Kafamız İyi Olunca Olan Yengeme Oldu

Merhabalar yenge ensest ilişki hikayeleri okuyucuları. Ben Rıza Ankara’da oturuyorum sizlere iki yıl öncesi başımdan geçen yengemle seks olayından bahsedeceğim. Abim görev icabı Kütahya’da yaşıyorlar yıl sonu tatili için ablama geleceklerdi benim de işim sebebiyle ablam ve eniştem ile kalmam gerekiyordu. Yengem iki çocuğu olmasına rağmen yinede hala taş gibi bir kadındır açıkçası baya hislerim ona karşı yoğundu.

Abimin görev icabı için İstanbul’a gitmesi gerekiyordu. Bizden daha sonra gelecekti. Akşam üzeri yeğenlerimle gelen yengem için harika bir mangal ziyafeti verdik. Yıl başı olur da içki olmaz mı, yeğenler uyuyunca biz dahada hızlandık ablam içkinin de tesiriyle üzerinde ki kazağı çıkarttı ve sutyenleriyle kaldı. eniştem ise hiç ses çıkarmıyordu, yengem ise yalnızlığın ezikliğini yaşıyordu saat gece yarısını gösterince, ablam la eniştem önümüzde sevişmeye başladılar ve ne olduysa o zaman başladı.

Ben yengemin yanına sokularak benim le dans edermisin dedim. Tamam deyince hemen bir slow koyup dans ettik, ablam ve enişteme baktığımızda işi iyice büyütmüşler ve çırılçıplak kalmışlar gördük ama bu durumdan yengem hiç rahatsız olmuyordu. Benim alette kalkmıştı, dans ederken temaslar kaçınılmaz oluyordu. O sırada ablam bana siz neden sevişmiyorsunuz deyince birbirimize baktık ve önce bir öpüşme ile başlayan macera yatak ta son buldu şimdi hepimiz birden aynı yatağa yatıp toplu seks yapmaya başlamıştık yengemin daracık şeftalisini sabaha kadar becerdim harika bir geceydi.

Yorumlar kapalı.