Çok İltifat Edince Komşuma Kaydım

Merhabalar mobil seks hikayeleri okurları Adım Remzi 32 yaşında bekarım Samsun’da oturuyorum sabahları iş gitmek için erken saatlerde evden çıkıyorum. Her sabah çıktığımda alt altta oturan komşum Selen hanımla sürekli tesadüf karşılaşıyoruz. Biraz daha arttı bu tesadüfler hafta boyunca daha çok artmaya başladı hatta akşamları da denk denk geliyorduk zaman geçtikçe bu karşılaşmalar dahada arttı.

Birbirimizi gördüğümüzde kısa sohbetler ediyorduk bana devamlı iltifatlarda bulunuyordu. Selen hanım kendisine çok bakan bakımlı bir bayandı. Yine bir gün karsı karsıya geldiğimiz de gülümseyerek bugün çok şıksınız Remzi bey dedi. Teşekkür ederek yanlış bir cümle kullanarak sizde çok güzelsiniz diyeceğime sizde çok çekici kadınsınız dedim. Güldü anladım ki hoşuna gitmişti kullandığım yanlış kelime sonra bu iltifatlar daha da artmaya başladı. Beni sabah yürüyüşü bahanesiyle durağa kadar götürmeye başladı. Selen 1.70 civarında balık etli esmer tenli biriydi. Genelde bana eşlik ederken dar tayt giyerdi ve o hali beni çıldırtıyordu tam erkekleri çıldırtan kadın tipliydi.

Bir gün yine benimle durağa kadar geldi telefon numarasını istedim numarası verdi ve sohbet telefonda iyice koyulaşmıştı artık. Her sabah yürüyüş yapmalar olsun iltifatlar olsun aşırı ilerlemişti. Her sabah görsek bile artık birbirimizi fazla görmek istiyorduk. Geceleri telefonla normal mesajlaşmalar artık yerini cinsel konulara girerek birbirimizi yoklama şekline girmişti. Sabah yine işe gitmek için çıktım ayakkabı bağlarımı bağlarken Selen üzerine mine etek giyinmiş o seksi bacaklar olduğu gibi ortada üstünde kısa bir dekolteli tişörtü giyinip üst kata benim yanıma çıkmış beni izlediğini fark ettim.

Ayakkabımı bağlarını bırakıp Selen’i kolundan tutup kapıya yasladım ve bacaklarını okşayarak dudaklarını emmeye başladım kapının önünde. Kapıyı açıp girdim Selen’i elinden tutup içeriye çektim. Koridorda o mini eteğinden sütun gibi görünen bacaklarını baldırlarını eğilip yalamaya başladım. Çıldırmıştım artık oda bende birbirimizi istiyorduk. Baldırlarını ve bacaklarını emip yaladıktan sonra dudaklarına yapıştım yatak odama kadar öperek götürdüm. Üzerindeki her şeyi parçalayarak çıkarttım çırılçıplak olmuştuk. Ellerini boynuma sarıp ayaklarını belime atıp beni üzerine çekti çılgınlar gibi öpüşmeye devam ediyorduk boynunu emerken derin bir nefes çekmesi inlemesi zevkten altımda kudurması vajinasına penisimin kafasının değmesi Selen’i ve beni delirtmişti. Ayağa kaldırıp arkası dönük şekilde duvara yasladım.

Poposunu ve şeftalisini elimle ayırıp deli gibi yalamaya başladım. Selen inim inim inliyor yeter gir artık dayanamıyorum çığlıkları atsa da ben onu yalaya yalaya kudurtan yalama şekline devam ettim. Yatağın başına ayağını kaldırıp koydum domaltma şekline soktum. Aletimi elimle tutup arkadan Selen’in şeftalisine soktum. Oh çekip nasıl şeftalim tatlımı becermek hoşuna gidiyor mu sert kökle gibi tahrik edici azdırıcı kelimeler kullanıyordu. Bu sözleri duydukça bende hızlı hızlı girip çıkmaya başladım bir yandan da kalçalarına tokatlar atıyordum. Penisimi içinden çıkartıp göğüslerinin arasına soktum Selen de elleriyle göğüslerini sıktı aletimi sıkıştırdı dolmuştum o anda göğüslerine püskürttüm aletimi ağzına verip üstünü yalatarak temizlettim.

Yorumlar kapalı.