Ev Arkadaşımın Kuzeni Beni Baştan Çıkardı

Ev arkadaşımın kuzeninin bir haftalığına bizde kalacak olması elbette ki problem yaratmadı. Ancak bunun bu kadar keyifli olacağını tahmin etmemiştim. Bize oranla 2-3 yaş küçük olmasına rağmen üniversiteye başlamasıyla beraber müthiş bir fiziğe bürünmüştü Ezgi. Gördüğüm an ondan etkilendiğimi söylemem gerekiyor. Yinede ev arkadaşımın kuzeni olmasından ötürü ona karşı mesafeli tavrımı korumayı sürdürdüm.

Ezgi ise tam tersine bana fazlasıyla yakın davranıyordu. Bir şekilde sohbetin sonunun gelmediğini fark ettiğimde ise birkaç gün geçmişti. Nihayet ev arkadaşımın okula gitmek zorunda olduğu bir ders çıktı ve baş başa kalabildik. Ezgi’nin kahve içmek isteyip istemediğimi sormak için odama gelmesi ise filmin koptuğu yer oldu. Zaten sıcak olan havadan ötürü evde rahat giyiniyorduk. Ancak sütyen giymemiş olduğunu body üzerinde belirginleşen göğüs uçlarından anlamıştım.

Altında pileli bir etek olmasının verdiği rahatlıkla her yere oturabiliyordu. Mutfağa gittiğimde de mutfak tezgahına oturduğunu gördüm. Ben gelince biraz toparlansa da harika bir manzara sunduğunun farkındaydı. Kahveleri yapmak için indi ve bardaklarla beraber masaya geldi. Sandalyede otururken film izlemekten söz etti. Hemen içeriye gidip hazırda var olan filmlerin olduğu belleği TV’ye taktım.

Benim için hangi filmin izleneceği önemsizdi. Çünkü tamamlamayacağımızı biliyordum. Ortalama bir 15 dakika süren film seçme teranesinin ardından nihayet izlemeye başladık. Halen daha sütyen giymemişti ve eteğinden verdiği pozlarla beni baştan çıkarmayı başarıyordu. Resmen durduğum yerde erekte oldum ve bakarak bile bunu anlayabilirdi. Bunun yerine direkt sikimin üzerine kafası gelecek şekilde kucağıma uzanmayı tercih etti. Sikimin kalktığını anladığında ise ”oha bu ne böyle” diye tepki verdi.

Şakaya vurarak muhabbetin gidişatını şekillendirmeye başlamıştım. Birkaç sahne sonra ise eliyle yoklamaya başladı. Benim ellerim ise yavaş yavaş kanepeden onun bacaklarına doğru uzanıyordu. Pileli eteklerin en büyük avantajı istediğiniz her noktaya anında ulaşabilmenizdir. Muhtemelen Ezgi’nin bu eteği seçmesindeki amaç buydu. Ben onun bacaklarına yumuşak temaslarda bulunuyordum. Ama o sikimi kavrayıp bırakmamaya çoktan başlamıştı. Beni baştan çıkarmıştı ama ben de onu baştan çıkarmayı başarmıştım.

Çok merak ettim neymiş bu böyle diyerek fermuarı açtı ve şimdiye kadar gördüğü en büyük yarak olduğunu söyledi. Bu her erkeğin hoşuna gidecek bir iltifattır. Hemen dudaklarına yapıştım ve onu kucağıma oturttum. Zaten sütyen takmadığı için üzerindekini sıyırıp attıktan sonra göğüslerini emmeye başladım. Belki de en zevk aldığı nokta bu oldu. Sürekli olarak oturup kalkıyordu. Henüz içine girmemiş olmama rağmen müthiş bir istek sezdim.

Ama ev arkadaşımın eve gelme ihtimalini göz önüne alarak dikkatli olmalıydım. Odaya geçmeyi teklif ettim ve hızlıca odaya girdik. Girer girmez ağzına alarak yalamaya başladı. Hepsini alamayacağını, boğuluyor gibi olacağını ve buna benzer sözler söyleyerek sürekli beni daha da azdırıyordu. Eteğini çıkarmak istediğimde çıkartmamamı söyledi. Transparan olan dantelli bir külot ile beraber iştahımı iyice kabartmıştı.

Domalarak sikilmekten çok hoşlandığını söylediği için hemen yatakta domaltarak altına bir yastık koydum. İltifatlarından olsa gerek dakikalarca boşalmadan gidip geldim. Önce o boşaldıktan sonra sonunda uzun süren bir seks deneyimi yaşayabildim diyerek beni azdırmaya devam etti. Ev arkadaşımın kuzeniyle resmen çatır çatır sikişiyordum. İkimiz birden boşaldıktan sonra birer sigara yaktık ve salona geçtik. Halen daha çıplak olmamız ve ev arkadaşımın gelebilme ihtimali ise umurumda bile değildi. Salonda da kucağıma alarak bir kez daha boşalmasını sağladım. Tabi bunun üzerine sakso çekerek o da beni boşalttı.

Artık ev arkadaşım Kaan’ın geri gelebileceğini söyledim ve bizi bu şekilde yakalamasının doğru olmayacağını söyledim. Hak verdi ve giyindik. Sütyenini takmış, altına etek değil şort giymiş vaziyette salona döndü. Ben de üzerimi giyindim. Aradan geçen bir saat içerisinde Kaan’ın gelmemesiyle beraber dayanamadım ve odasına gittim. Görür görmez kucağıma atladı ve duvara doğru domaltarak bir kez daha siktim. Resmen hastası olmuştu ve her boşluk için bir kaçamak yaratıyordu. Memleketine dönene kadar Ezgi’yle yaşamadığımız fantezi kalmadı.