Kendimi İlk Defa Siktirdim

Ben Sinan, 28 yaşında ve evli bir adamım. Maddi durumum iyi, kendi işimi yapıyorum ve eşimle de çok memnunum ama hayatım boyunda her zaman bir erkek teninin nasıl olacağını hayal ettim durdum. Gerçekten de bazen 31 çekerken yakınımda bulunan erkekleri hayal ederdim, onları siktiğimi… bu nedenle zamanla uygulamalar kullanırken sanırım tipi hoşuma giden genç erkeklere yazmaya başladım. Ben daha önce erkeklerle alakalı hiç deneyimi olmayan bir erkek olduğum için… bu uygulamadaki erkekler sadece kendilerini siktiriyor sanıyordum. Zaten ben de kıyafet seçimi, tip, vs. derken daha çok kadınsı erkeklerle iletişime geçiyordum.

Merak ettiğini biliyorum bu nedenle direkt anlatacağım. Belki yanlıştı ama 17 yaşında incecik, fiziği kız gibi bir esmer gençle tanıştım. 2 ya da 3 kere seviştim araçta ama hiç anal seks olmadı, sikmedim çünkü sevişmek daha çok ilgimi çekiyordu. Hanım bir gün annesine gittiğimde ben bu çocuğu bana çağırdım. Eşimle daha önce anal denedim, çok canı yandığı için istememişti ve anal yapacağım için heyecanlanıyordum ama bir terslik oldu… Hakan ismindeki bu genç “sadece sevişelim hazır değilim” dedi ben de anlayış gösterdim ama sevişirken sürekli dilinin, parmaklarının götüme gittiğini fark ediyordum. Ses çıkartmadım belki ben de istedim bilmiyorum. Eğer seni sikeceğim deseydi müsaade etmezdim ama o an sadece arkamı döndüm.

Uzman değilim, nasıl durmam gerekli bilmiyorum ki ben zevk aldığım için özellikle rahat bir pozisyona geçtim, kaçamayacağım ama bu gençteki orta boy yarağın içime girerken gerçekten de başımı döndüreceğini düşünemedim. O an kaçamadım ve o da kaçmama müsaade etmedi zaten, bastırdıkça bastırdı. İşin enteresan yanı evet canım yanıyordu ama zevk de alıyordum hem de delice.

Yorumlar kapalı.