İş Yerinde Seks

Risk her zaman dikkat çeken bir unsur olmuştur hayatımda. Yine böyle bir olay yaşamamda da etkisi olduğunu düşünüyorum. İşe yeni başladığım mağazada genel olarak çalışanlar bayandı. Birkaç erkeğin olduğu bir ortamda onlarca bayanın olması ise bu durumları kaçınılmaz bir hale getiriyor. Bir nevi ilgi tek noktada toplanabiliyor. Aralarından Semra’yı ilk gördüğümde beğenmiştim. Tarzı ve yaklaşımı ile iyi anlaşacağımıza emindim.

Yemek molasına birlikte çıkmamız ise samimiyetimizi arttırmaya yetmişti. Bu kadarını beklemiyor olsam da iş yerinde seks yapmanın o kadar uçuk bir fikir olmadığı kanısına varmamı sağladı. Yemek yedikten hemen sonra personel dinlenme odasına gittik. Mağazanın en yoğun olduğu gün ve saatleri olması sebebiyle ikişer ikişer molaya çıkılıyor. Yani daha yaklaşık 15 dakikamız var ve biz dönmeden asla molaya çıkmaları mümkün olmayacak.

Semra zamanı iyi değerlendirmek gerekiyor dediğinde anlam verememiştim. Ama dinlenme odasının kapsını kilitlediğinde çok net bir şekilde güzel bir 15 dakika geçireceğimizi kavradım. Bana doğru yaklaştığında onu kaldırarak kalçalarını avuçladım. Bir yandan öpüşmeye devam ederken uygun bir nokta arıyordum. Masadan başka alternatif olmamasından dolayı Semra’yı masanın üzerine doğru bıraktım.

Arkasını döndü ve pantolonunu indirdi. Direkt dizlerimin üzerine çökerek yalamaya başladım. Muhtemelen daha önce hiç oral seks yaptırmamış olmasından dolayı zevkten çıldırdı. Sonra kalktım ve onu aşağıya doğru eğdim. Ağzına verdim ve biraz hoşnutsuz olsa da kısa sürede alıştı.

Sonra tekrar onu masaya doğru yatırarak domalttım. Yaklaşık 12-13 dakika boyunca sikiştik. Kalan dakikalarda ise hemen giyinerek üstümüzü başımızı düzelttik. İş çıkışında onun evine gitmemiz ise sabaha kadar sikişeceğimizin teminatıydı. Ayrıca Semra’nın o gün sürekli belini tutarak gezmesi ve ağzıma sıçtın demesini aklımdan çıkaramıyorum.

O akşam eve gidince olanları merak edenler varsa arkadaşlar yorum yazın devamını ekleyeceğim.