Metrobüste Kendimi Rahatlattım

Merhabalar arkadaşlar metrobüs metro veya tren macerası yaşayan içinizden çok olmuştur benim başımdan iki üç tane taciz etme yada olma olayı geçti bunlardan birini paylaşmak istiyorum sizlere. Gerçekten yetersiz ama insanı tahrik etmeye yetecek bir durum olduğundan zevk alıyorum ben çoğu insanında aldığından eminim. İsmin Kader 29 yaşında yalnız yaşayan bir kadınım.

Görselliğim her zaman için ilgi çekmeyi başarmıştır. Görselliğim de en büyük etken tabi ki benim çünkü giyim kıyafet konusunda fazlasıyla hassas yapıya sahibim bir erkekte görmek istediğim istediğim giyim tarzı ve dış bakımıdır. Çoğu erkek dış bakımlarını ihmal ederler unutmayın beyler bir kadın erkekte ilk dış görüntüsüne bakar benden size bir tavsiye. Kadınların kalbine girmek çok kolay yeter ki güven ve dürüstlük olsun diğeri zaten sırayla gelir yerini bulur ve olan olur şimdi olaya geçelim.

Sabah işe gitmek için otobüs kullanıyorum herkes bilir ki İstanbul’da sabah ve akşam iş saatleri çok yoğun olur otobüsler oturacak yer bulmak kesinlikle mümkün değil gerçi ben ayakta gitme taraftarıyım her zaman nedeni ise arkama dayanacak birini bulmak için. Bindiğim otobüs o kadar yoğun ve kalabalıktı ki adım atmak mümkün değildi sağa sola bakarak takım elbiseli bakımlı bir adam gözüme kestim o kalabalığı yara yara onun yanına zor bir şekilde ulaşmayı başardım sıra onun önüne geçip kendimi dayamakta kaldı.

Adam uzun boylu olduğundan tavandaki tutma yerlerinde tutunuyordum ama önü doluydu. İnsanları sağa sola ittirip ününe geçmeyi başardım zorda olsa. Arkamı adama dönük bir şekli aldım yavaş yavaş kalçalarımı adamın önüne sürtmeye başladım ilk başta kendi geriye doğru çekti ben yaslandıkça oda rahat bir tavır sergilemeye başladı. Resmen karşılıklı bir birimize sürtünüyorduk boşaltan bir şekille 10 dakika filan sürtünmeden sonra arkamda ıslaklık hissettim elimi kalçalarıma attığımda ıslanmış olan eteğimi fark ettim adam olduğu gibi boşalmış sızıntılar pantolonu aşmış dışarı eteğime kadar gelmişti o sırada zaten bende içimi dökmüş rahatlamıştım. Ne zaman rahatlamaya ihtiyaç duysam yöntemim bellidir.