Gitar Dersinin Sonu Mutlu Bitti

Yıllardır gitar dersi vermeme rağmen hiçbir öğrencimle cinsel bir birlikteliğim olmamıştı. Özellikle Ceylan’ı tanıyana kadar böyle bir şeyin olacağına da ihtimal vermiyordum. Fakat insanın kendi çizdiği sınırları bile aşması bir süre sonra mümkün olabiliyor. Özel olarak ders verdiğim için öğrencileri evimde ağırlıyorum. Toplamda 2 saat süren ders sonucunda da ücreti alarak biraz sohbet ettikten sonra onları gönderiyorum. Ceylan’ın dersi bittikten sonra sohbet etmek için balkona çıktığımızda işin renginin değişmeye başladığını hissettim.

Çay veya kahve önerdiğimde bira istedi ve uzun soluklu bir sohbet için ilk adımı attı. Ancak evde bira olmadığı gibi kafamda da ona dair bir düşünce yoktu. Dolayısıyla çayla geçiştirdik. Bir sonraki derse gelmeden önce ise dolaba biraları doldurdum. Bu kez teklifi ben yapacaktım. Ders her zaman olduğu gibi bitti ve balkona geçtik. Bira içer misin diye sorduğumda olur dedi ve konuşmaya başladık. Bir sürü rutin probleminden bahsettikten sonra benim hakkımda sorular sormaya başladı.

Hakkımda öğrendikleriyle beraber suratında keyif alır gibi bir ifade oluştu. Özellikle insanlarla diyalog kurmayı ve iletişime geçmeyi seven birisi olduğunu biliyordum. Ama bu daha farklı bir hissiyattı. Bir türlü basamadığı akoru bir kez daha denemek istedi ve odaya yöneldik. Gitarı eline aldı ve arkasına geçtim ona nasıl bir pozisyonda basacağını gösterirken gayet yakın bir temas içerisindeydik. Bu durum hoşuna gitmiş olacak ki baya uzun bir süre bu şekilde kaldık.

Ama Ceylan daha fazlasını istiyor gibiydi. Yavaş yavaş kendisini bana doğru ittirmesinden bile bunu anlayabiliyordum. Diğer elimi beline sardım ve bir yandan ufak ufak dokunuşlarla onu uyarmaya başladım. Karşılık ise gecikmedi. Boynunu yana atarak adeta oradan başlamam için işaret fişeği atmıştı. Boynundan öpmeye başladığımda ise bundan çok tahrik olduğunu söyleyerek oyununu devam ettirdi. Gitarı bırakmasını söyledim ve bana doğru döndü kısa süre öpüşmemize rağmen oldukça sertti. Aylardır tanışıyor ve görüşüyor olmamıza rağmen yaşanmamış olan bu durumun acısını çıkarır gibiydik.

Hızlıca üzerindekileri çıkardı ve yalnızca iç çamaşırları kaldı. Tam o esnada biraz utandığını söylese de benim de kurallarım yerle bir olmuştu. Öğrencimle sevişmek üzereydim. Ama daha fazla dayanamadım ve ben de soyundum. Ceylan’ın ilk yaptığı şey gelerek boxerın içerisine elini sokmak oldu. Bir süre oynadıktan sonra zaten yeteri kadar sertleşmiş olan sikimi üzerine sürmeye başladı. Duvara doğru ilerledi ve eğilerek pozisyonu hazırladı. Hemen içerisine girmek yerine amının üzerinde daireler çizerek bir süre onunla uğraştım.

Bundan aldığı zevki hissedebiliyordum. Ama artık içime girmeyi düşünüyor musun çok kötüyüm dediğinde ani bir hareketle içine girdim. O an biraz yüksek sesli bir çığlık atması benim için bir tedirginlik yarattı. Hoşuma gittiği gerçeğini de es geçemem. Hızlı bir şekilde git gel yaptığım için muhtemelen biraz canı yanıyordu. Sadece durmamı istemediği içinse zevk aldığından fazlasıyla emindim.

İlk boşaldığımda üzerine boşalınca burada duş alıp alamayacağını sordu. Ardından birlikte duşa girmek şartıyla olabileceğini söyledim. Bunu söyledikten hemen sonra yatağa geçtik. Bu kez üste çıktı ve Ceylan’ın o dışa dönük yüzünü bu kez üstümdeyken izleme fırsatı yakaladım. Bir çocuğun oyuncağıyla oynadığı gibi zıplıyordu. Kaç kez boşaldığını sayamadığını söyleyerek aynı zamanda beni tahrik etmeyi sürdürdü. Bir kez daha boşaldıktan sonra ise duşa yöneldik. İlginç bir biçimde anlık bir doyum noktasına ulaşmış olacak ki duşta hiç sikişmedik.

Ama çıktığımızda her şey yine kaldığı yerden devam etti. Sadece bir havluyla evimde gezinen Ceylan’ı her gördüğümde ister hale geldim. Ayrıca havluyla kurulandıktan sonra ona verdiğim tshirt haricinde hiçbir şey giymedi. Altında iç çamaşırları bile yoktu. Birer bira içerken kucağımda oturması ise rahat durmamamı sağlayan etkendi.

Tshirti sıyırıp bir kez daha sikmek için onu duvara yasladım. Yine ilginç bir şekilde istemediğini söyledi. Tepkimi ölçmek için böyle bir şey söylediğini düşünerek onayladım. Tuvalete gidip döndüğümde ise yatakta domalmış şekilde beni bekliyordu. Gitar kursuna devam ettiği süre boyunca dersleri hiç aksatmadık. Ama ders saatinin neredeyse iki katı kadar süreyle sikişmeye devam ettik.