İçeriğe geç

İş Yerinde Eğitmenimi Siktim

22 yaşında ve Hasan isminde genç bir esmerim. Okuyorum aynı zamanda da staj yapıyorum. Stajı bizimkiler ayarladı bir aile dostunun iş yerinde, orada rahatım var. Muhasebe bürosu ama ikinci katta düne kadar Handan abla dediğim bir kadınla çalışıyordum. Dün bu kadını siktim bu nedenle de artık abla demiyorum…

Aslında genç, sözlerine bakarsanız fırtına gibi dersiniz bana ama çekingenim. Handan abla da bunu fark etmiş. 37 yaşında ve evli ama fiziği şahane, bakımlı bir kadın. Kaç kg bilmiyorum ama gerçekten de çok güzel bir vücudu var ve onla zaman geçirmek beni gerçekten de çok memnun ediyor. Neyse ben bu kadınla sohbet ederken kimsenin gelip gittiği yok, birden bana yaklaştı. İlk başta benden hareket bekledi ama dediğim gibi ben çekingenim bu nedenle daha sonra o adım attı ve elini pantolonumun üzerinden sikime değdirdi, sonra çıkarttı.

Bakirdim ben düne kadar. Çok utandım gerçekten de çekindim de ama Handan abla sikimi ağzına aldığı gibi öyle bir zevk almaya başladım ki… ilk dakika içinde boşaldım sanırım ve gülümseyerek ilk miydi dedi, evet dedim. 15dk sonra yeniden hazırdım. Merdivenden yana geçti, eğer birisi gelirse toparlan dedi. Eteğini kaldırdı, açık tende kutu gibi amcığını gördüm. küçücüktü… ben daha büyük bir şey hayal ediyordum ve soktum. Hem inliyor hem de sessiz olmaya çalışıyordu ama ben kendimi kaybettim o an çat çat… bana ikide bir yavaş ol diyordu ama zaten yine patladım. Kondom falan yoktu ve amının sıcaklığını direkt hissettim gerçekten de. Bugün de sikişeceğiz sanırım bana mesaj atmış sabah genç stajyer hadi gel bekleniyorsun diye.