İçeriğe geç

Ev Kirasını Götümle Ödedim

Selamlar ben Mete üniversite okuduğum dönem maddi olarak çok sıkıntı yaşıyordum. Sizlere ilk gay seks hikayesi olan anımı anlatacağım. Bir kaç arkadaşla birleşip bir ev tutmuştuk ama ben kendi payıma düşen ev masraflarını burslarla denkleştirirdim. ikinci yılımdı almam gereken kitaplara para harcayınca ev sahibine kendi payım olan üç aylık kiramı vermemiştim. Okul dönem tatiline girmiş ben maddi sıkıntılardan dolayı gidememiştim.

Herkesin gitmesiyle evde yalnız kalıyordum. Bir akşam ev sahibi geldi geciken kirayı istemeye. Biraz alkol almış, aldığını da fazlasıyla belli ediyordu. Baya bir konuştu borçtan falan, sonra madem ödeyemiyorsun borcunu sana bir teklifim var dedi. Resim bölümü olan okulundasın benim aletin resmini çiz bir aylık borcunu sileyim dedi. İstersen tabi dedi, istemezsen öde borcunu bitsin. Biraz bağrıştık ve gitti. Sabaha kadar uyuyamadım, bu olayın üzerinde bir hafta geçti iş bulamadım tabi ki parada yoktu teklifi düşünmeye başladım, zaten resim çiziyordum.

Bazen erkek mankenlerin kasıklarına kadar çıplak resimlerini çizerdik. Dışarıya dolaşmaya çıkmıştım, biraz dolaştıktan sonra eve giderken önce ev sahibine uğradım evde yoktu hanımı kapıyı açtı, yenge ödeme yapacaktım kocan akşam bana gelirse bir miktar ödeme yapacağım dedim, eve gittim ve kağıt kalemimi hazırladım. Bir kaç saat sonra ev sahibi geldi, teklifini kabul ettiğimi söyledim, nasıl çizeceksin nasıl poz vereyim dedi. bende kendisini nasıl rahat hissediyorsa öyle durmasını söyledim, üzerini çıkardı. Hafif göbekli kıllı bir vücudu vardı.

Külotunu çıkardı, üst tarafı kıl ormanı olan ve aşağı doğru sallanan başıyla kocaman bir aleti vardı, gözlerimi alamıyordum kanepeye oturdu. Bir ayağını kanepeye kaldırıp diğerini sallamıştı. Aleti ve taşakları sallanıyordu, karşısına oturdum, resmini çizmeye başladım, ama ellerim titriyordu, terlemeye başlamıştım. Zorlandığımı anladı ne oldu dedi, hiç dedim, birden şeytanlık geldi aklıma, inik ya resmi iyi olmayacak kaldırayım deyip başladı 31 çekmeye. Gözlerini bana dikti ve hızla aletine asıldım 18 cm göbeğine değiyordu.

Bense zevke gelmiş bitmiştim erimiştim. Gözlerimin önüne hayaller geliyordu, ağzıma verdiğini hayal ediyordum. Birden ev sahibimin sesi ile irkildim, ah şimdi biri olsaydı da biraz yalasaydı birkaç santim daha uzardı bu dedi. Bu haliyle bile çok iri dedim, sen bunu birde iş üzerindeyken göreceksin dedi. Daha önce bir pasiflerle ilişkisi olmuş ama sadece emdirmiş ormanda, mesele anlaşılmıştı. Beni istiyordu aslında. Aletinin resmini çizdirmekte bahaneydi. Şayet ev sahibimle ilişkim olursa kira derdim olmazdı hemde zevkime bakardım.

Birden kalkıp önünde diz çöktüm tamamen kaldırmak lazım dedim ve ağzıma aldım. Ev sahibim bir ohhh çekti. İlk defa penis emiyordum. Aleti ağzıma sığmıyordu neredeyse ve ateş gibiydi. Dilimle başını yalıyor sonrada alabildiğim kadar ağzıma alıyordum. Sonra taşaklarını emiyor yalıyor yutuyordum, ev sahibim kuduruyordu. bir kaç dakika sonra titremeye başladı anladım ki patlayacak, ağımdan çıkardım hemen, yüzüme patladı. Banyoya gittim arkamdan geldi belimden kucakladı boynumu öpmeye belimi okşamaya başladı.

Aleti sert değildi ama kalçalarımın arasındaki varlığını hissedebiliyordum. Elinden tuttum ve fısıldayarak gel benimle dedim, duşa girdik. O zaten çıplaktı beni soydu ve kalçalarımı öpmeye ısırmaya başladı. Ben suyu hazırladım ve birbirimizi sabunlamaya başladık. Aletini tutup duruladım, yalamaya başladım. Tekrar kalktı. Oda beni domaltıp deliğimi yıkadı sabunladı, sonra diliyle iyice yumuşattı. Parmaklayarak genişletti ve hazırladı beni. Sonra aletini dayadı deliğime ben kendimi rahat bıraktım birden yüklendi, beynim zonkladı.

Neye uğradığım şaşırdım, içimde sabit şekilde bekledi sonra yavaş yavaş girip çıkmaya başladı ve benim acılarım zevke dönüştü. İkinci postayı biraz daha geç olarak içime attı. İkimizde yorulduk, çırılçıplak yatağa yattık uyuya kalmışız. Bir kaç saat sonra kendimize geldik. Önce ben uyanmıştım, götüm yanıyordu, aletini emerek uyandırdım, banyoya girdi duş aldı ve giyindi. Beni kollarına alıp uzunca öptü. Yarın gelirken ne alayım karıcım dedi. Senin canın ne isterse kocacım dedim. O gece çırılçıplak yattım. Götüm delinmişti artık, güçlü bir erkeğim vardı.