Nazlı’nın Arabasında Onu Sikmek

Şehir merkezine yakın bir köyde yaşayan Nazlı ile bir arkadaşım ilgileniyordu. O vesileyle tanıştıktan sonra aralarında bir ilişki olmadı. Ama arkadaşımdan daha fazla samimi olduğumuz için Nazlı’yla sık sık görüşmeye başladık. Şehre yakın bir köyde yaşamasına rağmen ulaşım sıkıntısı olmaması adına arabası vardı. İlginç bir şekilde beni evden arabayla alıyor ve çay kahve içtikten sonra beni eve bırakıyordu.

Tam tersi olması gereken bir ilişki içerisindeydik. Bir gün köye gitmeye karar verdik ve meyve toplayacağımız bir günlük aktivite planladık. Nazlı’nın bana karşı olan samimiyetinin günden güne artmasıyla beraber yakınlaşmaya başladığımızı hissediyordum. Ama bu durumu hangi sınırda değerlendireceğimi bilemiyordum. Tam bu ikilemler söz konusu iken olaya noktayı koyan kişi Nazlı oldu. Arabayla köye doğru ilerlerken onların meyve bahçesinin olduğu tarlanın yoluna girdik.

Issız, insan veya arabanın bulunmadığı bir alandaydık ve yolda ilerlemeye devam ettik. Bahçeye vardığımızda arabayı park etti ve aşağıya indik. Sigara içip sohbet ederken bir an için birbirimize fazla yakınlaştığımızı hissettim. Anlık bir refleks ile Nazlı’nın kulağıma eğilerek senden hoşlanıyorum demesiyle beraber karşılık olarak onu öpmem bir oldu. İlk etapta ikimiz için de garip bir şaşkınlık süreci yaşandı. Ne yapacağımızı bilemediğimiz o birkaç dakikalık sürenin ardından ise sarılmaya başladık. Onu önüme alarak sarıldığımda ise sikimin kalkmış olduğunu hissetti ve gülmeye başladı.

Nazlı’nın daha önce cinsel bir deneyimi olup olmadığını bilmiyordum. Ama çok açık bir düşünceye sahip olduğunu da o an anladım. Elini yavaşça pantolonuma attı ve içeriye sokarak oynamaya başladı. Büyükmüş diyerek beni adeta tahrik etmesiyle beraber daha yakından görmek ister misin diye sorarak arabanın arka kapısını açıp bindim. Hemen gelmese de etrafı kolaçan ettikten sonra yanıma geldi. Ön koltuklara doğru uzanarak koltukları öne doğru çekti. Tabi bu sırada domalmasını fırsat bilen ben altındaki diz hizasındaki bol eteği kaldırarak ona iltifatlar yağdırmaya başladım. Bu durum hoşuna gitmiş olacak ki bir süre domalmış vaziyette öylece bekledi.

Eteğini tamamen sıyırdıktan sonra ise amına dokunmaya başladım. Külot olduğu için tam olarak hissetmediğini düşünerek yana doğru çektim. Kendisini de elimle yönlendirerek kendime doğru gelmesini sağladım. Muhtemelen oral yapacağım aklının ucundan bile geçmiyordu. Yapıştım ve yalamaya başladım. Amını yaladıkça ilginç sesler çıkarmaya başladı ve yerinde duramıyordu. Durmamı söyledi ve ilginç bir şekilde buna engel oldu.

Neden durdurduğunu sorduğumda ise çok zevkli olduğunu ama ilk defa yaşadığı için korktuğunu söyledi. Daha önce ilişkiye girmiş olsa bile oral sekse uzakmış. Ağzına alıp almadığını sorduğumda da hayır cevabını aldım. O zaman ilkin ben olmalıyım diyerek boxerı indirdim ve ağzına almasını istedim. Burun kıvırmasına rağmen bana karşı olan hoşlanma duygusu bunu yapmaya mecbur kıldı. Diğer tarafa doğru domalarak sakso çekmeye başlamıştı. Ben ise yine elbisesini sıyırdım ve parmaklarımla kalçalarında geziniyordum.

Anal seks tecrübesi olmadığı için parmaklarım götüne yaklaştıkça hayır dercesine tepkiler veriyordu. Sakso ile beni bir kez boşalttıktan sonra kucağıma geldi. Oldukça rahatsız bir pozisyon olmasına rağmen birbirimize çok yakın bir konumdaydık. Bu durum beni tahrik ediyordu ve zevk almamı sağlıyordu. Aynı zamanda Nazlı’yı üzerimde zıplarken görmek aklımda dahi olmamasına rağmen fazlasıyla hoşuma gitmişti. Ortalama 1 saat kadar kaldığımız o bahçede arka koltuktan hiç inmedik. Meyve toplamak işin bahanesi oldu ve elimiz boş bir şekilde şehre döndük.

Tabi ki Nazlı’nın hayatına farklı insanlar girmeye devam etti. Ama sonraki görüşmelerimizde de düzenli olarak seks yaptık. Özellikle şehre uzak noktalara gitmeyi çok seviyorduk. Ucuz pansiyonlar, arabayı çekebileceğimiz ıssız bölgeler ve denize gidip kamp atmak en temel aktivitelerimizdi. Nazlı hayatımda olduğu sürece hiçbir zaman sekse aç kalmadım diyebilirim. Seni özledim mesajını attığımda direkt arabasıyla beni evden alıyordu ve uygun bir noktaya doğru yola çıkıyorduk. Arabada seks yapma konusunda yaşadığım tüm tecrübeleri Nazlı sayesinde edindim.