi önerdi, bahçende yer de var, kira alma az da yardımcı ol madden işlerini halleden çift bunlar dedi, konuştum. 35 yaşlarında bir karı koca ve 16 yaşında da bir oğulları var.

Kadın da hoş adam da hoş ya… anlatamam size, ikisi de tam istediğim gibi, anlaştık da… maddi durumları kötü, bunlar Gebze’ye köyden yeni gelmiş, kira vs. oturmak istemiyorlar ki yardımcı olur musun eve dedim tamam dedi, artı biraz da aylık vereceğim bu nedenle ev temizliğine kadın arada bahçe işlerine de adam bakacak, geldiler yani 3, 4 gün içinde yerleştiler.

Hoş insanlar evet ama her beğendiğinizle de olamazsınız değil mi? Bir gün akşamüzeri kapım çaldı, adam bana bir ihtiyacınız var mı dedi, o an da deli gibi içiyorum evde… yok ama gel iki kadeh içelim dedim. İçkinin de etkisiyle adama yürüdüm ben ya ve siktim. İnanamadım o an kendime, adamı zorladım da resmen… yani iki kadeh içirdim adama ve hiçbir belirti vermeden dudaklarına yapıştım, sonra kanepenin üstüne altım şort vardı üzerinde zaten, indirdim. Esmer ve hafif dolgun, güzel, yakışıklı bir adam. Delilikti yaptığım ama alkol etkisindeydim gerçekten de normalde cesaret edemezdim. Sadece Hikmet bey değişi vardı, sikiyorum yahu seni ne beyi. Soktuğum zaman darlığından ilk olduğunu anladım. Ertesi gün çağırdım, neden müsaade ettin “çok sarhoştum” dedim, tamam olur böyle şeyler dedi, abi adamı yine siktim o an. E ne de olsa yol kat ettim. Olay şu ki geçen hafta ben bu adamın karısını da siktim… hem de aynı koltukta. Zaten işe gidiyor gündüzleri ve kadın hep evde. Kadın kaşardı ama kocası kadar nazlanmadı, verdim ağzına emmeye başladı. İnanılmaz bir tesadüf ederi kocasını siktiğim kanepeye aldım ve aynı şekilde domaldı hatta o an güldüm hafifçe “ne oldu” dedi yok bir şey dedim ama kocanı da bu şekilde geçenlerde siktim diyemezdim değil mi? Şu anda karı koca, birbirinden habersiz arada bir muhakkak sikiyorum. Ersin var 16 olan oğulları, geçenlerde konsolda oyun oynama bahanesiyle kucağıma aldım, götünü avuçladım falan o da verici… gerçekten hani aşağıdalar gelirler de anlaşılır diye durdum yoksa domaltsam orada siksem sikme demez. Gerçi bugün karı koca yoklar, merkeze inecekler Ersin benle olacak kesin yerleştiricem ama eve aldığım bu insanların üçünü de sikiyorum ki üçlemeye bugün oğulları Ersini kanepede aynı pozisyonda sikmeyle devam edeceğim, inanın bana.

Erotik hikayeler okuyarak zevke gelmeyi seviyor musunuz? Yada sex hikayeleri ile güzel bir fantezi mi yaşamak istiyorsunuz? O halde sitemizden istediğiniz kategori de istediğiniz türde fantezi hikayelerine ulaşabilirsiniz. Sex hikayeleri için en doğru adrestesiniz. Bu tarz seks hikayelerinin daha çok gelmesini istiyorsanız lütfen yorum atmayı unutmayınız.

Yorumlar kapalı.