Cansu’yu Kendi Silahıyla Vurdum

Hiç tanışmadığım Cansu’yu ilk defa arkadaşlarımın evinde gördüm. Bir arkadaş ortamıyla keyifli vakit geçirmek için Bursa’ya ikinci gidişimdi. Tamamıyla arkadaşım olan Ceren, Tuğçe ve Gamze ile aram fazlasıyla iyi olduğu için tek erkek kalmam herhangi bir sorun teşkil etmiyordu. Onların Bursa’dan arkadaşı olan Cansu’nun gelmesiyle beraber ikinci gün biraz daha farklı bir noktaya geldi.

Onlar kahve falı bakarken ben bilgisayarın başında içerideki oda da takılıyordum. Cansu’nun muhabbeti sıcakkanlı olsa bile çok samimi bir yapımız yoktu. Yeni tanışmanın verdiği bir soğukluk vardı ve bunu henüz aşamamıştık. En son lavaboya kalktığımda ise duşta birisinin olduğunu fark ettim. Yerime dönüp bilgisayarda vakit öldürmeye devam ediyordum. Kapının açılmasıyla beraber başına sardığı havlu ve vücuduna sardığı havluyla Cansu’nun odaya girmesi bir oldu. Beni gördüğünde ilk etapta bir irkildiğini hissettim. Ama orada olduğumu da biliyordu.

Bir süre hiç bozmadan takılmaya devam ettim. O ise odanın diğer tarafına doğru yöneldi ve saçını kurulamaya başladı. Tam anlamıyla tanımadığım için sen rahat rahat giyin diyerek odadan çıktım. Kızların yanına gittiğimde böyle böyle bir olay olduğunu söylediğimde ise aldığım tepki ”yine mi” oldu. Yani Cansu bunu ilk defa yapmıyordu. Bu bilgiyi alıp cebe attığımda en büyük pişmanlığım odadan çıkıp oraya gelmek oldu.

Ama yinede edindiğim bilgi benim için yeterliydi. Akşama doğru kızların okula gittiği saatlerde duşa girdim ve bornozumu giydikten sonra direkt mutfağa geçtim. Cansu ortalıkta yoktu ama gelmesi çok uzun sürmedi. Beni bornozla gördüğünde yüzünde bir tebessüm vardı. Bu kez ben de ona tebessüm ettim ve bir anlamda sinyalleştik. Kahve içer misin diye sorarak suyu ısıtmaya başladı. Ama benim o kadar dayanacak gücüm yoktu. Ben üzerimi değişeyim diyerek ayağa kalktım ve odaya yöneldim. Ortalama bir dakika bile sürmeden Cansu odanın kapısını tıklattı ve içeriye girdi. Üzerimde hala daha bornoz vardı ve bilgisayarın başına oturdu.

Ona yaklaştım ve omuzlarına masaj yapmaya başladım. Alakasız sorular sorarak muhabbet açıyordum ama yaptığım masajla beraber gevşediğini hissediyordum. Her yerinin tutulduğunu söylediğinde ise gelmesini söyledim. Böyle oturur vaziyette masajın bir işe yaramayacağını söyleyerek uzanmasını istedim. Yatağa boylu boyunca uzandı ve üzerimde bornozla onun üzerine çıktım. Yavaş yavaş tüm sırtına masaj yaparak farklı noktalara erişiyordum. Zaten onun da istediği şey bu olduğu için kısa bir süre sonra üzerindekini çıkardı.

Parmaklarımı hissedemediğini söylemesiyle beraber artık daha uç noktalara ulaşmanın vakti gelmişti. Kalçalarına kadar uzanan masaj hareketleriyle beraber hissedemiyorsan bunu da çıkarabilirim dedim. Hafiften domalarak pantolonunu çıkarmam için fırsat tanıdı. Zaten o an pantolonu indirirken domalmış götüne yapışarak oral yapmaya başladım. Masajın bir parçası olduğunu söyleyerek bir süre devam ettim. Artık çıldırma noktasına gelmişti.

Beni sik diye bağırması an meselesiydi ama öncesinde ağzına vermek istiyordum. Bunun bir yolunu bulmak için ayağa kalktım ve bornozu çıkarttım. Yatağın yanına kadar yaklaştım ve ağzına alabileceği bir pozisyon yarattım. Hemen anladı ve biraz daha yaklaşarak sakso çekmeye başladı. Bir yandan ne yapıyoruz biz derken bir yandan yalamaya devam ediyordu. Verdiğim cevap ise dün yapmamız gerekeni yapıyoruz oldu.

Bu cevaba biraz kızar gibi olsa da o an aldığı zevki gözlerinden bile anlayabiliyordum. Boşalmaya yakın ağzından çıkardım yatağa boşaldım. Tekrardan domalmasını söyledim ve yatağın kenarında ayakta durarak gidip gelmeye başladım. Müthiş dar bir amı vardı ve en zevk aldığım ilişkilerden birisi oldu. Üstte olmayı sevdiğini söylediği için alta geçtim ve kontrolü tamamen ona verdim.

Çılgın gibi zıplıyorken bir yandan da bağırıyordu. Birkaç kez boşaldığını anladım ve sonrasında tekrardan kaldırarak ayağa kalkmasını söyledim. Bu sefer benim sevdiğim pozisyon diyerek onu duvara götürdüm. Duvara doğru domaltarak bir posta daha boşaldım. Duş almak isteyip istemediğini sordum ama kızların gelme ihtimalinden ötürü istemedi. Cansu’yu o gün saatlerce siktikten sonra bir daha boş bir vakit yakalayamadık. Ama geceleri boş odalarda kaçamak sevişmelerle yaklaşık bir hafta boyunca beraber olduk. O gün olduğu kadar özgür değildik. Ama her seferinde dar amını sikmenin mutluluğunu yaşadım.