Köprü Altında Tecavüze Uğradım

21 yaşındayken başıma gelen bir şeyi sizlere anlatmak istiyorum. Ramazan ben, askerden kaçmıştım ben. Esmer ve şu an 32 yaşında, işinde gücünde bir adamım hatta evlendim ama gençken böyle değildim. Biraz başına buyruk bir gençliğim oldu ve ailevi sorunlarım yüzünden özellikle askerde psikolojik yönden çok zorlandım hele de as, üst ilişkisi canıma tak etti ve benim kaçmama neden oldu. Ne demeye kaçtıysam hem ceza aldım hem de İstanbul’a kaçmıştım, o an başıma gelen şey hayatım boyunca beni etkiledi.

Kısa keseceğim, ben İstanbul’da Mecidiyeköy’de bir tanıdığa geldim ama evde yok, arıyorum açmıyor, kızamıyorum da çünkü tanıdığım benim nereden bilsin askerden kaçıp kapısına dayandığımı. Keşke önceden haber verseydim derken ben saat akşamüzeri 8 gibi otellere bakmaya başladım. Otel demeyeyim pansiyon hatta çünkü neredeyse hiç param kalmadı, derken Tuzla’da buldum. Oraya da gittim ama yolları bilmiyorum, sinirliyim, korkuyorum derken zaman da geçmiş. İki bira içtim çünkü… oturup bir yerde içmedim aldım bir tekelden içtim sonra yine derken saat 12 ya da 1 ve ben hâlâ o pansiyonu arıyorum. En sonunda dedim olmayacak böyle, yolun karşısına geçeyim son parama kadar da olsa vericem bu gece idare edicem çünkü arkadaşım nasılsa yarın önünde sonunda teli açacak.

Köprü altından geçesin geldi. Üst geçit de vardı ama ne bilim o an o geçit sessizdi neden bilmem ben alt geçit hemen köprünün altında, sakince gideyim, dedim. İnsan görmek istemiyorum diye düşündüm gerçi kimsecikler de yoktu… giderken alt geçitten bomboş bana birisi seslendi, hey kardeş ateşin var mı diye. En fazla 22, 23 yaşında genç bir adam, arkasında da kendisi gibi birisi var “var” dedim. O an hayatın sillesini yemişim ya, insanlara özellikle de benim gibi olanlara iyi davranasım geliyor, sonra sigaran var mı dediğinde tırstım az ama yine de verdim, gel ya otur bir bira iç, sigara verdin madem dedi. Gerçekten de ihtiyacım vardı hem belki sabah 6, 7’e kadar dayanırsam, otele geçmezsem param da cebimde kalır diye düşündüm, oturdum. Sohbet ediyoruz, burada insanlar bir şey demiyor mu dedim, güldü ne işi var insanın burada, kimse geçmez hele de bu saatte dediler. O an içimden ben insan mıyım? Diye düşündüm, sen yabancısın sanırım dedi, anlattım ettim derken.

Tamam hadi o zaman sıra eğlenmeye geldi dedi, ne eğlenmesi dedim hadi hadi bakalım senin ne numaraların varmış dedi ve kollarımı tuttu, diğer çocuk da arkadan direkt dayanama başladı. Ben napıyorsunuz lan dedim, bıçağı boğazıma dayalı, aynen şunu dedi “ulan orospu çocuğu kes sesini yoksa ben seni keserim” yıllardır aklımdadır gerçekten de aynen buydu dedi. Ben o an sustum sadece, eğil lan, eğil lan diye beni bastırdı, mecbur eğildim, arkadan pantolunum indiğinde direkt sokar sandım, sadece siksinler, gideyim artık diye düşünürken parmak içime girdi, yalıyordu da.

Öndeki adam da ağzıma verdi. O an ne yapsam ne etsem bir süre anlamadım, canım da yanıyordu çünkü arkamdaki adam sikmeye başladı, başı girdiği an hopladım ama acıdan gerçekten de ve kaçamıyorsun da korkudan. Neyse ki küçükmüş o an belki size saçma gelecek ama ağzımdaki yarak arkamdakinin en az 3 katıydı, tek derdim saksoyu güzel çeker, adamı boşaltırsam eğer bu beni sikmez… diye düşünmekti. Çünkü kaldıramazdım inanamazsınız bileğim gibi kalın bir şey, at. Yarağı gibi ama arkamdakini gördüm incecik ve küçücük. Bu bile o kadar acıttıysa o zaman ben öncekinde biterim dedim ve yalamaya başladım. Kendi iyiliğim için hem de deliler gibi. Boşaltı da… oh dedim o an ve arkamdaki de boşaldı.

Ben direkt tamam istediğinizi aldınız, ben gidiyorum dedim o an ne gerek varsa “Valla kimseye bir şey demicem, bırakın abi beni” dedim ama önceki “yo daha ben almadım dedi”. Az önce çektiğim o sakso sadece ön sevişmeymiş, bir de boşaldı ya bu sefer gerçekten de beni çok uzun ve zorlu bir macera bekliyordu anladım nitekim öyle de oldu. Girmedi bir süre bastırdı bastırdı, kalk arağı top dedi bana, beni zorla sikiyor bir de bana top diyor. Domalttı ama inanılmaz canım yandı, sanki içime direk girdi gerçekten de ve ben istemsizce götümü çekiyorum diye arkadan uzanıp yüzüme öyle bir tokat attı ki, onu kızdırmamak için iyice domaldım. Az önce yeni boşaldığı için sanırım kesintisiz 20dk girdi çıktı, acıdan götümü hissedemiyordum böğürdü, boşaldı. Ben giyinirken eğer birine bahsedersen buluruz seni dedi. O gece oradan ayrıldım, otele geçtim bir saat sonra tel çaldı, arkadaşım aradı gel diye, gittim. Para da gitti ama neyse arkadaştan borç alıp askeriyeye döndüm sonra.