Kız Arkadaşımın Arkadaşını Siktim

Üniversite son sınıf öğrencisiyken sevgili olduğum Damla ile aynı evde yaşamaya karar verdik. Benim öğrenci evim kalabalık olduğu için ben onlara taşındım. Damla’nın sadece Kıvılcım ile yaşaması bu aşamada bir avantaj olmuştu. Zaten sevgilimle aynı oda da kalacağım için evin düzeninde de pek değişiklik yapmak gerekmeyecekti. Taşındıktan aylar sonra sınav döneminin son bulmasıyla birlikte Damla’nın İzmir’e memleketine gitmesi gerekti. Yaklaşık olarak 3 hafta boyunca kalacaktı ve ben mecburen yaşamıma bu evde devam edecektim.

Tabi ki Kıvılcım’a karşı ilgisiz durabilecek bir erkek olmadığının bilincindeydi. Bu yüzden Damla’nın giderken özellikle bazı konularda beni uyarması aklıma bu fikri empoze etti. Garip bir biçimde bu süreç içerisinde Kıvılcım’ın bana yanaşacağını düşünmeye başladım. Neredeyse 10 gün boyunca aynı düzende yaşamaya devam ettik. Ancak o gece her şeyin değiştiği gece oldu.

Kıvılcım aradığı bir eşyayı bulamadığı için odama girdi ve bana sordu. Ben ise bilmediğimi söyledim fakat aramasına yardımcı olabileceğimi söyleyerek yerimden kalktım. Üzerinde askılı bir body, altında ise şort vardı. Tahrik edici kalçalara sahip olan Kıvılcım’ın göğüslerinin bu kadar seksi gözüktüğüne ilk defa şahit olmuştum. Zaten kafamın içerisinden geçen fikirler onu sikme noktasında netleşmişti.

Aradığı eşya için evin altını üstüne getirdik ve bu sırada da sohbet ettik. Ardından hemen markete giderek şarap aldım ve içmek isteyip istemediğini sordum. Uzun zamandır içmediğini ve aslında buna ihtiyacı olduğunu söyledi. İçtikçe daha da yakınlaşmamız ise olacakların habercisiydi. Şarabı bitirmeye yakın duşa gireceğini söyledi ve apar topar kalktı. Bu durum bir sinyal mi yoksa Damla’nın da işin içinde olduğu bir deneme mi çözemedim. Ama olan olmuştu ve beni tahrik etmeyi başarmıştı.

Usulca kalktım ve banyoya gittim. Kapıyı araladım ve içeriye girdim. Benim girdiğimi görünce ”hiç gelmeyeceksin zannettim, kendi işimi kendim görmeye başlayacaktım” demesiyle beraber emin oldum. Hemen soyunup duşa yanına girdim. Gerçekten insanı baştan çıkaran kalçaları ellerimdeydi. Onu sikmeden önce eğilmesini söyledim ve ağzına verdim. Garip bir şekilde ilk düşündüğüm şey Kıvılcım’a sakso çektirmek oldu. Ki bunu en iyi yapan kadınlardan birisi olduğunu da söylemeden geçmeyeyim. Duşta olmanın avantajıyla boşaldıktan hemen sonra ben de ona oral yaptım.

Zevkten çıldırdığını hisseder gibiydim. Neredeyse beni sik diye yalvaracak pozisyona geldi. Duşta domaltıp yaklaşık 20 dakika kadar siktikten sonra derilerimiz buruş buruş olmuştu. Ama ne o ne de ben doymamıştık. Duştan çıkınca bornozlarımızla şarabı bitirmeye devam ettik. Şarabın bitmesiyle beraber salonda başlayıp yatak odasına kadar sevişerek devam ettik. İlk defa Kıvılcım’ın odasına girmiştim. Aylar sonra onun koca götünü sikiyor olmam ise tam bir başarı hikâyesiydi.

Kıvılcım’ın son derece ateşli bir kadın olduğunu sadece giyiminden bile anlamıştım. Ancak bu kadarını beklemiyordum. Damla ile yaşadığım seks hayatı meğerse seks hayatı değilmiş. Kıvılcım’ı siktikten sonra Damla’yla nasıl birlikte olup zevk alacağımı düşündüm. Bu olanaksızdı ve geldiğinde ne yapacağımı bilmiyordum.

Kıvılcım ile yaklaşık olarak 2 hafta boyunca her gün defalarca sikiştik. Damla gelene kadar Kıvılcım’ın odasında kaldım. İkimizin de okulları tatil olduğu için uyumak haricinde kalan tüm zamanlarımızı sikişerek geçiriyorduk. Karşılıklı olarak mutlu olduğumuzu ve haz anlamında en üst noktalara ulaştığımızı hissediyorduk. Bu bizi daha da istekli bir hale getiriyordu.

Beni uyandıracağı zaman sikimi ağzına alan Kıvılcım ile oral seks yapmaktan hoşlanmıyorum diyen Damla arasında kaldığımı hissediyordum. Çok daha mutlu bir birlikteliğim vardı. Ama Damla’nın gelmesine günler kala bu duruma bir çözüm bulmamız gerekiyordu. Kıvılcım ile konuştuğumda ise böyle devam edeceğini söyledi.

Damla döndükten sonra eskisi kadar özgür olamasak bile Kıvılcım’la sürekli olarak sikişmeye devam ettik. Sevgilim ise yatak konusunda sorunlar çıkarmaya başladı. Çünkü onunla sevişmek dahi gelmiyordu içimden. Kıvılcım’ın yatağına gideceğim zamanları kolluyordum. Damla duşa girdiğinde bile Kıvılcım’ın yanına gidip ağzına vermek gibi çılgın fantezilere sahip oldum. Tabi aynı şeyi o da yapmaya başladı. Hayatımda yaşadığım en müthiş zamanları Kıvılcım’a borçluyum. Damla ile hala birlikte olmamıza rağmen mutlu bir seks hayatımın olmamasının sebebi de elbette ki o.