Olgun Karılarla Grup Yaptım

Selamlar. Ben Ersin, 20 oldum geçen sene. Genç bir delikanlı ne yapar? Sikişmek ister. Ben de her zaman istedim ama maalesef istemekle kaldım. Daha geçen aya kadar sürekli bakirdim. Daha geçen aya kadar hayat boyu bakir kalacağım diye endişe ediyordum gerçekten de. Sarışınım ve gözlerim mavi, 56 kg ağırlığında, uzun ve fitim. Spor da yapıyorum, vücudum fit bu nedenle ama bakirlikten midir yoksa karakterden midir bilemiyorum, kadınların karşısında her zaman dilim tutulur benim.

Okulu yani liseyi bitirdiğim zaman keşke öss direkt kazansaydım diye çok üzüldüm ama puanlarım kötüydü, bir sene hazırlanmak için bu nedenle ben bekledim ama bizimkiler sanırım biraz da beni cezalandırmak için su & tüp dağıtım firmalarından birisine beni yerleştirdi. Haftada sadece 3 gün oradayım, diğer günler dershane… ilk başlarda zorlandım ama sonra alıştım. Çeşme’de yaşıyoruz biz, yerlisiyim de o nedenle yazlıkların oraya hiç gitmezdim, bu işte sürekli yazlıktayım.

Yaz ayında ve yoğun sezonda çalışıyorum diye üzülürken bir gün yazlıklardaki o orta yaş kadınlardan birisi üzerinde gecelikle açtı kapıyı. Esmer ve hafif tombul teni, memeleri belli oluyordu ve gerçekten de muhteşemdi. Derken ben bu tüpü takamam, sen takar mısın? Dedi ben de tabii takarım dedim ama o niyetle değil, gülümsedi, takarsın tabii ki gel aşkım. Mutfak alt katta dedi. O an sikim kalktı ya anlatamam ne abazayım.

İçeri girdik alt kata o an ben tüple uğraşırken senin ne kaslı kolların var diye kollarımla oynadı ama ben bittim o an, çekingenim dedim ya sustum öylece. Teşekkür ederim dedim ama ablam vs. dememek, olayı batırmamak için kendimi tutuyorum inanın. Sonra götüme attı elini, sıktı. O kaslı popo, bunu da severim. Erkekte kasa gerçekten de bayılırım, sana bayıldım dedi. Başka nerelerin kaslı derken kadın sikiyor beni resmen ya… anlatamam o an ne hissettiğimi resmen kadın sikiyordu beni ve fermuarımı açtı. Sikimi çıkarttı bu da çok kaslı dedi, yalamaya başladı. Tabii ki o an servis aracında diğer elemanlar bekliyor ben direkt çok tatlısın ve güzelsin ama serviste bekleyenler var ve şimdi gelir arkadaşlar da burada dedim, tamam git dedi gülümsedi ve nomu aldı, ben sen de ver dedim ama vermedi. Akşamüzeri aradı, kaslı müsaitsen gel diye araç mı var? Taksiye atla gel dedi, para mı var? Yok! Ben veririm dedi o an beni gerçekten de arzuladığını anladım. Eve girdiğim zaman gerçekten de çok şaşırdım yan yazlıktan başka bir kadın var ve o da sarışın! İki kadın da üzerime abandı, şaşırdım & heyecanlandım derken akşama kadar sikiştim. Kadınlardan birisi sikimi ağzına almış emerken diğer taşaklarımı yalıyordu, kondomla sikiştim. İlk sikişimin kondomla olması beni biraz etkiledi ama mükemmeldi. İkisini de siktim, 4, 5 saat içinde birçok defa o arada benim tel ötmeye başladı tabii ki. o an ben giderim dedim bana 300 TL verdiler, ya taksi parası yeter dedim ama yarın gelirken de bineceksin hadi al al diye zorladılar. Tam bir yaz sikiştim o karılarda ve başkaları da oldu tabii ki…