Kuzenim Ela’ya Zorla Sikimi Emdiriyorum

Ela genç bir kız… 16 yaşında ben de 17 yaşındayım. Aslında kuzenim ve bu nedenle sürekli yan yana alabiliyoruz. Son zamanlarda Ela’da da bende de bir değişim vardı gerçekten de. Özellikle de bende, 31 çekmeden bir gün duramıyordum hala da öyleyim gerçi ama bu sıralar Ela’yı zorluyorum, ona çektiriyorum.

Tam bir tecavüz diyemem Ela’yla aramızda olana çünkü sikimi emdirirken, amını yalarken çok iyi… benimkilerin ikisi de memur, bu nedenle gün içinde tamamen ev boş. Kuzen bana gelir genelde ve bir şekilde yatağa atarım. Sikimi çıkartılıyorum önce hayır diyor ama ağzına bastırıyorum, önünde sonunda açıyor. O an bakışları bile çıldırtıyor gerçekten. Mükemmel bir vücudu var. Asla parmaklamama müsaade etmiyor. Amına dil atabiliyorum ama bazen sadece serçe parmağımla götüne azıcık girmeme müsaade eder. Birkaç kere sadece sürteceğim derken başını zorladım ama hemen kalktı.

Zorluyorum olmuyor o hareket ettiği zaman sikim hemen çıkıyor, ne yapacağımı bilmiyorum bu kızı ikna etmem lazım en azından götten sikmek için ama gerçekten enteresandır sikimi emmeye başladığı zaman gırtlağına kadar oluyor. Bir de en sevdiği pozisyon ben o kanepede uzanırken taşaklarımı dudaklarına değdiriyorum, bu… o an minik minik dil darbeleriyle kendimden geçmeme neden oluyor. Bir iki kere zorla yüzüne geldim yalan yok, kızdı ama bir kere hiç belli etmeden ağzına boşaldım. O an başını çekecek gibi olsa da tuttum zorla, yuttu daha doğrusu yutmak zorunda kaldı. Götünü sikmem lazım. En azından götten sikmem lazım çünkü onun o kar gibi poposu aklımdan çıkmıyor. Ben zaten bakireliğini almak istemem ama götten sikmek için gerçekten de can atıyorum desem yeridir.