Hotelde Sezonluk Çalışmanın Avantajları

Bir hotelde sezonluk olarak çalışıyorum ve yalnızca yaz sezonları aktif bir iş hayatım var. Bu sektörde de en büyük avantajın sosyal çevre olduğunu söyleyebilirim. Müşteriler bunun belirli bir kısmını oluşturuyor. Ama aynı zamanda çalışanlarla da iyi bir iletişim ağı kurmak mümkün oluyor. Çok sayıda stajyerin çalıştığı hotelde Merve’nin dikkatimi çekmemesi mümkün değildi.

Kızıl saçları ve fit olan fiziğiyle tüm stajyerlerin arasından sıyrılıyordu. Ayrıca tüm personel ve müşterilerin radarında olduğunu da eklemeliyim. Stajyer olarak çalışmanın en büyük zorluğu düşük ücretlere uzun saatler çalışmaktır. Bu yüzden çoğunun mutsuz bir hayatı vardı. Merve’yi buradan yakaladım ve bir gün iş çıkışı bir şeyler yapmak için sözleştik. Onun içerisinde bulunduğu durumu anlayan, ona saygı gösteren ve ona karşı ilgisini açık eden birisi olarak Merve’nin kalbine giden anahtarı resmen bulmuştum.

Biraz alkol aldıktan sonra evde devam etmek isteyip istemediğini sordum. Daha iyi olur demesiyle bira alarak eve devam ettik. Yaş olarak benden biraz küçük olmasına rağmen 23 yaşında bir kadın için inanılmaz bir fiziğe sahipti. Daha merdivenlerden çıkarken kalçalarını avuçlamanın hayalini kurmaya başladım. Bundan muhtemelen haberdar olduğunu düşünüyorum.

Çünkü eve girdik ve üzerine giyebileceği rahat bir şeyler sordu. Uzun bir thsirt verebileceğimi söyledim ve direkt olarak üzerindekini çıkardı. Body haricinde sütyenini çıkarmak için arkasını döndü ve tshirti giydi. Ardından pantolonunu çıkardı. Sonrasında oturduk ve içmeye başladık. Bir yandan muhabbet ederken bir yandan da samimiyetin arttığını hissediyorduk. Merve’nin tüm gün çok yoruldum diyerek bacaklarını bacaklarımın üzerine doğru uzatmasıyla birlikte müthiş bir manzaraya kavuştum. Baldırlarına dokunarak buralar daha fazla yorgunluk hissi verir dedim.

Aynen aynen orayı biraz sıksana dediğinde de arkasını dönmesini söyledim. Yine bacakları benim bacaklarımız üzerinde uzandı. Baldırları, kalçaları ve amına doğru uzanan kısımda tüm bölgeleri yavaş yavaş ovmaya başladım. Bu hareketler sırasında da tshirt iyice sıyrılmıştı. Artık siyah dantelli külot karşıma çıkmıştı. Onu sıyırarak daha da ileriye gitmeyi düşündüğümde ise lavaboya gitmesi gerektiğini söyledi.

Resmen her şey elimin altındayken kaçırmıştım. Gidip geldiğinde yine aynı pozisyonda uzandı. Her şeyin devam edeceğini düşünerek baldırlarından tekrar ovmaya başladım. Tshirt biraz sıyrıldığında ise külot olmadığını fark ettim. Biraz daha sıyırarak tshirtü üzerine doğru ittirdim. Kalçaları karşımdaydı ve amı ortadaydı. Böyle daha kolay olur diye düşündüm diyerek güldü.

Bir yandan ise elini uzatarak sikime erişmeye çalıştığını fark ettim. Ayağa kalktım ve sikimi çıkararak yüzüne doğru götürdüm. Uzun zamandır ilk defa sakso çekiyormuş gibi yapıştı. Bir posta boşalmamı sağladıktan sonra gir artık diyerek karnının altına yastık koydu. Haftalardır arzuladığım o kalçaları tam önümdeydi ve sikimi gezdirerek onu biraz daha çıldırtmaya başladım. Kendisini bana doğru ittirerek biran önce içine girmemi sağladı.

Domalarak önümde duran en istekli kadınlardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Normalde kontrolün bende olması gereken pozisyonda bile yaptığı git gel ve hareketlerle müthiş bir zevk almamı sağladı. Sertlikten hoşlanan Merve’nin saçlarını tutup çekmem ve o an hissettiği acı ise zevki daha da üst noktalara çıkarıyordu. Saçını her çektiğimde acı bir çığlık atıyordu. Bu çığlıklar ise beni daha da azdırıyordu.

Boşaldığını söyledikten sonra ayağa kalktı ve ben otururken kucağıma geldi. Bacaklarını tamamen açarak oturduğu için yine kontrol ondaydı ve durmak bilmeyen bir performansla oturup kalktı. İki kez içinden çıkarak boşaldım. Bunun üzerine ertesi gün hapı alabileceğini ve içine boşalabileceğimi söyledi. Riske atmak istemesem bile tamam diyerek odaya geçtik.

Onu yine domaltarak yatağa uzandığı pozisyona getirdim. Ama bu kez kontrolü tamamıyla ben aldım. Kalçalarına çarptıkça çıkan ses ve Merve’nin bağırışları kulağımdan halen daha silinmiyor. İçine boşalarak müthiş bir patlama yaşadım. İçine boşaldığım anda da söyledikleri ve aldığı hazzın memnuniyeti beni tüm gece diri tutmaya yetecek seviyedeydi. Ertesi gün işe beraber gideceğimiz için bende kaldı. Sabaha kadar bir daha sevişecek takat kalmamıştı. Ama sabah uyanır uyanmaz onu sikerek güne başlamanın mutluluğu paha biçilemezdi.