Öğrenci Evlerini Seviyorum

Çalıştığım mekanın sürekli olarak öğrenci müşterisi olduğu için hepsiyle kısa sürede samimi olabiliyorum. Sürekli olarak yeni insanların hayatıma girmesi büyük bir avantaja dönüşüyor. Özellikle son dönemlerde tanıştığım Aysu’nun hayatımdaki yeri bambaşka oldu. Üç kız kaldıkları öğrenci evinde hemen hemen gün aşırı kalabiliyorum. Çünkü Aysu her seferinde beni çağırmak için bir bahane yaratıyor.

Tanışmamız çok uzun bir geçmişe dayanmasa bile güzel bir ilişkimiz var. Mekanda başlayan sohbetimiz bir gün beni evine davet etmesiyle farklı bir boyuta geçti. Sıradan bir kahve sohbeti için onlara gitmiştim. Ama üçü için de önemliymişim gibi hissediyordum. İçlerinden en somut belirtileri veren ise Aysu’ydu. Kahveleri içtikten sonra ona karşı daha samimi davranmaya başladığımdan dolayı diğer iki arkadaşının neşesi kaçtı diyebilirim. Odalarına çekildikten sonra Aysu’ya bir şeyler içelim mi diye teklif ettim. Üstümü değiştikten sonra markete ineriz diyerek odasına geçti. Balkonda oturmuş onu beklerken telefonuma bir mesaj geldi. Aysu’dan gelen mesajda kararsız kaldığını ve ne giyeceğini bilemediğinden söz ediyordu. Gelip seçmeme yardım eder misin dedikten birkaç saniye sonra odasındaydım.

Üzerinde sütyen, altında ise külot ile gardırobun başında dikiliyordu. Yanına gittim ve arkasında durdum. Şu daha iyi, bu daha güzel olur derken ona temas ediyordum. Zaten beni yeterince azdıran mesajından sonra onu iç çamaşırlarıyla görmek yeterli oldu. İçmeye bile gerek kalmamıştı ama daha uzun bir gece için şarttı. Sürekli olarak ona doğru yaklaşıyordum ve artık resmen sikimi götünde hissediyor olmalıydı.

Elini arkasına doğru attı ve yavaş yavaş okşayarak sorular sormaya devam etti. Eşofmanın içerisine elini sokarak sikimle oynuyordu. Ama hiçbir şey olmamış gibi onu giyemem, bu olmaz diyerek spontane bir olay yaşamamızı sağlıyordu. Bu durum çok hoşuma gitmişti. Beni daha da fazla kendisine çektiğini anladı ve bunu sürdürdü. Bir süre sonra dayanamadım ve sütyeninin kopçasını açtım. Yine hiç tepki vermedi ve sütyen yere düştü. Yavaş yavaş göğüslerini okşamaya başladım. Ufak kalçaları olmasına rağmen büyük göğüsleri olan Aysu’nun bir an için arkasına dönerek üstüme atlamasını hiç beklemiyordum.

Beni arkama doğru itti ve yatağa düştüm. Hemen ardından o da üzerime geldi. Arkadaşlarının sorun olup olmayacağını söylediğimde onların alışık olduğunu söyledi. Direkt olarak beni soyarak ağzına almaya başladı. Bu noktada tecrübesinin yüksek olduğunu zaten anlamıştım. Ama sakso çekerken aynı zamanda konuşması ve hareketleri beni fazlasıyla tahrik etti.

Hızlı bir saksonun ardından boşaldım ve onu altıma alarak üzerine geçtim. Altta olmayı pek sevmediğini söylese de gayet sert davranarak fazlasıyla zevk almasını sağlamıştım. Ardından daha da mutlu olabilmesi için alta geçtim ve tekrar onu üstüme çıkardım. Adeta kendinden geçer gibi gidip geliyordu. Sonuna kadar içine aldığı sikimi öve öve bitiremiyordu. Birkaç kez boşaldıktan sonra sertleşme sorunu yaşadım.

Biraz ağzına alırsa daha iyi olacağını söyledim. Bu işin karşılıklı olduğunu söyleyerek amını ağzıma getirdi. Bir yandan sikimi ağzına alıyordu. Karşılıklı oral için ilk deneyimim diyebilirim. Aysu’nun ağzına boşalmam dışında pek sorun yoktu. Buna biraz bozuldu ama zamanla bundan hoşnut olacağı günler göreceğimize eminim. Özellikle seks hayatına benimle devam etmek istediğini söylemesiyle beraber öğrenci evinin daimi bir ferdi oldum. Arkadaşları bu durumdan pek hoşnut olmasa da Aysu’nun her gece mutlu olmasını sağlıyorum. Tabi o da beni mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor.