Öğretmenimle Karısını Siktim

Halit ben 16 yaşındayım. Esmer ve genç bir ergenim işte, aslında ben de ne olduğumun farkındayım çünkü genç yaşta olabilirim ama kafa olarak gerçekten de olgunum, zaten olgun kadınları da seviyorum. İzlediğim pornolar genelde mature. Babamın bakkalı var, mahalle bakkalı, bazen bana emanet eder ve kasaya bakarım ben de… aslında sıkıcı bir iş ama ne yapabilirim mecbur… lise 1’e gidiyorum bu dönem. Hayatımda daha önce gerçek anlamda hiç seks olmadı, sadece bir keresinde liseden bir kız ona dayamama müsaade etti o kadar ama kalabalık içinde (grup gezisinde) sırada, ayakta beklerken. Buna da seks denmez sanırım. Sürekli ev, okul ve bakkal… hayat gerçekten de bu nedenle çok sıkıcı derken bir gelmeye başladı markete. Mahalle bakkalı olunca müşterilerdeki hafif değişiklik bile dikkatinizi çeker inanın bana.

Apartmanda üst kata taşınmış hem de bizim katın üstü…. Kafa bir adam gerçekten de sohbeti güzel. Şimdi sizlere o adamdan ve benim milli olmama giden yoldan bahsedeceğim.

3, 5 hafta içinde adamla epey samimi olduk, 32 yaşında ve matematik öğretmeni, babam nasıl gurur duyuyor benle… bir görseniz öğretmenlerle arkadaşlık ediyor vs. diye ama adamla gelende evine gittiğimde seks konuşuyoruz… ne bilim, öyle işte… sohbet de olsa bu adamla seks ki evli aslında ve eşi de öğretmen. Zaten o eşi evdeyken pek çağırmaz ya da ben denk gelmiyorum, eskiden kıskanıyor sanıyordum ama kıskançlık değilmiş, bunu anlamama da bir gün bana Halit bak sana güvendim, sevdim. Bir şey söyleyeceğim ama kabul etsen de etmesen de aramızda kalacak, okey? dedi. O an ben çok seks vs. konuşuyoruz, konuyu hep sekse getiriyor ya seni sikim mi ya da beni siker misin diyecek sandım. İtiraf edeyim ikisini de dene okey diyeceğim çünkü seks yaşamak istiyorum hep merak hep merak olmuyor ama o bana eşimle biz bir şey denemek istiyoruz, güvenebileceğimiz birisi lazım dedi, ben anladım ve tamam dedim. güldü, ne denemek istiyoruz söylemedim daha tamam dedin dedi… ben de anladım merak etme dedim.

Saat akşam 7 oldu ama o an benim gitmem lazımdı, ertesi güne kaldı zaten cumartesi ikisi de evde olacak ben gidiyorum dedim, tamam dedi. Ertesi güne kadar düşün dedi bana ama ben sabırsızlanan tarafım, ne düşünmesi?

Olmayacak diye dönüm kopuyor gerçekten de ya vazgeçerlerse? Sonra ertesi gün sabah 11 gibi gittim. O an eşini gördüm, Şule… of 30 yaşında ama taş gibi bir kızıl, içeri girdim Selam Halit ben geç kaldım kursa gidiyorum 2 gibi dönerim ya kusura bakma sen çok acele ettim, sabırsızsın dedi:) ben de bilemezsin dedim ama resmiyiz de… sanırım vazgeçtiler diye düşünüyorum.

Gittiğinde direkt vaz mı geçtiniz dedim, yok be saçmalama… o da çekiniyor, ben de… sen nasıl bu duruma bu kadar rahat baktın anlamadım dedi, ben de dedim abazalık. 2’de mi geleyim ben dedim, yok kal istersen (zamanın varsa dedi) kaldım ama sürekli seks konuşuyorum bu sefer ben, o da memnun halden. Saat iki oldu sonunda, geldi ve sevişme hemen başlamadı, sıkıldım en sonunda e o zaman konu neydi dedim. güldüler, yatak odasına geçtik. Kadını var ya parçaladım resmen. Soyunuyorken bile sürtüyorum, zaten hocaya alışkınım, karı da taş. Onlar benim utanacağımı düşünüyormuş ama hâlâ yalıyorum ama bir yandan ve yarağa da dil vuruyorum. Gerçi o an Şule fark edecek diye korkuyorum ama hoca söyledi zaten… Halit sen harikasın, demek bu yönde de meyil var sende ha? diye, Şule o an geldi, o zaman hadi beraber diye… kocasına eşzamanlı sakso çektik, sonra ikili bir şekilde siz de benimkini yalayın dedim. Olay bir seksi, adamı da siktim kadını da. Gerçi ben canım acıyor sonra deneyelim diye kendimi siktirmedim ama kaçamam bu durumdan… mecbur bugün vericem ama gerçekten de yarağı kocaman ondan yani acıyor…

Erotik hikayeler okuyarak zevke gelmeyi seviyor musunuz? Yada sex hikayeleri ile güzel bir fantezi mi yaşamak istiyorsunuz? O halde sitemizden istediğiniz kategori de istediğiniz türde fantezi hikayelerine ulaşabilirsiniz. Sex hikayeleri için en doğru adrestesiniz. Bu tarz seks hikayelerinin daha çok gelmesini istiyorsanız lütfen yorum atmayı unutmayınız.

Yorumlar kapalı.