Misafiri Memnun Etmek Önemli

Uzun zamandır internette sohbet ettiğim Betül’ü ilk defa görme fırsatı yakaladım. Biraz zor olsa da Sakarya’dan Ankara’ya gelmesi konusunda onu ikna etmiştim. Üniversite öğrencisi olduğu için herhangi bir problem yaşamayacaktı. Ama güven konusu önemliydi ve bu süreci biraz zor atlattık. Betül’ün otobüsü otogara indiğinde onu direkt olarak aldım ve birkaç farklı noktaya giderek Ankara’yı gezdirdim.

Doğrudan eve gitmemek güncel bir taktik olarak işe yaradı. Akşam saatlerine doğru eve geçtik ve önce bir şeyler yedik. Ardından ise biralarımızı alıp film seçmeye koyulduk. Halen daha aramızda bir yakınlaşma olmamıştı. Film seçerken ağzından çıkan bir cümle ise onu ele vermeye yetti. Bir film seçti ve bu filmin sonunu bir türlü izleyemediğini söyledi. Bu hareketiyle beraber filmin benim için bir önemi kalmamıştı.

Rastgele şunu izleyelim diyerek birini seçerek indirdim. Koltukta yayıldık ve film başladı. Yaz ayları olduğu için inanılmaz bir sıcak vardı. Ama tam anlamıyla samimi olmadığımız için halen daha üzerinde tayt ve body duruyordu. Ben şortumu giymiştim ama o üzerini değişmemişti. Gri taytın ona ne kadar yakıştığını ve beni ne kadar tahrik ettiğini söyleyeceğim zamanlar ise yakındı. Filmin ortaları bile gelmeden yavaş yavaş birbirimize yaklaşmaya başladık.

Artık kafamı döndürerek ona doğru uzansam boynunu öpebilecek noktadaydım. Filmde de benzer bir sahneye rastladığımızda da bunu yaptım. Karşılık vermedi ve bir süre boynunu emmeme izin verdi. Sonra ise istediğin benimle yatmak mı diye sordu. Kusura bakma diyerek kendimi çektim ve hemen ardından kucağıma atlayarak dudaklarıma yapıştı. Bir nevi tuzak soruya yakalanmıştım. Uzun süreli bir öpüşmenin ardından odaya geçelim dedi ve onu kucağıma alarak odaya doğru gittim.

İlginç bir şekilde Betül diğerlerinin aksine domalmaktan hiç hoşlanmıyordu. Ben domalması için birkaç pozisyona elimle sokmaya çalışsam bile bir şekilde o pozisyonu bozuyordu. En sevdiği pozisyon ise üste çıkarak dilediği gibi git gel yapmaktı. Kontrolün onda olmasını sevdiği aşikârdı. Kontrolü ona vererek üste çıkmasına izin verdim.

Sakso çekmeden birkaç posta boşaldıktan sonra yavaş yavaş performansta bir düşüş hissettim. Ama Betül için her şey yolundaydı. En az iki kez boşalmış ve bulutların üzerinde dolaşıyordu. Artık domalması bile mümkündü diyebilirim. Hemen üzerimden atarak yatmasını sağladım. Ben ise kendimi biraz daha geriye çekerek ağzına kadar ulaştım. Ağzına vermek istediğimi anladığında biraz tereddüt etti. Muhtemelen sakso çekmemiş  ya da bundan tiksinen birisi olduğunu düşündüm. Nitekim doğruydu ama bunu yapmamak için hiçbir sebep yoktu. Çünkü istediği kadar boşalabiliyor ve sorun yaşamadan istediği pozisyonları tercih edebiliyordu.

Yavaş yavaş ağzına alarak yalamaya başladığında bunun hepsini alamam gibi cümleler kurmaya başladı. Ben de diğer taraflardan alıyorsun burada da alırsın diyerek ona gaz veriyordum. Ağzının tamamını dolduran sikim ise nefesini kesmeye başlamıştı. Bunu hissettiğimde de daha fazla tahrik olarak daha sert bir şekilde ağzına veriyordum. Belki Betül’ün o gece için memnun olmadığı tek aktivite ağzına vermem oldu. Ama ben keyiften dört köşeydim.

Altın vuruşu ise ağzına boşalarak yaptım. Aniden kalkarak ağzından çıkardı ve lavaboya koştu. Geldiğinde gözünden yaş gelmişti ve bu durum pek hoşuna gitmemişti. Ben hoşuna gidebileceğini zannederek böyle bir şey yaptığımı söyledim ve telafi edeceğimi söyledim. Nasıl olduğunu kestiremedi. Duvara doğru eğilmesini söyledim ve dizlerimiz üzerine çökerek amını yalamaya başladım. Hızlı bir şekilde tepki verdi ve muhtemelen daha önce böyle bir şey yaşamamıştı. İlk kez oral yaptırdığı için bunun yapılan taraf için ne kadar keyifli olduğunu fark etmiş olabilirdi.

Boşalma evresine kadar gelmesine rağmen dur diyerek beni durdurdu ve yatağa uzanmamı söyledi. Üzerime çıktı ve tamamıyla oturarak dairesel hareketlerle git gel yapmaya başladı. Daha önce defalarca boşalmasına rağmen ilk defa bu kadar bağırarak boşaldığını gördüm. Ayrıca en şiddetli boşalması da bu oldu. Bunu oral ile bağdaştırmış olacak ki hemen ardından aşağıya inerek sikimi kendi isteğiyle ağzına almaya başladı. Bir posta daha boşaldım ve bu kez boşalmaya yakın çıkmak için hamle yapsam da ağzına boşalmam için diretti. Yine lavaboya koşmasına rağmen müthiş bir sakso çekti.