Kanıma Giren Arkadaşımla Fuckbody Olduk

Yıllarca görüşüp samimiyeti hiç kaybetmediğiniz dostlarınız vardır mutlaka. Selin onlardan birisiydi benim için. Ama şimdi çok daha ötesi olduğunu hissediyorum. Yine evde hoş vakit geçirdiğimiz günlerden birinde yeni bir film serisine başladık. Ardı ardına 3 film izledikten sonra yatmak için odasına gitti. Ben ise salonda pineklemeye devam ettim. Hiç uykum olmadığı için ufak tefek birkaç video izleyerek vakit öldürüyordum. Telefonuma Selin’den gelen mesaj ise ilginçti. Uyuyamıyor musun diye soran Selin’e uykum yok cevabını verdikten sonra suyun kaynama sesini duymaya başladım.

Selin çay ya da kahve yapmak için kalkmış mutfaktaydı. Aynı şekilde salonda uzanmış vaziyette takılmaya devam ettim. Elinde iki tane fincan, üzerinde askılı body ve altında gri taytıyla geldi yanıma oturdu. Yanıma derken çekyatta yatan ben ile vücudu temas edecek şekilde tam sikimin olduğu bölgeyi denkledi.

Uzun süredir ilişkisi olmayan Selin için seks hayatının durgun gittiğinden emindim. Bana anlattığı kadarıyla hayatına güveneceği birini alma konusunda şüpheleri vardı. Filmlerin etkisiyle de libidosu artmış olacak ki bazı tavırları oldukça çekici gelmeye başlamıştı. Eliyle yüzüme dokunarak çok iyi birisi olduğumu söylediği bir konuşmaya başladı. O an ciddiyetin farkına vardım ve direkt olarak ona odaklandım. Belki de sadece bunları söyleyerek konuşmayı bitirecekti. Doğrulup aniden onu öpeceğimi o da tahmin etmemişti.

İlk öpüşmemizin ardından ikimiz de salağa dönmüş olsak bile bunun hoşumuza gittiği açıktı. Ardından elindeki kahve bardağını masaya bıraktı ve kucağıma oturarak öpüşmeye devam etti. Askılıyı üzerinden çıkardığımda dantelli bir sütyen ile karşılaştım. Yakın arkadaş olmanın en önemli kozuyla dantelli iç çamaşırına bayıldığımı çok iyi biliyordu. Seversin bunları biliyorum dediğinde ise tek merak ettiğim şey o gri taytın altında ne olduğuydu. Ayağa kalktı karşımda domalarak gri taytı üzerinden çıkardı. Yine siyah dantelli bir külot ile nirvanaya ulaştı gözümde.

Yavaş yavaş yaklaşarak pantolonumun düğmelerini açtı ve zaten kalkmış olan sikimle oynamaya başladı. Daha önceden hiç sakso çekmemiş olacak ki böyle bir şeye yeltenmedi bile. Direkt istediğimde de tepki alabilirdim. O yüzden sikimle oynamasına müsaade ettim ve bir süre sonra onu yatırarak göğüslerini yalamaya başladım. Bu sakso için attığım ilk adımdı. Ardından aşağıya inerek amını yalamaya başladığımda ise sinyali almış olacağından emindim.

Doğruldum ve ayakta durarak sikimi ağzına sokmaya yeltendim. Bunu yapmasam olmaz mı dese bile ağzına yerleştirmiştim. İlk başlarda biraz öğürmesine rağmen kısa sürede adapte olmuştu. Yaklaşık 15 dakika kadar sakso çektirdikten sonra ancak boşalabildim. Ama beni ağzıyla boşalttığında gayet haz aldığını gördüm.

Uzanarak üzerime gelmesini söyledim. Çömelir pozisyonda oturdu ve içerisine girdim. Bacaklarının ağrıdığından şikâyet ede ede dakikalarca gidip geldim. Bir yandan farklı bir pozisyona geçmek istiyordu ama bir yandan da aldığı zevkin doruklarına çıkmıştı. Onu domaltarak sikeceğimi söylediğimde koltukta pozisyon aldı. Ama ben ayakta domalmasını istedim. Direkt yan taraftaki duvara geçtik. Kafasını duvara yapıştırdım ve domaltarak içine girdim.

Biraz sert gelip gittiğim için muhtemelen hafif bir zedelenme oldu. Amından gelen az miktarda kan onu biraz ürkütmüş olacak ki direkt sevişmeyi kestik. Hatta biraz suçluluk duygusu bile hissettiğini fark ettim. Ama bu durum normaldi ve bunu ona göstermem gerekiyordu. Yaparken en çok hoşlandığını gördüğüm oral ile devam ettim. Amını yaladıktan hemen sonra zaten boşalma evresine yaklaşmıştı. Bacaklarını omzuma alarak sikmeye devam ettim. Daha fazla açıldığı için bu kez kanama gibi bir durum söz konusu olmadı.

O gece ilk defa birlikte aynı yatağı paylaşarak uyuduk. Uyanır uyanmaz sevişerek resmen fuckbody olduğumuzu doğruladık. En azından bir gecelik bir şey olmadığını artık ikimiz de biliyorduk. Şimdi hayatımızda başka insanlar olmasına rağmen her ay mutlaka birlikte oluyoruz. İstediği anlamda doygunluğa ulaştığı için her fırsatta sikişmek istiyor. Ayrıca o da benim nelerden haz aldığımı çok iyi bildiği için müthiş bir birliktelik yaşıyoruz.