Komşumun Saf Oğlunu Azdırdım

34 yaşındayım, fiziğim gayet güzel ve kocam bana her zaman taş gibisin, manken olmalıymışsın der ama ben çalışmıyorum. Aslında eğitimli bir kadınım, İngiliz dili ve edebiyatı bitirdim ve evlenene kadar da her zaman çalışacağımı düşünüyordum, çalışmak & sosyalleşmek istiyordum ama eğer maço bir erkeğe aşık olmuşsanız bu durumda çalışmanız imkansız oluyor tabii ki…

Kocam çok baskıcı, çok seviyorum ama bana zerre kadar güveni yok, gerçi kendi kız kardeşlerine vs. de öyle bu nedenle bu duruma katlanabiliyorum “yapı meselesi” diyerek ama bayanlar dışında kimseyle görüşmeme müsaade etmez, bayanlarla görüşürken de o müsaade eder. Hayat evliliğimin ilk senesinde kocamı sevmeme rağmen bile bu nedenle çok çekilmezdi ama şu an daha iyi, en azından apartman komşularımızla görüşmeme izin veriyor.

Üst katta Aleyna var, 46 yaşında ve evli, bir de oğlu var. Oğlu Hakan, saf bir çocuk. Kocam onu çok sever, 16 yaşında ama bir görseniz kaslı, uzun boylu, inanılmaz yakışıklı bir şey ve esmer… çok yakışıklı gerçekten de… fiziği hele mükemmel. Kocam Hakan’a kızmaz, hatta sürekli eve PS3 oynamaya çağırır ben de Aleyna ile üst katta sohbet, muhabbet derken son zamanlarda Hakan kocam yokken de bize gelmeye başladı, ben başta kızıyordum temizlik, vs. engelliyor diye… kocama dediğimde oynasın salonda ne zararı var dedi. Saf ve genç bir çocuk ya Hakan beni bu nedenle kıskanmıyordu ve geçen aya kadar ben Hakan’a aslında cinsel gözle hiç bakmamıştım.

En son geçen ay, oyun oynarken şort giymiş, bağdaş kurup koltuğa oturmuş ve karşısında ben duruyordum ki şortların içinde beyaz file olur ya… sikinin orada olduğunu gördüm, hatta başı çıkmış. Tam göremedim tabii ki ama gördüğüm kadarı azmama neden oldu. Kalktım, yeniden oturdum vs. ama gerçekten de içim içime sığmıyor, görmem lazım. En sonunda nasılsa saf niye niyetini ölçmek için yanına oturdum, elime bacaklarına vs. değdim ama o kadar saf değilmiş, hemen utandı, gözlerini kaçırmaya başladı. O an Hakan mesela biz şimdi sohbet etsek, özel bir şekilde… aramızda kalır değil mi? Dedim, tabii ki Asya abla… dedi. Asya bu arada adım, bahsetmeyi unuttum.

O an anladım zaten amacının onun da bir şeyler yaşamak olduğunu ve sikini çıkarttım. Kocaman diyemem, kocamınkinin yanında ufak bile sayılır ama çok hoş… tatlı bir esmerlikte ve kalın. Bu nedenle sakso çekmeye başladım. Sonra bak bunlar aramızda kalacak ama dedim, tamam dedi ve amını yalamasını söyledim. Deli gibi yalıyor, bana yalarken sikim mi dedi, ben hayır acele etme yala dedim çünkü kocaman evliliğimizin senelerdir devam etmesine rağmen hiç amımı yalamamıştı, çok zevkliydi…

Kendimi salacağım zevkten ama Hakan saçma sapça sorular soruyordu, parmak da sokayım mı? Götü de yalayım mı? Gibi… ne yaparsa yapsın ama sussun yapsın, “ne istiyorsan yap, hadi yap” dedim. Öyle kendimden geçmişim ki… şerefsiz orta ve işaret parmağını eş zamanlı soktu, o an coştum gerçekten de.  Kalktı ve üzerime abandı, ben kondom lazım dedi o “o ne” dedi, sen aşkım anlamazsın hadi arkadan sik beni dedim direkt tamam dedi, çok tatlıydı gerçekten de. Aslında kondomsuz da sikişirim ama kocam anal da yapmaz, denemek istiyordum ve o an ben Hakan’a götten verdim, hâlâ da veriyorum her hafta. Çok zevkli gerçekten de.

Yorumlar kapalı.