Olgun Öğretmeni Kondom Olmadığı İçin Götten Siktim

Olgun kadınları severim, 21 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim, barda çalışıyorum Taksim’de, adım Hakan. Genç, yakışıklı ve kaslı, olgun kadınları seven bir erkek olarak sürekli seks yaptığımı, vs. düşünebiliyor olabilirsiniz ama değil, ben gerçekten de olgun kadın severim hani şu su gibi güzel olanlardan. Bu nedenle sizi çok memnun edeceğime eminim, ben kadınları hayal ederken ince, uzun ve elit olmalarına değer veririm, asla beğenmediğim biriyle zaman geçiremem ki bu durum yüzünden eskortlarla da zaman geçiremiyorum. Yani tüm hayatım boyunca toplasanız topsalanız belki de 3 kadınla birlikte oldum ki ilk ikisinde oral seks oldu sadece.

Barda çalışmaya başladığım vakit aslında sık sık hoşlandığım tipte kadınlarla karşılaşıyorum ama eşleri ya da değil, bilemem yanlarında genelde birileri olur. Geçen günlerde bir kadın, son derece şık ve güzel, bara gelmeye başladı. Onla tabii ki hemen bir sohbet ortamı kurdu, bana “çocuğum” diyordu, 45 yaşındaymış, öğretmenmiş, sürekli olarak bana bu sıfatı takmasından rahatsız oldum ama bir şey diyemiyor insan tabii ki ve umudumu kaybetmedim, asılmaya devam ettim. O da anladı zamanla ve birkaç gün geçti aradan, tam bar kapanmak üzere, sabaha karşı 4 ve bende enerji bitmiş birden yanında bir adamla geldi, olgun bu adam da ama üzüldüm ya eşi ya da vurucusu dedim, sohbet etmeye başladı ne haber diye. İnsanın gururuna dokunuyor tabii ki soğuk davrandım, zaten yorgundum ama o sıcak davranmaya devam etti, kardeşiyle gelmiş. O an şaşırdım, insan kardeşiyle bara gelir mi diye, cumartesi sabah oldu, ben az da alkollüyüm ki iş yoğunluğu da var, o nedenle bir de bu olay bitmiştim ama kardeşi olduğunu anlayınca sevindim, enerjim az da olsa yerine geldi, meğer dulmuş bir güzel hatun, bir yandan bana ne oluyor diye de düşünüyorum gerçekten.

Aşk mı bu? Gerçi aşk da olsa her yanıma geldiğinde sikim kalkıyor, son derece erotik bir aşk diyebiliriz buna, değil mi? Birden kayboldu o adam, kardeşi eve geçeceğim dedi, taksi tutacakmış, sordum nerede diye işi çıktı dedi, o saatte ne işi anlamadım ama eve geçeceğim deyince “aracım olsa ben bırakırdım” dedim, o da olsun taksiyle gidiyorum, istiyorsan seni ben bırakayım dedi, şakayla ve isterim ama beni sana götür dedim, o an gözlerimiz kesişti, bir yandan kızacak mı diye düşünüyorum bir yandan da ya tamam derse diye heyecana kapıldım ve tamam dedi.

Taksideki zaman geçmek bilmedi, ödeme yapmak istedim taksiye müsaade etmedi, orada az moralim bozuldu yalan yok ama eve geçtik, sevişmeye başladık, neden olgun kadınları sevdiğimi bir daha anladım gerçekten de. O dudakları ile saksoda yaptığı hareketler, vakum etkisi, soyunduğu zaman yıllanmış şarap gibi baş döndüren güzelliği, bacaklarını yaladım, sonra ayaklarını, öyle bir kadının her yeri yalanmayı diye düşünerek daha sonra amına dil attım, sonra uzandım yanına ve dudaklarından öpmeye başladım, her yerini yalıyordum, dudaklarını öpüyordum, gerçekten de eğlenceli, çok güzel saniyeler geçirdim. Amını parmakladım, o da yatar halde 69 pozisyonuna geldi birden, gerçekten de işi bilen bir kadın. Sonra sikimi tam amına sokacağım kondom olmadan olmaz dedi, e ver o zaman dedim, giderek sinirlenmeme neden oluyordu gerçekten de. Sanki uzman sikişmek konusunda. O an onun sürekli seks yaptığı, kondom kullandığı aklıma gelince sinirlendim, kondom kullan dediği için değil ama ben kendime de anlam veremiyorum, neden kızdığıma dair bir fikrim yok, onda da yokmuş. E bu bir nebze de olsa içimi rahatlattı, o andan sonra durmak olmaz değil mi? Anal o zaman dedi, bir yandan işi biliyor olması içimi okşuyor, yalan değil ama bir yandan da anal demesi, yani bu konuyu da bilmesi üzülüyor.

Götüne geçirirken sikimi o an daracık olduğunu fark ettim, hem dar hem de mis gibi, tertemiz. Bir yandan oh, çok geniş değil demek ki sikilmemiş çok diyorum bir yandan da mutluluktan, darlıktan kaynaklanan bir heyecanla kendimden geçiriyorum. Bana çocuğum demiyordu artık, küçüğüm diyordu, epey sikiştik ve saat 8 oldu, ertesi gün izinliyim ama orada kalmama müsaade eder mi derken hadi uzanalım, belki uyuruz dedi. O yorgunluk, seks ve iş, alkol derken bir uyandık akşam saat 6, çok uyuduk neredeyse 10 saat, gece yine birliktelik oldu ve ben eve gitmek istediğim zaman bana para vermeye kalktı, ne kadar vermeye kalktı bilmiyorum ama çok kızdım, bana ne gözle baktı anlamadım, hatta o sinirle küfür de ettim, bir kadını siktiğiniz zaman sahiplenirsiniz o zaman daha rahat küfredebilirsiniz ya o hesap ve çektim gittim, son 2 haftadır özür mesajları atıyor, benle gerçek anlamda bir şeyler yaşamak istiyormuş, bugün dönüş yapacağım.

Yorumlar kapalı.