Hastanede Hastaları Sikiyorum

Hasta bakıcıyım ben son 3 senedir ama daha öncesi de var çalıştığım yerde, 32 yaşındayım ve zamanında torpil falan beni bu işe sokarken babama çok kızıyordum ne işim var hastanede diye ama şu an çok memnunum. Özellikle de yeni yeni hastalar geldikçe… isim, kurum, şehir vermeyeceğim. Sadece adım Hakan, bunu bilin yeter. Ben çalıştığım yeri söyleyemem e ne de olsa gizliliğimi korumam lazım ama olaylar şahane gerçekten de…

Esmerim ve yakışıklı da bir adamım, itiraf edebilirim evlendiğim zaman bir süre duruldum, çapkınlığa son dedim ama çalıştığım hastanede öyle şeyler oluyor ki… anlatamam. Aslında ben yalnız değilim, Ersin diye bir de benim gibi arkadaşım var… ikimiz aynı kattayız. Gece gündüz bir sürü gelen giden olur ama hasta bakıma geçtiğimiz günden beri yataklı hastalara bakıyoruz ki genelde ciddi değil sorun…

Ne zaman güzel bir kadın geldi hasta ya da refakatçi olarak o zaman Ersin onlara yanaşır, en son 33 yaşında ve bir öğretmen geldi. Adam aslında bu ama yanında bir de refakatçisi var, karısı. Türbanlı bir kadın. Ersin gidiyor, geliyor adam mide küçültme ameliyatı olmuş… mecbur kontrol edecek ama adamdan çok alakasını karısına gösteriyor. Bir de bu ameliyat çok garip bir durum adam sürekli uyuyor zaten.

Bana sadece şunu dedi, öğretmen var ya midesini aldıran, ee dedim git karısını siktim sıra sende haberi var bekliyor. Şaka yapıyor sandım ama ciddi gibiydi de. Neyse gittim ben ama yolda inanamıyorum da. Odaya girdiğim zaman… adam uyanık, TV izliyor, kadın bana… eşimin durumu nasıl vs. diyor ama saat gece 2 zaten, demez mi bu yorgan yüzlerini değiştirin, tamam dedim depodan alayım. O da çıktı benle, depoya indik.

İndiğim gibi hemen bana yanaştı, ben de olaya kendimi kaptırdım. Sikimi çıkarttım ve kadının ağzına verdim. Kafasını tutuyorum iki elimde ve ağzına köklüyorum ama o bir yandan dağılan türbanını toplama telaşında, çektim aldım.

Tesettürlü de bir kadın ki hatları o nedenle belli olmuyordu ama en sonunda pardösüsünü sıyırınca gerçekten de kaliteli bir esmer olduğunu o an fark ettim. Eğildim ve amını yalamaya başladım ama bir yandan da orta parmağımı göte kaydırıyorum ki biliyorum Ersin hayatta götten sikmez ve göt dar… eminim ne Ersin ne de bir başka birisi vurmamış.

Bende de öyle garip bir huy var ki… bir karıyı sikeceğim zaman amı sikiyorsam götü, götü sikiyorsam amı parmaklarım. O an amı yalıyorum ya göte parmak atıyorum bu nedenle ama kadın inanmazsınız deliler gibi inliyor. Götten olmaz dedi ama dinleyen kim, tamam aşkım dön arkanı dedim. Depoda bir vazelin kutusu buldum, direkt sikime sürdüm ve önce ama geçirdim. Ben vurdukça duvardan destek alıyor ama açılan memeleri bir öne bir arkaya nasıl gidip, geliyor anlatamam.

Lakin daha fazla dayanamadım göte de soktum. Ben yine vuruyorum ama bu sefer acı acı inlemeleri arttı, sikiyorum… götten ama o hâlâ götten olmaz, ah ne olur yapma diyor. Olmazı mı var, neredeyse boşalacağım derken boşaldım.

O gece kocası ilacını aldı uyudu. Sabaha kadar ben ve Ersin kadını 7 kere sikmişiz. Ertesi gün çıkış günleriyle o nedenle ben bir daha göremedim ama Ersin telini almış kadının haftaya getirteceğim bak gör bana, sen de gel… dedi.

Yorumlar kapalı.