Sarhoş Olduğunda Babamla Sevişiyorum

Emel ben, 19 yaşındayım ve genç bir kızım, okuyorum aslında ama İstanbul’dayım yine, yine kendi evimizdeyim, babamla. İkimiz yaşıyoruz ve okul, ev derken hiç hayatım kalmıyor diyebilirim. Bu nedenle az da olsa canım sıkılıyor evet. Şimdi sizlere 3 hafta kadar önce başlayan ve arada bir kere de tekrarlanan bir durumdan, babamla olan seksimden bahsedeceğim ama detayları anlamanız önemli, aramızdaki yakınlığı yoksa ne olduğunu idrak etmeniz zorlaşır.
Ben kendimi bildim bileli babamla yaşıyorum, yalnız. Annem ayrılmış daha sonra da babam memur olduğu için şehir değişikliği, vs. derken böyle olmuş işte. Hayat her zaman biraz sıkıcı benim için, tek çocuğum ve kızım, pek gezmeyi sevmem, arkadaş çevrem çok yok, aslında babama kalsa ben hayatımı yaşamalıyım, türbandan falan çıkmalıyım ama sadece üniversite başladığı zaman türbandan çıktım, orta okul, ise vs. derken ben hep türbanlıydım. Hiç erkek arkadaşım olmadı, aslına bakarsanız 1, 2 kız dışında samimi diyebileceğim hiç bayan arkadaşım da olmadı. İstanbul güzel bir yer evet ama beni gece hayatı, o tür saçmalıkları hiç çekmiyor, bu nedenle genelde evdeydim. Okul başladığı zaman daha modern bir kız oldum tabii ki bu da babamın hoşuna gitmeye başladı. Normalde bazen içer babam, evde içmez ama türbanlıydım ya ondan sanırım. Gecenin bir yarısı gelir sarhoş.
Geçen haftalarda oldu bilemem ama gecenin bir yarısı küp gibi geldi. 38 yaşında babam, sarışın bir adam ama fit, bakımlı, renkli gözleri var ve dalgalı saçlı yani olabildiğince hoş, yakışıklı bir adam. Hayatında bazı kadınlar oldu bu geçtiğimiz seneler içinde ama hiç ciddi düşünmedi, bazen neden ben miyim acaba diyorum. Bazı kadınlarla aşırı yakınlaştığını sadece gözlemlerim sayesinde anlamadım, şifresini bilmiyorum sanıyor ama teline giriyorum, zaten Google şifresi PC’de kayıtlı, oto fotoğraf yedekleme özelliği de var, fotoğraf, video derken hayatını anlık takip edebiliyorum. E bu dönemler içinde genç bir adam sayılır babam, epey müstehcen resimleriyle de karşılaştım, karşılaşmadım değil ama olsun, iz sürüyoruz bazen yolu şaşırmamız normal, değil mi?
Babamdan bahsettiğime göre şimdi de az kendimden bahsetmeliyim kumral, 51kg ve yeşil gözleri olan, açık tenli bir kızım. Baba, kız hoşuz diyebilirim. Nerede kalmıştık? A, evet. Babam 3 hafta kadar önce eve küp gibi geldi. Viski içer genelde babam ama asla bu kadar abartmazdı, arkadaşlarıyla coşmuş sanırım ve eve geldiğinde aslında yanında bir de başka arkadaşı vardı ama o kapıdan bıraktı, koltuğa resmen attı adamı ve gitti. Baba hadi yatağına geç derken sayıklamalar, inlemeler. Fena içmiş diye düşündüm gerçekten de. O sıra yatağa doğru götürürken çişim geldi, dedi. Banyoya gitti, bekliyorum kapının önünde onu, arkası dönük, normal işemesini beklemiyorum o sarhoşlukla ama pantolonu tamamen yete düştü, üzerinde o poposuna yapışan baksırı kaldı sadece ve onu da indirdi, arkasını döndüğü zaman takım elbisesinin altı tamamen yok, çırılçıplak, tamam baba hadi üzerini giyin dedim, bir yandan bakmamaya da çalışıyorum ama bir yandan merak ediyorum ve hayallerim biraz kırıldı diyebilirim çünkü ufacık. Ben seks yapmadım daha önce, sik görmedim ama porno izledim, e o kadar uzak olmamalı ama değil mi?
Yatağa geçirdim, öylece yattı, yattığında sanki sırtüstü daha da büyüktü, çarşafı örterken sanki biraz daha bakmam, anlamam lazım diye düşündüm, o sıra babama iyice yakınlaştım ve elimi değdim ama eğer ayılırsa bahane lazımdı ve ayık mı anlamam lazımdı o nedenle baba hadi üstünü çıkart dedim çünkü hâlâ ceket, vs. üzerinde.
1, 2 dakika sonra tamamen çıplak kaldı, ışık açık ve anladım ki rüyalar aleminde, yanına uzandım, ben üzerimdeki eşofmanla o tamamen çırılçıplak ve elimi sikine değdirmeye başladım, parmak uçlarımla yavaş yavaş yumurtalıklarına, acaba yalasam? Diye düşünüyordum, yalarsam eğer uyanır mı ama o tatlı günah çekiciliğini anlatamam sizlere ve en sonunda “zaten kendinden geçmiş” diye yalamaya başladım. İşte o zaman keyfim yerine geldi çünkü az önce o beğenmediğim, küçük dediğim yarak kocaman oldu. Gerçi tam sert değildi, kalkıktı ama hâlâ biraz yumuşak. Yine de ağzıma bile sığmayacak kadar büyüktü.
O sırada babam hareketlendi, bana sarıldı ama baba, kız sarılması gibi değildi bu, o sarhoş kafa sanki biraz seksi amaçla sarılır gibi, sevdiği, sikmek istediği bir bayana sarılır gibi sürttü bana ve o an kendimden geçtim korku ve heyecan yüzünden, biraz sonra odama geçtim ama sabaha karşı ancak uyumuşum. Babam tamamen çıplak, sabah sordu bana gece ne oldu diye, ben de pek bilmiyorum geldin, içeri girdin zaten uykum vardı sızmışım, ne oldu ki baba dedim yok tamam dedi.
Geçen hafta yine bu durum tekrarlandı, yine çok sarhoş geldi ve bu sefer babamın yanına çıplak uzandım, amına sikinin değişini hissettim, başının içine girmesini istedim ama olmadı, cesaret edemedim. Belki biraz daha zaman ve zamanla kazanılan cesaretle ya da belki bir, iki duble de ben atmalıyım, ne dersiniz?