Sevgilime Hiç İtiraz Etmeden Kızlığımı Verdim

Selam ben Derya esmer ve 22 yaşında bir kızım, okuyorum. Merkezi bir yerde oturuyorum, İstanbul’dayım. Orospu falan değilim aslında ama sevgili edinip, maddi anlamda fayda sağlamaktan keyif alıyorum e bunun bir de cinsel boyutu var ki hiçbir zaman seks yapmadım, seviştim sadece. Anal seks bile olmadı, zaten çok fazla erkekle zaman geçirmem ben, sadece orta yaş, kaliteli erkeklerle zaman geçiririm ki nadirdir bu erkekler. Okuldan eve evden de okula bir hayat süremem öyle değil mi? Son birlikte olduğum adamın adı Hakan ve ilk defa o adamla seks yaptım ve bakireliğimi kaybettim, işte bugün sizlere o geceye dair detayları anlatacağım. İnanın bana evlenmeden bakireliğimi verdim ama değdi. İlk an olmasa da daha sonraki sekslerde çok eğlendim.
Erkeklerimden maddi çıkar sağlıyorum demiştim, evet çok büyük miktarlarda değil ama öğrencilik, vs. derken arada gezmeler, alışveriş falan ama Hakan’la tanıştığım zaman bu olay tamamen ileri bir boyuta taşındı. Özellikle de bakire olduğumu öğrendikten sonra çünkü bunu hayal etmiyordu, tabii ki ondan önce erkeklerle seviştiğimi söylemedim ki bana inandı, e bakireyim ki bir sene kadar birliktelik yaşadık ve bir gün baktığımda bana okula yakın ev tutmuş, sabahları işe giderken alıyor okula götürüyor, her ihtiyacımı karşılıyor, vs. derken bu adam bekar ve maddi durumu çok da iyi, ben aşka inanmam, asla da inanmadım ama bana bakış açısı, onca zaman yardımcı olması ve sevişirken asla bakireliğime zarar vermemesi, anal bile istememesinden etkilendim ki pek seviştiğimiz de söylenemez. Genelde gelir sohbet eder, film izleriz, vs. derken güzel zaman geçiririz arada da yiyişiyoruz işte.
Zamanla bu git geller sırasında esmer, 37 yaşında ve çok da fit olmayan bu adama bakışım değişti ya zamanla kaynaklanan yakınlık, o alakası ya da başka bir nedenden bilmiyorum ama yanımda otururken sanki her an ben sevişmek için üzerine atlayacak gibi oluyordum. Hayır bunu normalde zaten yapıyordum ama e o kadar yoluyorum adamı, karşılığını vermem lazım diye düşündüğüm için ama son zamanlarda ben isteyerek, kendim için ona yakınlaştığımı fark ettim ki tabii ki sevişmelerimizin sayısı artmaya başladı. Son geldiğinde çok yoruldum, bir dava vardı tüm gün peşinde koşturdum (Avukat bu arada Hakan söylemedim ama), yemek hazırla dedi ve kanepeye oturdu. Üzerindeki o takım elbise, falan çok etkiledi beni ve o nedenle mutfağa değil de Hakan’ın yanına gittim. Ne oldu dedi şaşkın şaşkın, olay bir şey yok, seni istiyorum dedim. O an sadece aklımdan geçeni yaptım gerçekten de ve ellerimi fermuarına attın, yavaşça attım. Daha önce de sakso çekmiştim ama bu sefer utanma taklidi yapmadan, dilimle hafif hafif yalayarak. Derya sana ne oldu diyordu ki beni hiç o kadar istekli görmemişti, gözlerime şaşkın şaşkın bakıyordu resmen.
Çok uzun sürmedi sevişmemiz, zaten o sadece şaşırıp duruyordu derken pantolonunu bile çıkartmadan, üzerimde hâlâ etek varken külotumu çıkarttım ve bacaklarının üzerine oturdum. O an eğer bakireliğim gidecekse şimdi, şu an ve bu adamla gidecek diye düşünüyordum sadece ve çok kesindi bu düşüncem, asla da pişman olmadı sonra ve sikinin üzerine oturdum. Bana baktı ve emin misin dedi, evet dedim. Eliyle amımı gıdıklar gibi yaptı sonra sikini sürdü biraz sağa sola, bak sonra pişman olma dedi, hayır dedim, olmam hadi. Bana kayganlaştırıcı alalım dedi, nerede bulacaksam o saatteki evde de yok zaten umurumda da değil, hayır seni tamamen hissetmek istiyorum dedim ve tükürüğü ile sikinin başını ıslattı sonra amımın deliğine dayadı.
Siki kocamandı ama ben o kadar azmıştım ki… sikinin başı girerken içime gark olan acıya hiç aldırmadan devam ettim, dur dedi bir an bana ve çıkarttı, akan kan pantolonuna damladı, birkaç damlaydı ama görmesi hatta üzerine leke yapması benim için iyi geldi ki o an şaşkın şaşkın yine bakarak nasıl bir şeysin sen ya, acımıyor mu dedi. Sus aptal gel dedim ve yine devam ettim. Acıdı evet özellikle de girerken ama 1dk içinde sadece zevk almaya başladım. İnkar edemem bazen sanki içime iğne batmış gibi bir acı yayılıyordu ama aldığım zevkin her anına değerdi.
Seks bitti, ben ve o kendinden tamamen kendimizden geçmiştik, bugün bu ay olalı 3 ay oldu ve geçen hafta evlenme teklifini aldım. Yani gerçekten de neye niyet neye kısmen denir bu gibi bir duruma, nişan tamam yakında ama düğün okuldan sonra.