İri Göğüslü Baldızımla

Çalışan hem de sıkı çalışan bir kadınla evli olmak o kadar zor ki eşim avukat, ben de memurum ve üst kademe bir memur ama sürekli eşim işte, sürekli bir evde yalnız kalma durumları derken mesleği bırak da diyemiyorsun, ancak ilgisizlik yüzünden kavga edersiniz, yapabileceğiniz tek şey budur ama zamanla bir kabullenme de oluyor çaresizce. 29 yaşındayım, esmer ve hoş bir adamım, adım da Kerim. Tabii eşim sürekli çalıştığı için evle de pek ilgilenemiyor ama sorun değildi, eve temizlikçi tutmuş ki bu da aslında bana göre sorun yani hiç tanımadığınız bir kadın evi temizliyor ki ben titiz bir adamım, hiç içim rahat değil. Eşimin de rahat değil, aslında eve gelen kadınları kıskanıyor da.
Bu nedenle zamanla eşimin bir kız kardeşi var 21 yaşında ve okuyor, onu eve getirdi, İstanbul’dayız biz ve evimiz baldızımın okuduğu okula çok yakın, bu bahaneyle baldızımı getirtti bize ama ben eminim %100 amacı beni gözlettirmek ki baldızımı severim, iyi kızdır ve hatta delinin tekidir. Esmer, 65kg yani tombul bir kız ve kısa saçlar, o masmavi gözler yani fena. Eşim ince, uzun ve sarışın ama gözleri ela. Yani neden esmer kızda mavi gözler var anlamam hiç.
Eşim yine bir cumartesi işte ve bana sabahın köründe mesaj atmış “hayatım gece geç gelirim diye” bari iş çıkışına yakın yaz da plansız bir şey olduğunu düşüneyim, değil mi ama nerede? Düşünmez o bu tarz şeyleri, sonra benim baldız da evde o okul yok derken öğlene doğru sıkıldım bir bira içim dedim ama baldız demez mi bende viski var, ne viskisi derken aldı geldi. İnanın şu an neden baldızda, odasında viski var bilmiyorum ama Bulgar viskisi bir de %48 alkol ve 1LT, açılmamış. İçiyoruz ne âlâ tamam ama gerçekten de şişede durduğu gibi durmuyor. Ben baldıza bakarken götüne doğru, e ne de olsa bu 65kg yani yağlı gerçekten de hoş, baldız da bana bakıyor ya da az sarhoş oldum bana öyle deliyor diyorum ama yok gerçekten de gözleri gözlerimin içine bakıyor, o an bana bir göz kırptı ama sanki naber kanka gibiydi ki ben o göz kırpmadan etkilendim. İçkiyle alakalı bir şey değil, o bakışı hâlâ hatırlıyorum ve hâlâ aklıma geldiğinde Balkız gerçekten de mükemmel diyorum. Yani gerçekten de eğer kendimi bilmesem o zaman “kalbimi kaptırdım” derdim. O kadar kendinden emin o kadar güzel bir bakış attı ki e tabii bu arada hâlâ ben popişe bakmaya devam.
İri kadınları her zaman sevdim inkâr edemem ve baldız yanıma geldi, alkol çok rahat hissetmemize neden oluyor derken sarmaş dolaş başlarda baldız enişte oturuşumuz zamanla dudak dudağa bir yakınlığa ulaştı. Şu an tek derdim sabahtan beri hayalini kurduğum popoyu görmek, ben anal pek yaşamadım hayatımda ama ne zaman iri, kaliteli bir popo görsem aklıma anal gelir ki bu kesin bakiredir diyorum içimden zaten sürekli ve zaten az ilerlediği zaman sevişme o da dedi, “enişte bakireyim ben”. Direkt olsun hayatım başka yolları da var eğlenmenin dedim, gülümseyerek hayır dedi ama durur muyum ben? Sevişmeyle, şımarmayla derken bunu orada, kanepede soydum. Gerçekten de hayal ettiğimden daha güzel, esmer ama altuni bir tonda poposu vardı. Amına değdirmedim, bakmadım bile çünkü gerçekten de o her zaman hayallerimdeki anal yaşanacak popoydu elimin altındaki, ilk başta zorlandım… Hatta biraz kayganlaştırıcı olsaydı keşke bile dedim ama tükürük, sıvı sabun derken başı oturdu, o sırada baldız inliyor ama acıdan, dur diyor lakin kim dinler. Ben zevk alıyorum derken kocaman popo üzerine uzandım tüm sikimi sokunca. İçki içenler özellikle de viski içenler bilir, yüksek alkollü olduğu için insanın inanılmaz zor gelmesine neden olur ve 1 saati biraz aşkın bir süre git gelle ben baldızı resmen parçaladım, yine boşalamazdım ama o an salonda, vitrinin aynasına gözlerim takıldı bir anda ve sanki ilahi bir kudret onu tam benim sikin ona götten geçtiği açıyı ayarlamış gibi bizi bana gösteriyordu. Girip çıkarken o anları görmek kendimi daha azgın hissetmeme ve boşalmama neden oldu. O andan sonra yine bir iki kere seviştik ama sevişirken son derece yakın diğer zamanlarda yine o eski baldız – enişte oluyoruz, sanki aramızda hiçbir şey olmamış gibi ve bu durumu seviyorum.https://www.high-endrolex.com/35