Elemanın Karısıyla Tost Yaptık

Merhaba ben Selim. 32 yaşında ve bir muhasebeciyim, işimde iyiyim. Her zaman parayla aram iyi oldu ve borsayla & bitcoin sayesinde de hatırı sayılır bir miktarda gelir elde ettim ama hayatımda mutluluğu hep para sayesinde tatlı. Gerçekten de en çok üzüldüğüm durumlardan birisi hayatımda hiç ciddi anlamda aşk yaşamadım. Beğendiğim kadınlar beni beğenmedi ya da tam tersi oldu derken evlendim, tamam ilgili bir eş ama seks anlamında ben tatmin olamıyorum. Zamanla bende seksi istemediğim duygusu uyandı, erkeklik mi gidiyor elden nedir? Diye düşünürken aslında çok abaza olduğumu, sadece durumun hayallerimdeki tarzda bir şeyler yaşamadığım için böyle olduğunu fark ettim.

Çalıştığım muhasebe firması bana ait ve birkaç da personelim var. İçlerinde en sevdiğimi Emre. Efendi birisi, bir karısı var su gibi gerçekten de. 24 yaşında daha çok genç, okuldan mezun olduğu gibi bizde başladı çalışmaya, zaten stajını da bizde yapmıştı. Okul bitince evlendi bu nedenle direkt işe aldım ama madden çok zor durumda. Karısını bir görseniz Suna ismi, 22 yaşında ve su gibi. Köyden almış ailesi, görücü usulü ama açık fikirli bir kadın. Bu durumunu sevdim, hemen şehre adapte olmuş miniler, dekolteli bluz giymeler falan. Bazen iş yerine geliyor da sikim kazık gibi oluyor.

Emre nitekim maddi zorlukları yüzünden sürekli avans istiyor, kadın da belli harcamayı seviyor derken ben bir ara fark ettim ki 3 aylık maaşını öncesinde avans olarak çekmiş. Aldım karşıma konuştum, vs. derken üzüldüm de haline, o sırada abi gibi nasihat veriyorum ama ne yapabilirim ki zaten, işten çıkartırım dedim, kendine gel vs. o zaman korktu gerçekten de. Neden bilmem ama o konuşmanın üzerine beni yemeğe davet etti, ben de yengen ailesinde, memlekete gitti dedim bana olsun abi sen gel dedi. Gittim.

Uzatmayacağım çok o yemek, sohbet sırasında Suna’nın bir Selim abi… deyişi var, bir de kahve Emre’yle neredeyse karşımda yiyişiyor, gerçekten de… incecik giyinmiş, Emre de bazen bacaklarına elliyor, süt gibi kadın ya… ben adım atmadım, onlar attı. Hatta Suna, Emre içerideyken Sinan abi dur üzerine ekmek kırıntısı dökülmüş diye eliyle sikimi okşadı resmen, ben çekindim ama o an içeri Emre girdi, yüzünde bir gülümseme. O an anladım. Bu karısını bana peşkeş çekiyor, kızmadım aksine hoşuma gitti. O andan sonra ben çok daha cesurum tabii ki.

Abi abi derken en bakin canım kardeşim, abisinin kucağına otur falan demeye başladım, o da oturdu. Emre’nin tam karşısında karısını kucağıma aldım o da o bahane ben ps3 kurum diye gitmeye kalktı. Görmeden sikmemi istiyor anlayacağınız ama otur lan dedim direkt. Şaşırdı, neden abi diye. Otur dedim diye kızdım. İncecik giyinmiş zaten, Suna’nın götünü okşamaya başladım ama fena okşuyorum gerçekten de…

Sıyırdım donu, Emre izliyor, abi abi… ne abisi, beni buraya bundan getirmedin mi derken amına yarrağımı soktum. Kuru kuru hem de. O genç kız gerçekten de delirdi o an ama anlamadım neden çünkü inanılmaz dardı, Emre de o an bakıyor ezik ezik, soyun gel dedim, ilk başta yok abi siz eğlenin dedi ama soyun diye ısrar edince soyundu, siki küçücük. Neden Suna’nın kucağımda acılar çektiği belli oldu. Suna’ya hadi aşkım tost yapalım dedim, o anlamadı ama göte geçirince hayır diye inliyordu. Bırakır mıyım? Deli gibi siktim tabii ki o an Emre de amdan geçirdi. O gece ilerden üzerimde çok yoktu ama biraz para bıraktım Emre’ye. Abi avans istemedim dedi ama ben zaten avans değil, harçlık. Böyle devam edersen daha çok harçlık veririm ben size dedim, çıktım eve geldim.