Dul Teyzemi Kucağımda Teselli Ettim

19 yaşındayım, okuyorum ve esmer, genç bir delikanlıyım. Hayatım boyunca üniversite okumak istedim, o hayatı ve arkadaşlığı hatta kural tanımazlığı merak ettiğim için, iyi bir de öğrenciydim lise döneminde yalan değil. Çalışkandım ama babamın da zoruyla İzmir’de bir okul seçmek zorunda kaldım yani yaşadığımız yerde ve eve o kadar yakın ki tıpkı lise, orta okul gibi sürekli sabah akşam evdeyim mecburen hatta bir de babam hafta sonlarında yardıma gel dedi, ben çoğu zaman dersler ağır, çalışmam lazım desem, gitmesem de moralim çok bozuk. Tek teselli olmama neden olan durum bizim evdi ki bodrum katı şirin, ufak bir, 1+1 ev gibiydi, oraya geçmeyi düşünüyordum hatta bizimkilerin de müsaadesi vardı ama okul başlarında birden teyzem boşanma davası açtı, neden aldatılmak.
Aslında ben zamanla barışırlar gider sandım ama hayır tek celse de eşi de istediği için boşandılar ve bizim bodrum kat dediğim o şirin eve yerleşti. Teyzem ve annem var sadece deme mede kalmamış hayatta o nedenle anlamda kardeşine inanılmaz sahip çıkıyor ki zaten dedemlerin son sıkımıymış sanki teyzem 31 yaşında ve genç, güzel bir kadın. Hatta bazen annem bu kadar yaşlı ve çirkinken teyzem nasıl bu denli genç, yaşından da güzel gösteren, alımlı bir kadın olabiliyor diye şaşırıyorum. Aslında teyzem kafa da bir kadın, eğlenceli ama canımın sıkılmasına neden olan durum planlarım bozuldu ondandı. Sağlık olsun dedin, başka ne çaremiz var ki değil mi?
Zamanla 2, 3 ay derken teyzem de işe girdi, bazen bizde kalıyor bazen evimde, bazen biz onlara gidiyoruz bazen de sadece ben. Öyle bir hayat yaşıyoruz, birbirimize iyice alıştık yani ama son dönemlerde ben teyzeme gittiğim zaman sanki teyzemde bir şeyler değişti, sanki bende de değişti ama ben teyzemdeki o bakışları o imaları gördükten sonra otomatik olarak değiştim zaten. Sanki bana o eski, küçük yeğeni gibi değil de tam bir erkek gibi davranıyor, hatta bazen iki, üç bira alıyorum, karşılıklı içiyoruz, her anlamda sohbet ediyoruz. Akrabalar arası bir yakınlık gibi değil sanki bir sıradan kadın ve erkeğin arasında meydana gelen ve gitgide ısınan bir yakınlık gibi. En sonunda olan oldu zaten, sıcak bir günde ben şortla otururken teyzeme bakışlarım, teyzemin bana yaklaşması ve dudaklarımızın birleşmesi, şahaneydi. Şort vardı üzerimde, geçen ay oldu bu olan ama benim hâlâ sanki az önce yaşanmış gibi aklımda, sonra bir de kollu atlet, siyah olanlardan ve dudaklarımız birbirini ısıra ısıra öptükten hemen sonra teyze kucağıma oturdu. Muhteşem bir sevişme yaşanacaktı o kesin ama bir ara mola verdi ve biliyorsun ben teyzenim, yeni boşandım belki de psikolojim bozuk, bu nedenle bunu yapmasam mı Emre? Dedi ben de olsun, teselli ettim onu az ama kucağımda, sikim o denli kalkmış, üzerine o denli bastırırken bana “bunu yapmasak mı” demesi enteresan ama direkt memelerini sıkmaya başladım. Dudak dudağa öpüşmek güzeldi ama benim bu ilk milli olmam değil, daha fazlası da olmalı biliyorum. O nedenle memelerini açtım, önce ellerimle oynadım sonra kanepeye yatırdım ve yalamaya başladım. Üzerimdeki o yarım atleti çıkarttım, o sırada dul teyzem şortumu da çıkartmamı istedi, kırmadım hemen onu da attım üzerimden ve çırılçıplak kaldım. Sadece memelerini gördüğüm teyzemin daha fazlasını görmem lazımdı, o nedenle acele etmeden, önce memeleri sonra göbek ve çevresini yalayarak onun o tüysüz amını açtım ve dilimle yavaşça etrafında gezdim. Dul teyzem belki uzun bir aradan sonra ilk defa mutluluğu atıyordu o nedenle bu dil hareketlerinde sakin, aceleci olmadan, muhteşem bir işçilik çıkartmalıydım, onun için.
Güzelce yaladım sonra tabii ki ben de güzel bir sakso çektirdim ve kıllı da olsa sikim yumurtalığa kadar dil atmasını sağladım. Sonra yatakta sikişmek nedir? İlk deneyimde de izlediğim pornolarda da her zaman erkekler karıları ayakta, domaltarak götürüyordu, bu nedenle güzelce teyzemi domalttım ve sevişmemizi o şekilde tamamlamaya başladık. Götüne girmeyi düşündüm, kondom yoktu ama ben teyzem bir şey demedi, açtı önüme çiçek gibi amını, bir bildiği vardır diye amına geçirdim. O nasıl bir rahatlama sesiydi öyle, daha başı girer girmez oh çekti ve sikiş boyu onun o mutluluktan inleme sesleriyle ben daha da galeyana geldim, çarptıra çarptıra siktim teyzemi ve hâlâ da sikiyorum her gün neredeyse ama artık kondomla.