Eniştem Ablamı Sikti Zorla

16 yaşındayım, ismim Mesut. Yazları İstanbul’da ablamlarda kalıyorum, kışın Adana’da memlekette. Burada eniştemin bir oto tamir atölyesi var, yardım için geliyorum, harçlık meselesi işte. 1 ay kadar oldu geleli var daha 1 ay var, sıkılıyorum bazen, ne yapsam bilemiyorum bu nedenle bazı geceler telime bir uygulama indirdim yan komşuları dinliyorum, çok meraklı biriyimdir ama bunu herkesten gizlemeye çalışırım genelde.

Ablam ve eniştem 1 hafta kadardır kavgalı, nedenini bilemiyorum ama sabah eniştemle işe giderken bazen telde birbirlerine demediklerini bırakmıyorlar. Tutkulu aşk ne demek her zaman merak etmişimdir, onlarınki sanırım bu, çünkü dün gece olanı anlatamam gerçekten de. Belki yaptığım yanlıştı her ne kadar meraklı biri olsam da o kadar özellerine girmemem lazımdı ama gece saat 11 gibi bir kavga çıktı yine, ablamı eniştem zorla kolundan tuttu odaya götürdü. Başta ben gerçekten de vurur, vs. diye düşündüğüm için odanın kapısına gittim ve delikten baktım, o an ablamı yatağın yanında, pencerenin en dibine itmiş, dövecek gibi konuşuyor, el kol sallıyordu, sonra birden eniştem ablamın kolundan tuttu. Ablam 26 yaşında ve esmer, güzel bir kadın, eniştem de bir erkek için epey sağlam, o an izlediklerim hayatım boyunca unutulur türden değil. Sessiz ol diye kolundan tutarak çevirdi anlamı, içerde çocuk var yapma diyor ablam ama eniştem sadece şunu dedi, sessiz ol lan. Ne kadar sert bir ses, o an ablamın üzerinde eşofman vardı, bir de ışık açık ki pencerenin yanında, tam karşıma denk gelen yerde, eşofmanı eniştem indirdiği gibi ablamın götünü gördüm.

Belki o an çekilip gidebilirdim bilemiyorum ama gitmedim, izledim. Ablamın arkası dönük olduğu için amını görmem sanıyordum ama o an eniştem pantolonu indirdi, ne zaman kaldırmış o yarağı bilemem ama kaldırmış ki gerçekten de damarlı, kocaman bir şey. Öyle bir yarak olamaz.

Arkadan ablamı düzeltiyor, sokmak için pozisyon arıyor ama ablam kaçmaya çalışıyor, bu resmen tecavüz diye düşündüm ama elden ne gelir, kocası. Bu nedenle izlemeye devam ettim, şans eseri mi bilemem ama tam karşımda, en net görebileceğim yerde ablamı eğdi, amının karalığı, o kıllar göründü birden ki ufak bir halka gibi göt deliği de belli oluyordu. Eniştem tükürük kullanarak elini ıslattı ve amına soktu kocaman siki, daracıktı am belli ama kocaman yarak, ablam nasıl zevkten inliyor tahmin bile edemiyorum. Çok büyüktü ve net bir şekilde görünüyordu ki eniştemin ismi Ersin, birde göte sikini geçirmeye çalıştı, ablam acıyla Ersin yapma Ersin olmaz diyor ama içerideyim sanıyor, belki de o nedenle sesini duymamam için olabildiğince sessiz, siki girerken ablama biraz zorlandı hatta dizlerinin üstüne çöktü, ben şov bitti sandım o an çünkü yataktan göremiyordum ama eniştem ablamı zorla kaldırdı, inanın bana o kadar zevkli ve acılı olduğunu tahmin ettiğin başka bir ana şahit olmadım, bir de nasıl kalın, uzun bir yarak o ki sürekli gir, çık bir türlü boşalmadı diyordum ki birden eniştem böğürdü, ben de sessizce içeri geçtim. Önce eniştem geldi sonra da ablam, suratında anlamsız bir acı, mutluluk karışımı ile ve anladım ki barışmışlar…

O nedenle tutkulu aşk bu olsa gerek dedim, sonra ben gidene kadar kavga olmadı asla ama bir daha da o gibi bir anı yakalayamadım. Belki de yanlış bilemiyorum ama ne zaman 31 çeksem o anları, eniştemin ablamı zorla siktiği anları hayal ediyorum.