İçeriğe geç

Kocam Yokken Üniversitelilerin Hepsine Veriyorum

Alt kata üniversiteler oturdu… Selam ben Didem, evliyim ve 25 yaşındayım, oturduğumuz apartman bize ait, eşimle bana ve sürekli alt katı kiraya verirdik ama hiçbir zaman öğrenci vs. seçmezdik. Oysa son kiracılar öğrenci, e ne de olsa iyi kira teklif ettiler, eşim bundan kaçamadı, zaten biraz paragöz bir adamdır, cimridir. Bu yönleri yüzünden her zaman sinir olurum ama hoş adam. 26 yaşında, esmer, gerçekten de çekici. Zaten yakışıklı olmasaydı ben bu cimrilikle onla evlenmedim ama neyse… olay bu değil, olay öğrenciler.

Tam 5 genç… her birini teker teker anlatamam, esmer, sarışın hepsinden var ve hepsi mi yakışıklı olur 5 tanesinin ya, inanamıyorum gerçekten de… çok yakışıklılar. Eşim fabrikada mühendis bu nedenle sabah 8 akşam 6 çalışır ve sadece pazar izni var, genelde evdeyim ve öğrenciler de tamamı ikinci öğrenim, gündüzleri neredeyse tamamen evdeler.

İtiraf edeyim ben bunları görmek için arada yemek yapınca götürüyorum, kek vs. ama açıyorlar kapısı of kaslı kaslı, içlerinden birisi zaten (Emre) Terminatör gibi gerçekten de çok özel, içten sevişiyor. bir, iki derken Emre ile yakınlaştım, ben diğerlerine söylemez sanıyordum ama son gitmemde hepsi bana yavşak yavşak yaklaşıyordu, 5’i de birden…

O an aklıma grup seks geldi aslında ama Emre’ye de kızdım az ve dayanamadım ya… 5’i birden bana yaklaşınca saldım kendimi, ne kondom ne de başka bir şey. Zaten senelerdir deniyoruz çocuk durumunu olmuyor, yani kaza olsa da fark etmez dedim. 5 erkekle zaman geçirmek olaymış cidden çok yorucu öte yandan çok da zevkli, bunu inkar edemem. dudaklarım, parmaklarım, bacaklarım, amım, götüm… her yerim yalandı, o an her yerim yalanıyor ve dil, parmak ne varsa üzerimde en sonunda kısa bir süre içinde ilk siki gördüm ve ağzıma, anında amıma derken ellerim bile yarakla doldu. Götümü sikti biri baktım… o an Emre. Daha önce sikişte amıma sokuyordu ama bu sefer götten sikiyordu, hayvan ne yapıyorsun dedim güldü. Sus aşkım, bir şey olmaz vs. dedi ama acıyordu ya sonra altıma zorla birisi geçti, amıma geçirdi. Hayatımda amdan ve götten daha önce hiç siktirmemiştim eşzamanlı, zevkliymiş ama dediğim gibi acı hissetmeme de neden oldu.

Gerçi zevk daha baskındı derken bunlar sırayla ağzıma, amına, götüme gerçekten de her yere vurdular. Birisi suratıma geldi, zorla yutturdu derken diğeri amına boşaldı, göte boşalan da oldu… inanılmaz bir hazdı. Eve geçtim, geçerken birisi bana bir akıllı telefon verdi. Bu ne dedim, hiç. Al bunu sakın kocan görmesin buradan iletişime geçeriz dedi, tamam dedim aldım. Gerçekten de işe yarıyor. Dün mesela, mesaj geldi kocan nerede diye gelmesine 20dk var dedim, aşağı in dedi, o 20dk içinde beni Emre sikti, amdan da değil götten. Emre’nin siki arkadaşlarının arasında en büyük. Bu kadar göt meraklısı olmasa iyi olur ama gerçekten de zevk veriyor piç, iyi sikiyor. O arada eşim aradı, götten yarak yerken konuşmak ne zormuş anlatamam. Sesin neden kötü dedi, gribim ondan dedim, tüm gece grip numarası yapmak zorunda kaldım ama ekmek alayım mı gelirken diye aramış. Al dedim hatta bir şeyler de istedim ki 5, 10dk geç gelse bir başkasıyla o an yine sikişebilirim de ondan. Hiç sekse doymuyorum ya ne olacak benim halim?

Erotik hikayeler okuyarak zevke gelmeyi seviyor musunuz? Yada sex hikayeleri ile güzel bir fantezi mi yaşamak istiyorsunuz? O halde sitemizden istediğiniz kategori de istediğiniz türde fantezi hikayelerine ulaşabilirsiniz. Sex hikayeleri için en doğru adrestesiniz. Bu tarz seks hikayelerinin daha çok gelmesini istiyorsanız lütfen yorum atmayı unutmayınız.

Yorumlar kapalı.