Canı Sıkılan Tombul Teyzemi Siktim

Ersin ben, 19 yaşındayım ve esmerim. İtiraf edeyim geçen aya kadar ben bakir, daha am yüzü görmemiş bir ergendim ama geçen ay hiç beklemediğim bir şey oldu… en iyisi olayı en başından anlatayım çünkü eminim dinlemek isteyenleriniz vardır.

Hoş bir genç olsam da ben oturduğumuz semt (İstanbul’da)… pek de nezih bir yer değil, Doğuluyuz biz, tamam muhakkak kız götüren hatta benim gibi genç çok vardır ama paralıdırlar. Yani bense liseden sonra fabrikaya girmiş, okumamış, sürekli iş – ev arasında gelip giden biriyim, o nedenle kız nerede kız arkadaş nerede… Mardin’den teyzem geldi geçen ay ve boşanma davası açtı. Kararlı gibi de görünüyor bu konuda. İsmini vermeyeyim ama esmer, 65kg ve süt gibi… teni var ki 27 yaşında. Bizim aileler bilirsiniz genelde kalabalıktır, bu nedenle teyzem de genç aslında…

Kocası da geldi, ikna etmeye çalıştı ama ne fayda “aldatmış”… sözde ama ne var bunda bilmiyorum, bence erkek imkânı varsa her zaman yapıştırmalıdır. Bizimkiler de fabrika işçisi ki neden bilmem bizim ailede tek çocuk benim, diğerleri kabile gibidir, sanırım bu babamla alakalı, e ne de olsa İzmirli adam… bilinçli.

Konuya dönersek bizimkiler gündüz çalışıyor, bense gece. Her zaman evde gündüzleri yalnız kalırdım, özellikle de vardiya değişimlerinde 2 gün, of bir de akşamdan sabaha geçiyorsam 3 gün eder, yaşasın derdim ama teyzem geldiğinden beridir bu zevkim de elimden alındı deyip söyleniyordum.

Geçen hafta teyzem duştaydı ama… birden fikrim değişti. Bizim evin kapılarının gözleri büyük, aslında her zaman ben duşa girdiğimde havlumu kapının arkasına asarım, ne bilim bir şey olacağından değil ama duşa kabin de yok, insan tedirgin oluyor. Teyzem nereden bilsin bunu, gündüz vakti yıkanırken o su sesi beni cezbetti ve kapı deliğinden izlemeye koyuldum.

O sıcak, esmer tenini elleri ile ovuşturması yok mu? Sanırım az da amıyla oynuyordu ya da ben çok azgın olduğum için bana öyle geldi, bilemem ama o an sikimi elime aldım. Zaten üzerimde eşofman vardı, bu nedenle hiç zorlanmadım. Hem delikten bakıyorum hem de sessizce sikimi sıkıyorum elimle, inanın bana o zamana kadar hayatımda çektiğim en güzel 31’di ki biraz böyle devam etti, o sırada ben sakarlık ettim tabii ki kapının koluna başım değdi.

Teyzem hemen anladı, çok cin bir kadın gerçekten de ve bana seslendi, Ersin… kalktım ve direkt kapıyı açtım, sikimi tabii ki eşofman içine soktum ama kalkmış Kürt yarağı hiç incecik eşofman onu saklar mı? Saklamaz tabii ki…

O bakışlar yok mu? Teyzem gerçekten de o an bana o kadar çekici geldi ki anlatamam, direkt yanaştım. O da zaten ne yapıyorsun demedi, üzerimde atlet ve eşofman varken suya girdim, köpüklü köpüklü amını önce duruladım sonra da yaladım… güzelce yaladıktan sonra da sikimi soktum ama itiraf edeyim önce biraz kuruydu, suda kötü oluyormuş. E işi biliyor teyzem. Hemen bana yatağa geçelim dedi ve geçtik. O an işte sulu sulu, kaygan amını nasıl siktiğimi anlatamam.

Sikiş bitti dedim, kendime geldim yarım saat sonra da götten istedi, ben bu fırsatı kaçırır mıyım? Tabii ki teyzeciğimin daracık göt deliğini de siktim. Teyzem boşanmak konusunda kararlı ve bizde kalacak, zaten 1 aydır dur durak bilmeden sürekli sikiyorum yani çok şanslıyım.

Yorumlar kapalı.