Kendimi Siktirdim Ama İyi Kazandım…

Merhaba ben Ersin. 21 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Esmer, yakışıklı, sosyal, çevresi inanılmaz geniş ama parasız bir öğrenci genç işte. Muhasebe okuyorum belki ileride büyük para hesapları tutacağım ama şu an simit alacak param yok, bizimkilerin de durumu parlak değil. Ailemin yani, e bir de İstanbul’da okuyan bana mı yardım etsinler? Ben de yük olmamaya çabalıyorum zaten, derken iş bulayım dedim ama o da yok, ne yapacağımı bilmezken telim bozuldu, vs. gerçekten de zor zamanlar geçirdim, ama şu an iyiyim. Nasıl para kazanmaya başladığımı anlatacağım, merak etmeyin.

Telim bozulduğu zaman arkadaştan eski telini istedim, isim vermeyim ama bir uygulama yüklüymüş, araştırdım sohbet tarzı ama fuhuş dönen bir yer kesin, bana bir adam yazdı, masörüm diye ben de erkeğim dediğimde “zaten erkeklere hizmet veriyorum” dedi. O uygulama değil ama ben uygulamalar tarafından gayleri aradım, kaslı & fit ve sohbet edebilen birisiyim, gaylerle normalde ilgilenmem ama eğer sikiş dener para kazanırsam fena olmazdı, kadın kendisini siktirir de para mı verir, benim para kazanmama neden olabilecek tek çare gayler dedim… haklıydım da.

Birkaç olgun gayla görüştüm ama hiç pasif olmadım, siktim ve zevk aldım mı? Birisinden çok, birisi öyle böyle derken genelde zevk için de para için seviştim yalan değil. Sonra bir çiftle tanıştım. Onlar sayesinde de başka çiftlerle. Şu an gaylere değil, olgun çiftlere hizmet veriyorum.

3 görüştüğüm çift var, onlar eğlenmeme neden oluyor +az da olsa kazanmama ben de gizliliğe değer veriyorum, ucuz zaman geçiriyorum. Ödeşiyoruz yani. En son deneme efsaneydi ama… 3 çift birden beni çağırdı, normalde ben bu çiftlerin kocalarını sikmem, gözlerinin önüne karılarını sikerim ama bu sefer neden bilmem, aralarında anlaştılar mı nedir? Kocaları bana yürüyor, kadınlar izliyor. Hem güzel bir ortam hem de sürekli müşterilerim derken ben kaçamam, kıramam onları. En azından sürttürürüm dedim, ama nerede… adamlardan birisi ağzıma verdi, diğer arkadan sokuyor ama acı içindeyim, birisi de beni bıraktı, arkadaşının karısını sikiyor orada. Sonra kadınlar da bana bakıyor, ilk defa pasif olduğunu anlıyorlar resmen… içlerinden ne geçiyor acaba…

İşin ilginç yanı sanki tüm o zamana kadar karılarını gözlerinin önünde siktiğim adamlar inat etmiş, anlaşmış gibi sırasıyla beni sikiyor ve durduramıyorum, para kaynağım yani onlar, “hayır” desem benim gibi çok var, bir daha çağırmazlar ve onlar gibi çift bulamam, zaten bir çifti kaybetsem diğerleri de gider çünkü adamlar tanıyor birbirini.

Yalan yok, başta acıdı, sonra zevk aldım derken acı & zevk… sürdü gitti böyle. E tabii ki ertesi gün yani bugün götümün üzerine hâlâ oturamıyorum ama neyse… karılar sırasıyla bu sefer aralarında sikişiyor, sürekli arkamda önümde birisi… ben sikiyorum birini derken biri beni gerçekten de dünyam şaştı ya. Bu zamana kadar tek çiftler halinde takılırken onların başı dönerdi, eminim hatta bana deli gibisin derler ki ama 1, 2 saat geçti ben ayağa kalkacak dermanı bacaklarımda bulamıyorum, o kadar çöktüm ama anlayan kim? Sabah altıya kadar saatlerce erkek de siktim kadın da… kocalarının gözleri önünde karıları sikiyorum derken birçok erkek beni eşlerinin bakışları altında sikiyor ama bittim ya… anlatamam.

Ödülümü aldım ama gerçekten de o kadar yorulmama değdi, sabah bana bir ödeme altılar normalde bir gece için verdiğimin en az 15 katı ama herkes kendi payına düşeni bana fazla verdi. Az önce kadınlardan birisi Lale isminde olan esmer hatun bana mesaj atmış. Dün gece sınavı geçtin diye, demek ki p olacak mıyım denediler, olmasaydım kaybedecektim kesin. Haftaya diye parti var da yazmış ama korkuyorum gerçekten de… yani dün gece gibi bir sikiş ben bir daha kaldırabilir miyim? Emin değilim.