Dedeme Refakatçi Gitmiştim Hemşireye Kaydım

Benim yaşlı bir dedem var. Yıllardır rahatsızdır ve artık son zamanlarda hastaneden eve gelemez oldu. Son günlerde durumu iyice ağırlaşınca biz de hastanede başında refakatçi kalmaya başladık. Artık kimin işi yoksa o kalır hale gelmişti. Bu arada ben daha çok gencim ve nerde bir karı görsem hemen sikme planları yapmaya başlarım. Hastanede kalınca buna imkanım olmuyor ben de hastane tuvaletinde 31 çekerek rahatlamaya çalışıyordum. Ama bir süre sonra bu da beni kesmemeye başladı. illa sikeceğim bir am ya da göt bulmam gerek. İki gün önce de nöbette kalan bir hemşire vardı. Giyindiği beyaz üniformasının altında külotu belli oluyordu. O kadar güzel bir götü vardı ki benim ufaklık o götün içine girse kendiliğinden oynardı. Ben bu şekilde hayaller kuruyorken yine o hemşire geldi ve dedemin tansiyonunu filan ölçtü.

O sırada tek nöbetçi hemşire olduğundan hastalara saatlik olarak ilgilendiğinden geri kalan saati boşmuş. Ben sıkıldığımdan koridorda turluyordum. Beni gördü ve onu resmen karısızlıktan yiyecek gibi baktığımdan olsa gerek bir çay içmek için hemşireler odasına davet etti. Hemen kabul ettim. Biraz sohbet ettik. Havadan sudan. Kocasının doktor olduğunu ve 6 aylığına Amerika ya gittiğini filan söyledi. Canın sıkılmıyor mu dedim. Bir of çekti ki anlatamam. Hastane şansıma o gün çok sakindi. Sağdan soldan konuşurken ben bu kadından aşırı tahrik olmaya başladım zaten giyindiği üniforması içinde iç çamaşırı görünüyordu. Benim pantolonumun altında ufaklığımın kıpırdadığını hissettim. Şimdi ayıp olmasın diye bu sikim kalkar filan rezil olurum diye kalkmak istedim. Ama hemşire hanım göndermedi. Ben ne yapacağımı düşünürken bende ki tedirginliği fark ederek ne olduğunu sordu. Gevelemeye başladım. Halbuki karısızlık başıma vurmuştu. Sürekli olarak hastaneye bu saatten sonra kimse gelmez filan diyordu. Benim ki iyice kalkmış ve kalktığını gizlemek için büyük bir çaba sarf ederken bir anda ayağa kalktı ve önümden geçmesiyle ben iyice kudurdum. En sonunda istemsiz olarak bir of çektim.

Hemen bana döndü ve ne kadar gizlemeye çalışsam bile sikimin kalktığını fark etti. Bu durumda hiç yadırgamadı ya da kızmadı gülümsemekle yetindi ama ben orada baya bir azmıştım. Artık dayanamadım ve ona arkadan sarıldım. Zaten o da sanki benim harekete geçmemi bekliyormuş. Hastane sonuçta yakalanırız korkusuyla hemen sik beni dedi. Zaten uzun zamandır kocası olmadığından azmış karı. Altını çıkardı ve kanepeye doğru uzanarak bacağını ayırdı. En sonunda üzerine çıktım ve bastırmaya başladım. Onun zevk çığlıkları ve onun inlemelerini duydukça ben daha da hızlandım. Zaten gün içinde 3 defa boşaldığımdan biraz geç boşaldım. Ona bastırdıkça aklı başından gidiyor çıldırıyordu resmen en sonunda kaskatı kesildi ve resmen inleyerek boşaldı. Bu durumdan o kadar mutluydu ki ben hala boşalamamıştım ve içine doğru pompalıyordum.

Onun amı çok dardı bu yüzden bir anda amının içine boşaldım. Çok mutluyduk içimizde. Ben ne zamandır karı sikmediğimden o da kocasının il dışında olduğundan dolayı kimseye kendisini siktiremediği için çok mutlu oldu. Hemen üzerimi giyindim ve odadan ayrıldım. Fakat o hemşireyi sikmenin hem heyecanı hem de sikerken acaba biri basar mı şeklinde ki düşüncelerim yüzünden aceleyle siktim. Fakat hemşirenin zevk suları o kadar çok akmıştı ki onun zevk aldığına eminim. Artık ne zaman hastaneye gitsem ya da bir hemşire görsem direk aklıma o gece hemşirenin uzanarak bacaklarını açması ve benim onun amından içeri ufaklığımı sokarak onu zevk çığlıkları ile inleterek sikmem geliyor. Bir daha hemşire ile görüşmedim. Ama en güzel sikişlerimden bir tanesi olmuştu. Bundan dolayı da hiç pişman değilim. Keşke yer müsait olsaydı da onu bir de domaltıp sikmiş olsaydım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir