Dayım İç Çamaşırıyla Görünce Tecavüz Etti

Başımdan geçen bu iğrenç olaydan sonra depresyon hapları kullanıyorum. Çok dehşet verici bir şekilde tecavüz olayı başımdan geçti. Aradan dört yıl geçmesine rağmen hala ilaçlarla ayaktayım ve ilaç yardımı ile kendimi toparlamaya çalışıyorum. Adım Cavidan 29 yaşındayım, 25 yaşımdayken aile içi olan dayı dediğim kişinin tecavüzüne uğradım.

Dayım benden altı yaş büyük ve evli iki çocuk sahibi bir kişi. Yenge dediğim kişi çok değer verdiğim bir kadındır her zaman onun yeri bende başka olmuştur. Dayım ile aynı mahallede oturuyoruz diyebilirim ki çocukluğum onların yanında geçmiştir. Dayımın bana attığı darbe hayatımı kabusa çevirdi o günden bu yana kendime gelemedim hala ondan iğreniyorum bir insan öz yeğen dediği kişiye nasıl böyle bir şey yapabilir hala aklım almıyor. Fırsat düşkünlüğü yaparak tamamen isteğim dışı davranışlarda bulunarak gençliğimi hayatımı kararttı.

Yaz mevsiminde annem ve babam her yıl olduğu gibi memlekete gittiler. Evde genelde yalnız kalmayı sevmediğimden dolayı yengem ve dayımla aramın da mükemmel olduğundan dolayı akşamları çoğu kez onlarda kalır sabah oradan işe giderdim. Bir gün yine işe gitmiştim rahatsızlanıp izin alıp eve döndüm yengem ve dayım çalışan kişiler olduğundan telefon açıp durumumu söyledim. Yengem izin alamadı dayım çalıştığı yerden izin alıp yanıma geldi bana bakmak için bir şeyler yedirdi içindi daya sonra yatakta kendimden geçip uykuya dalmıştım.

Uyandığımda sırılsıklam terli bir şekilde uyandım dayım bu halimi görünce beni kaldırıp sıcak suyla duş alayım kendime geleyim diye banyoya götürdü. Üzerimi dayımın yardımı ile çıkardım sadece iç çamaşırları üzerimde kalmıştı hasta halimle bunları düşünemedim hiç. Ama dayımın benim o halimi görmesiyle gözü dönmesi bir olduğundan duş aldırdıktan sonra yatak odasına kucaklayıp götürdü yatağa uzatıp öpmeye başladı sağımı solumu dur yapma desem de gözü dönmüş olan dayım dinlemedi kendini kaybederek defalarca o gün bana tecavüz etti.