İngilizce Öğretmenim Gül Bana Verdi

Merhaba adım Murat, lise dönemlerinde bütün sınıfın aşık olduğu bir İngilizce öğretmenimiz vardı, adı Gül’dü. Gül hocanın o kadar güzel bir fiziği vardı ki en çok kalçalarına bayılıyordum. Heyecanla onun derslerini bekliyordum ve o tahtaya ne zaman dönüp bir şeyler yazsa onun koca götünü izleyip onu siktiğimi hayal ediyordum.

Her ders bana karşı bir ilgi ile yaklaşıyordu ve göğüs dekoltesi açık oluyordu ve bize verdiği ödevleri kontrol etmek için yaklaşıp eğildiği zaman dolgun göğüslerini görebiliyordum. Onları emerek onu inletmeyi hayal ediyordum ve eve her gittiğimde ilk işim duşa girip onu düşünerek 31 çekmek oluyordu. Bir gün yine ders anlatırken sıraların köşesine oturmak için yaklaştı ve benim içimdeki şeytan dayanamadı ve elimi oturacağı yere koydum ve dolgun kalçalarını elimin üstüne koydu ve hafifçe irkilerek dönüp bana baktı ama sesini çıkarmadı ve bir süre böyle oturdu ve dersi anlatmaya devam etti.

Dersin sonunda yaptığı sınavın notlarını açıkladı ve notlarımın kötü olması beni çok şaşırttı ve ders sonu konuşalım Murat! Diye sert bir üslup ile beni çağırdı. Ders bittikten sonra onun yanına gittim ve sorun nedir hocam? Diye merakla yaklaştım. Bir yandan da umarım götünü bilerek ellediğimi anlamamıştır diye düşünmeye başladım. Alnımdan soğuk terler akıyordu ama o bana ne kadar kızsa da o güzelliği altında adeta büyüleniyordum.

Kendisi hiç beklemediğim bir şekilde bugün sana biraz ders vereceğim notlarını düzeltelim, sen zeki bir çocuksun diyerek beni adeta şoka uğrattı. Titrek bir sesle peki hocam ama nerede ders vereceksiniz diye sordum ve o da benim evime gideriz yalnız yaşıyorum hem daha sessiz olur, dedi.

Vücudumda yükselen adrenalin nedeniyle bir anda tabii ki olur hocam! Diye yükseldim ve yüzünde minik bir tebessüm ile o halde hadi gidelim, dedi. Aracına bindik ve yolda sohbet etmeye başladık, bana sürekli sevgilin var mı? Yakışıklı çocuksun gibi espriler ile karışık imalarda bulunuyordu ve heyecandan pek konuşamıyordum. Tek düşündüğüm onun koca götünü sikebilmekti.

Evine yetiştiğimizde kapıyı açtı ve içeri girdim. Bana rahatla ve evin gibi davran diyerek garip bir şekilde yaklaştı. Üstünü değiştireceğini söyledi ve odasına gitti bende o sırada salonda onu bekliyordum. Yaklaşık bir 10 dakika geçmişti ve bir anda karşıma transparan bir gecelik ile çıktı. Dilim tutulmuştu ama sikimde taş gibiydi. Hocam diye kekeleyip ne yapıyorsunuz? Diye sordum. O da 3 yıldır bana olan bakışlarını görüyorum ve bugün götüme ellediğini de fark ettim, beni sikmek istediğini biliyorum Murat, dedi.

Bir an düşündüm ve dünyanın en şanslı insanı olduğumu anladım, çünkü en arzuladığım olgun kadın olan öğretmenim karşımda yarı çıplak onu sikmem için dikiliyordu. Bana doğru yaklaştı ve kucağıma çıkarak sessizce amım senin için yanıyor Murat, dedi. Bu benim sikimi taş gibi yapmıştı ve bu da hemen bunu fark etti ve o amıma değen senin koca sikin mi? diye sordu. Bende evet hocam sizi sikmek istiyorum ve hep bu anı arzuluyordum diyerek dudaklarına asıldım. Deli gibi öpüşmeye başladık ve bir yandan pantolonumu çıkarıyordum. Soyunup sikimi onun amına soktum ve üstümde zıplayıp benimle öpüşüyordu. Deli gibi sevişiyorduk ve amı hala daracıktı. Bu bana o kadar haz veriyordu ki onu siktikçe daha çok azıyordum, beni daha sert sikmeni istiyorum Murat! Diye sertçe odasına çekiştirdi. Yatağa yattım ve kucağıma çıkıp sikimi tuttu ve yavaşça amına sürtmeye başladı ve bu beni iyice delirtmeye başlamıştı ardından sikimi amına sokup üstümde zıplamaya başlamıştı.

O zıpladıkça göğüsleri de onunla zıplıyordu ve ellerim ile göğüslerini avuçluyordum. Durmadan ahlıyordu ve seni daha sert sikeceğim gül hocam! Dedim ve onu yatağa savurarak sırt üstü yatırdım ve boynunu yalamaya başladım. Bu onu iyice azdırmıştı, ardından iki bacağını ayırıp amına doğru eğildim ve pürüzsüz dar amını yalamaya başladım. O kadar güzeldi ki sikimi kaldırıp içini girdim ve deli gibi daha sert! Diye inliyordu. Bende onu daha çok sikmeye başladım ve bir yandan seni istiyorum, daha çok sikmek istiyorum diye bağırıyordum.

İçime boşal ve kalan döllerini ağzıma ver, diye yalvarırcasına söylendi. İyice hızlandım ve boşalmak üzereydim. En son içine bütün döllerimi fışkırttım ve kalanı ağzına doğru sokup yutturdum. Yanına uzandım ve göğüslerini yavaşça okşayarak seni hep sikmek istiyorum, amın benim olsun dedim. O da şu ana kadar beni en güzel siken kişi sensin ve hep beni sikebilirsin diyerek usulca göğsüme yaslandı.

Yaklaşık 1 yıl boyunca Gül hocamı siktim ve ilişkimiz çok güzel ilerledi. En sonunda sınavları kazandım ve başka bir şehri kazanmam nedeniyle Gül hocamdan bir süredir ayrı yaşıyorum ama onu tekrar sikebilmek için sık sık memlekete gidiyorum. O da tatillerde evime geliyor ve onun güzel amını sikiyorum. O da benim koca sikimi emmekten çok haz alıyor.

Seks hikayemin sonuna geldik ve Gül hocam ile fırsat buldukça sikişmeye devam ediyoruz, Gül hocam ile yaşadığımız en güzel sikiş anılarımı sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Yorumlar kapalı.