Dövmeci Kızla Yaşadığım Eşsiz Gece

Güzel bir dövme yaptırmak için birkaç farklı kişiyle görüştüm. Sosyal medyada da karşıma sürekli dövmeci profilleri çıkıyordu. Sinem’i ilk kez orada gördüm. Dövmeyi ona yaptırma fikri yaptığı işlerin güzelliğinden kaynaklanmıştı. Ama sonrasında iyi ki ona yaptırmışım dedim. Çünkü birlikte çok güzel anılarımız oldu. Güzel bir sarışın olan Sinem’in profiline mesaj attığımda gayet katı cevaplar aldım. Evini stüdyo olarak kullanan bir dövmeci olarak randevu almak için bir süre yaptıracağım çalışma üzerine konuşmaya başladık.

Sonra ise önümüzdeki gün için bir saat verdi. İlk kez tanışacağımız için biraz kaygılıydım. Ama gayet cana yakın ve samimi davranan bir hatunla karşılaştım. Yani sosyal medya üzerinden katı konuşan o hatun gitmiş, yerine farklı birisi gelmiş gibiydi. Dövmeyi yaptırdığım yer kolumun iç kısmı olduğu için sürekli olarak pozisyon değiştirerek çalışmak zorundaydı. Dış kısma oturuyor ya da kolu açtığımda iç kısma geçiyordu. İç kısma geçtiğinde ise birbirimize son derece yakın oluyorduk.

İlginç bir şekilde yine fazlasıyla yakın olduğu bir an için kendimi kaptırdım ve çok güzel olduğunu söyledim. Bunu çok duyduğunu ve oldukça bayat bir numara olduğunu söyledi. Haklıydı aslında ama bu durumu değiştirmek için bir sohbet ortamı yaratmaya yetmişti. Onun için cazip gelecek birkaç söz dizisi bulmam ve bir şekilde onu etkilemem gerekiyordu.

Bunu üç saat süren dövme seansının sonunda kısmen başarmıştım. Dışarıda bir bira ısmarlamamı kabul etmesiyle beraber evden çıktık. Eve gelişimiz ise çok hızlı bir aksiyonla sonuçlandı. Toplamda 4 bira içtikten sonra kafalarımız hafiften çakır şekilde onun evine döndük. Dönme sebebimiz ise dövmeye krem sürmekti. Ama bu ikimiz için de bahane olarak öne sürülmüş. Daha kapıyı bile kapatmadan Sinem’in dudaklarına yapıştım. Karşı koymadı ya da bunu engellemeye çalışmadı. Aksine o da istekli bir biçimde bunu sürdürdü.

Evinin dizaynını bilmediğim için bildiğim alan olan salona yöneldim. Odaya geçmeyi teklif dahi etmedi. Üzerindekileri bir yandan öpüşürken çıkarmaya başladım. O ise bir yandan pantolonumun düğmelerini açmaya çalışıyor diğer yandan ise kendi üstündekileri fırlatıp atıyordu. Sonunda anadan üryan kaldık ve beni koltuğa itmesiyle sert bir gece geçireceğimizi anladım.

Çok aktif bir kadın olduğu için her zaman kontrolün onda olmasını istiyordu. Sinem’i aşağıya almak neredeyse imkânsızdı. Her zaman üstte olmayı tercih ediyor ve gönlünce ilişkiye hükmediyordu. Ayrıca oral sekse bayıldığını anlamam uzun sürmedi. Genelde ben başlatmama rağmen bu kez koltuğa uzanarak bacaklarını kıstı ve gel işaretiyle birlikte beni yalamaya teşvik etti. Bunu sevdiğini anladığım için dakikalar boyunca kasılana kadar yalamaya devam ettim.

Boşalma evresine geldiğinde ise bu kez onun tabusunu yıktım. Bacaklarını kaldırarak aşağıda kalmasını sağladım ve içine girdim. Bacaklarını omzuma kadar çekmem ilk etapta biraz garip geldi. Ama sonrasında domaldığında alacağı zevkin farkına varmasını sağladım. O kadar harika bir seks anlayışı var ki hızlı bir biçimde boşalıyordum. Ama boşaldıktan hemen sonra sakso çekerek uygun sertliğe ulaşmamı sağlıyordu.

Böylece durmadan devam edebiliyorduk. Sinem’in yaptığı dövme resmen bana uğur getirmişti. Son dönemlerde yaşadığım en çılgın geceyi onunla geçirmiştim. Tek sorun ise bunun tekrarlanmayacak olmasıydı. Bir kez daha görüşmeyeceğimizi ve bunun burada kalacak olduğunu söyleyerek ikaz etti. Asla bir kez daha görüşemedik. Şimdiye kadar en zevk aldığın ilişki hangisiydi diye sorsalar gözüm kapalı Sinem derim. Beni bulutların üzerine kadar çıkaran, ardı ardına boşalmamı sağlayan ve aynı zamanda ilişkiye yön verebilen müthiş bir kadındı.