En Yakın Arkadaşım Karımı Beceriyor

Selam millet ben Selim. 32 yaşında 5 yıllık evli biriyim. Her zaman etrafımdakiler benim pısırık bir adam olduğumu düşünür. Bu düşünceyle etrafımdaki insanlar benim olan ne varsa alabileceklerini sanıyorlardı. Zaten öyle de oldu. Canım kadar sevdiğim en yakın arkadaşım hem karımı hem de cebimdeki parayı alarak beni dımdızlak ortada bırakıverdi. Tabi ben onların yapmaya çalıştıklarının fazlası ile farkındaydım ama yine de hiçbir şeye sesimi çıkarmamaya çalışıyordum. Onlar beni pısırık sanarken benim de kendime göre bazı planlarım tabii ki vardı. Anlatacağım seks hikayesi benim en yakın arkadaşım ve karım arasında yaşandı. Benim arkadaşım karımı hayvanlar gibi sikti ve karım da bu duruma hiç sesini çıkarmadı. Hatta tam aksine zevk bile aldı diyebilirim. Hemen sizlere hikayemi anlatmaya başlamak istiyorum çünkü okurken çok zevk alacağınızdan eminim.

Benim Salih adında bir arkadaşım var. Onun için en yakın arkadaşım diyorum çünkü sürekli birlikte gezip dolaşıyoruz ve her yerde birlikte takılıyoruz. Tabi en sonunda iş ortamıma ve hatta ev ortamıma da girmeye başladı. Aslında onun amacı çok farklıymış ama ben bunun çok geç farkına vardım. Onu hiç çekinmeden iş yerime ve evime soktum. Artık son zamanlarda yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez olmuştu. Hatta hemen hemen her gün bize gelir olmuştu. Karım da o bize geldiğinde çok mutlu oluyordu ama ben hala aralarında bir şey olduğundan şüphelenmiyordum. O gün işten çıktım ve hiçbir yerde oyalanmadan hemen eve gittim. O gün Salihte iş yerine gelmemişti. Bu arada söylemeyi unuttum bir aydır ortak çalışmaya başlamıştık. Salih o gün iş yerine gelmeyince fazlası ile yorulmuştum ve hemen eve gidip yatmak istiyordum.

Neyse eve geldim ve hiç kapıyı çalmadan kendi anahtarımla eve girdim. İçeriye girdiğimde garip garip sesler duymaya başladım. Bir kadın ahhhh ahhhh siye inliyordu ve ben o an bunun karım olmamasını istedim. Ama tabi kendi evime girmiştim karımdan başka kim olabilirdi ki. yavaşça ve sessiz bir şekilde yatak odasına doğru ilerledim. Karım içeride sikişiyor ve beni aldatıyordu. Ama benim daha çok merak ettiğim o an karımın kiminle sikiştiğiydi. Hemen kapının deliğinden eğildim ve bakmaya başladım. O an gözlerime inanamadım. Salih bu gün işe gelmemiş içeride karımı duvara dayamış sikiyordu. Salih kalın yarrağını karımın amcığına cup cup sokarken şap şap diye sesler çıkıyor ve karımın canı çok acıyordu. Bu karımın suratından okunabiliyordu. Ama bir yandan da zevk aldığını anlayabiliyordum.

Onları o şekilde görünce gerçekten şok olmuştum. O kadar üzülmüştüm ki bir yandan da kapıdan ayrılamıyor devamında neler yapacaklarını merak ediyordum. Bir süre daha bu şekilde karımı sikmeye devam eden Salih sonra karımı yere indirdi ve duvara domalttığında karım kocacığım yavaş ne olur yavaş sik diye söyleniyordu. İkisi de birbirlerine çok azdırıcı sözler söylemeye başlamışlardı. Onları izlerken istemsiz bir şekilde ben de elimi yarağıma attım ve okşamaya başladım. Salih Karımın amcığına tekrar kalın yarrağını etini kaldırarak soktu ve karım derin bir ahhh çekti. Salih karımın amına girip çıkmalarını hızlandırdıkça ben de elimle yarağımı okşamalarımı hızlandırıyordum. Salihin karımı sikmesi 20 dakika kadar sürdü. Karım çığlık çığlığa boşalmaya başladı. En sonunda da Salih boşaldı. Tabi salihle birlikte ben de boşaldım. Sonra da onlar odadan çıkmadan ben de hemen evden çıktım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir